Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
8. mar 2008

juj pink máme zápchu v kuchyni,nejde nam dole voda.... 😠 muzik to teraz nejako riesi.tak dufam ze sa podari.

pink_lady
autor
8. mar 2008

csilka to poznam - par krat som na internate rozoberala cely vodovod 😠 😎

Lianka - vies lebo ja som sa do toho pustila s uplnym nadsneim 😀 😠 😝 keby niet teba tak nad tym uz nesedim 😉 ALe teraz musim skocit do obchodu - tak taka pol hodinkova pauza 😅

pink_lady
autor
8. mar 2008

ahojte uz som domaaaa aj naobedovana - lianka, ucis sa? 😀 😝 Jaaa ta vidiiiim 😀 😀 😀

lianka7
8. mar 2008

Nooo,pravdupovediac.....NEUCIM SA 😒 este dopisujem do diplomovky-v utorok ma zrejme cakaju predposledne alebo posledne konzultacie,ale zacali ma teraz poobede trapit bolesti ako pri ENDO ☹ ☹ ☹
Prava strana podbruska a az do krizov...citim sa divne,lebo inokedy ma to picha,ale teraz ma to boli ako ENDO ☹ ☹ ☹ Juuuuj 😖

pink_lady
autor
8. mar 2008

lianka to mi je luto ☹ ☹ ☹ Ale ak ta to "potesi" - aj mna boli tak isto - cela prava strana 😖 uz viem ze ten ultrazvuk v pondelok nedopadne zas dobre ☹ Ale ty beries injekcie, nie? 😨 Tak by Ti vajecnik aj tie ENDO loziska nemali teraz pracovat, ci nie? ☹ 😨
Inak Lianka, ked si vcera upratovala, nepresilila si sa? Alebo nie si moc v strese? Lebo mna to vtedy navjjviac bolieva ☹

Inak moje "studium" je teraz tiez vlastne pisanie dizertacky 😖 Neviem kedy sa budem ucit na tie majove statnice 😖

lianka7
8. mar 2008

Pink,tak to mame toho dost spolocne 😉 -bolesti,diplovka vs.dizertacka,statnice-inac mne ich stanovili na 21.5. a vsetko naraz-pedagogika (5 predmetov) psychologia (5 predmetov) a obhajoby.
No a jasne Pink-pratala som ako blazniva cely byt-vysavanie,podlahu som zotierala,takze je mi to jasne 😒
Injekcie beriem,mam uz po 5.mozno aj nejaka reakcia na nu,len tie bolesti ma zaskocili kedze mavam "iny druh" 😒

sue13
8. mar 2008

Caute 😀 . Mate IP 😎

lianka7
8. mar 2008

Caaaaves Sue,nezahalame aj ty mas IP 😀 😀 😀

csilla76
8. mar 2008

bambulky uz porucha vyriesena,muzik velky expert to opravil 😉 takze aspon to.inac este upratujem kupelku 🙂

pink_lady
autor
8. mar 2008

Sue no vitaj ... 😉 Dakujem za IP, idem odpiiisat 😉

Lianka tak to je z toho presilenia, tu bolest poznam velmi dobre ☹ Nemozes sa tak pretazovat 😔 To ta prava hovori 😀 😀 😀 Inak aj ja mam posledny majovy tyzden tie uz tretie statnice 😝

lianka7
8. mar 2008

No pink,ty si iny macher,ty uz ani stresy nebudes mat,ked tam uz pojdes po treti krat...ja pojdem trasuci 😨 😨 😨
Takze ked bolesti su z presilenia,coskoro prejdu,ze? 😵
Csilka,super,tvoj muzicek je superman 😝

pink_lady
autor
8. mar 2008

Lianka asi Ta nepotesim, ked mna to hentak pri presileni zacne boliet - povoli to vzdy az po najblizsej mrche 😖
Hlupa sprosta endo. Kto ju kedy vymyslel, nakopala by som ho 😠 😠 😠 😀 😀 😀

Cim dalsie statnice, tym horsie to je 😝 Pamat starnutim slabne ☹ ☹

janis24
8. mar 2008

ahojteee, dosla som vas kuknut chvilku 😉 Ako vikendujete?

janis24
8. mar 2008

lianka, ja som tiez sla riadne dos... na statnice, ale nakoniec to bola uplna pohodovka. Vyzadovali sice dost, ale slo hlavne o ten pristup, boli strasne privetivi a ochotni pomoct...

csilla76
8. mar 2008

ahoj janis 🙂 ako sa mas?ako plynie vikendik?ja este upratujem kupelku,aj som dnes varila knedle s dusenou kapustou a maskom.mnam 😝

pink_lady
autor
8. mar 2008

janis vitaj 😉 co mas noveho? 😅

janis24
8. mar 2008

csillka, ja som v poho zatial, trocha oddychujem, my dnes robime pecene kuriatko s nadievkou a ryzou, mnam 😉 😀

lianka7
8. mar 2008

Ahoooj Janis!
Presne tak ide hlavne o pristup profesorov,niektori ta este viac zdeprimuju ako uz si a niektori su naopak uplne pohodovi...no,uvidime ake stastie budem mat ja.Co sa mi nepaci je to,ze mame v komisii profesorov z inej fakulty,ktorych nepozname a nepoznaju ani oni nas! 😒 Inac u nas leje ako z krhle,takze nuda
Pink,to mi chces povedat,ze bolesti budem mat az do leta 😨 😨 😨 ?hadam nie 😉 noo,idem si dat nejake "sedativum"lebo je to hrooooza!

lianka7
8. mar 2008

jeeej pink dala foto!!!! 😀

csilla76
8. mar 2008

jééééj pink má novu fotecku. 🙂 no uz nacase 😉 pekna fotecka 🙂

janis24
8. mar 2008

pink ale ti to svedci na tom bicykli 😉
Ja sa neviem bicyklovat 😅

pink_lady
autor
8. mar 2008

😔 😔 😔 - to k foto 😔 😔 😔 Predstavujem Vam moju lasku - bike 😅 😀 😀 😀

Nie, lianka, zabudla som, tebe to skor prejde, daj si nieco teple n brusko a oddychuj 😉

A cudzi profesori - dobri profesori, to si zapamataj 😉 😀 😀 😀 My sme mali z Prahy, z Karlovky, boli sme vyklepany, ze taka kapacita a bolo to najlepsie, lebo nevedela ako sa to berie u nas 😀 😀

pink_lady
autor
8. mar 2008

janis dakujem 😅 Vtedy mal ten bicykel asi jednu hodinu 😀 😀 😀 Teraz bude mat v aprili rok 😅

nevies bicyklovat? 😕 ale vies 😉

janis24
8. mar 2008

nam tiez prisla jedna kapacita z Prahy. A tyzden pres statnicami sme s nim boli na pivo, chvilu nas strasil zo srandy, ale potom bol uplne najlepsi zo vsetkych... 😉 😀

sue13
8. mar 2008

Jeeeeej foto 😵 . Supeeer, to mas dobru lasku Pink 😀 😀 😀 😀 . Neotravuje, nemrmle, nerobi bordel a sluzi iba ked ty mas chut 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Co moze byt lepsie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janis24
8. mar 2008

pink naposledy som na nom sedela, ked som mala 4 roky a odvtedy som sa k tomu nejak nedostala, nejak ma to nechytilo...

janis24
8. mar 2008

sue toto hovori buduca mladomanzelka?????!!!! 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sue13
8. mar 2008

Janis ja to myslim zo srandy 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lianka7
8. mar 2008

Sue,to si teda vystihla 😀 😀 😀 😀
Baby,to az z Prahy sa k vam dotrepali?OOO,to radsej nech tam pekne sedia,mne postacia slovenski 😀 😀 😀

pink_lady
autor
8. mar 2008

janis aha tak potom nic... 🙂 U mna je to ten najlepsi sport uz som na biku skoro cele Slovensko presla 😵 Sue, mas pravdu, nebrble, ale obcas brblu zelene zabky na ceste ked zastavia a kontroluju ci vsetko mas co mas mat 😖 😀

Uz som chcela vcera bikovat ale baby mi to tu zatrhli ☹ Ale taky malicky kustik som predsa bola 🤐 Dnes mam chut ist na plavaren ale tu studenu vodu asi radsej este neriskujem, hoci mi inak asi chrbat zomrie uz 😢 😀