Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lenand
19. jan 2009

pacna teraz to asi nebude s robotou až take ružove aj u nas vkuse prepuštaju ja len trpnem aby neprepustili mužika 😉

csilla76
19. jan 2009

ahojte zdravim vas 🙂

nejak dnes sa necitim vo svojej kozi 😀 neviem co mi je 😒 vy ako sa mavate?

lenand
19. jan 2009

csilla celkom to ujde i ked oliverko trošku cez vykend hnačkval a trošku menej dnes popkal aj v školke vraveli tak dufam že na neho niečo nelezie ja som doma lebo nemame robotu poslali nas na 60percent tak uvidíme ani nike velmi nechodim lebo je dost šmyklavo tak sa bojim aby som naspadla ☹

lenand
19. jan 2009

čavte tak dnes bol super den v našej teme snažilky a buduce tehulky s endo pribudli až 3 tehulky naraz 🙂

pacna
20. jan 2009

ahojte nam vcera zrazilo kocurika ☹ ☹ baby su nestastne ale na jar zas zozenieme 🙂

pacna
23. jan 2009

ahoj zienky posuvam bo sme boloi dalekooooo 🙂 🙂

csilla76
23. jan 2009

ahojte 🙂 ano leni aj ja som tehulkam blahozelala 😵 krasne spravy takto zaciatkom roka 😵

co porabate?ja som tu len na skok,idem varit tak potom neskor kuknem co nove. 😉

pacna
23. jan 2009

aj ja musim varit ale teraz idem kavicku pit mam takyyyyyyyyyyyyyyyy opar na pere az hruza 😒

lenand
25. jan 2009

čavte kočky tak ja som si včera večer odbehla do nemocnice začala som mat taky priesvitní a potom taky hnadasty vytok ale naštastie to nič neni len mam nadmerne množstvo fluoru v pošve tak mi dali tabletky na vkladanie trošku som sa zlakla či nezačinam krvacat ale naštasti nie tak som rada nerada by som už od teraz ležala v nemocnici

lenand
25. jan 2009

ja som dnes cely čas doma oliverko ma nadchu a špinenie už naštasti tiež prestalo tak som len polihovala a aj na obed som si s oliverkom lahla akosi ma to všetko zmohlo

pacna
29. jan 2009

posuvam leni už je lepšie?
zajtra sa chystam ku svagrine.
včera som bola na skok u sestry v novom byte a mala Tamarka je krasna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leni už mate vybrate meno?

pacna
3. feb 2009

baby kde ste 🙂

lenand
3. feb 2009

čav pacna ja som stale doma ale teraz momentalne riešim pracu od 28.2 cela firma krachuje tak aj ja dostanem vypoved a musim ist ešte na mesiac na urad prace lebo materska mi začina až 23.3 ☹

pacna
11. feb 2009

no leni mas starosti ja stale nemozem zohnat nic a myslim ze tak rychlo ani nezozeniem 😠

lenand
11. feb 2009

čavte tak som bola včera na poradni a moj drobec už ma teraz 1,6kg a inač je všetko ok ako ma byt 🙂

pacna aj tu je to tak s pracou ešte že sa mi podarilo ostat tehu tak sa teraz nad tým akosi nepozastavujem ale inač by som mala problem zohnat robotu tiež

renka1801
13. feb 2009

Ahojte, už som tu dávno nebola . Ale len v skratke nepodarilo sa mi dosial otehotnieť. Takže uvidíme čo dalej. lenand blahoželám pekne rastiete. Pacna IP.

pacna
14. feb 2009

ahoj reni 😀

lenand
14. feb 2009

dakujem renka 🙂

pacna
24. feb 2009

jooooj ale tu davno nikto nebol leni ako sa mas,

csilka kde si uz tu nechodis?

lenand
25. feb 2009

mam sa fajn mali rastie v piatok mal 1770g
oliver ma nadchu tečie mu z nosa tak je doma ☹

pacna
26. feb 2009

jeej leni brusko krasne rastie 😀 😀 😀 😀

csilla76
26. feb 2009

Ahoojte 🙂 som tu davno nebola 🙂 vlastne len kukla do snaziliek a napisala rychlo nieco a tolko... 😉 moc tu nechodim,ale kazdy den nakuknem 😉
pacna,leni ako sa mavate?co nove? 🙂

pacna
26. feb 2009

ahoooj csilka mas nejake problemy?
ako sa mas, som rada ze si sa ozvala 😀 😀 😀 😀 😀

csilla76
26. feb 2009

tak problémy su nejaké vzdy,od januara sa lepi na nas smola.

dedo(mamin otec 88r)bol dost dlho v nemocke,ochrnul.teraz ho uz opatruju doma,neviem co bude s nim ako to dopadne celé.

aj mamin brat dostal porazku,uz 3x tak tiez v nemocke,takze od noveho roku som bola tolko v nemockach,ze uz ani vidiet nechcem tie budovy.

vy sa mate ako?deticky? 🙂

pacna
26. feb 2009

jooj csilka to je smola mojej kamaratke tiez pred rokom mama na rakovinu zomrela teraz to ma jej otec na male a ona sa rozvadza.

baby ked nejdu von tak im rady neni,muz teraz chodi az okolo deviatej domov a ja som si nasla zabavku pletiem z papiera 🙂

csilla76
26. feb 2009

no hej rakovinu ani nespominaj,boli sme na pohrebe min.tyzden totizto zomrel svagrinin svokor na rakovinu kostnej drene 😢 😢
aj u vas je vela snehu?baby sa aspon pohrali-posankovali a urobili snehuliaka 🙂 u nas sa uz roztapa,takze zase blato ...

pacna
26. feb 2009

no my sme včera robili snehuliaka a snehuliacku 😀 😀 😀 😀 😀

csilla76
26. feb 2009

🙂 🙂 no fajne,aspon deturence maju radost 🙂 🙂

renka1801
12. jún 2009

Ahojte bambulky, to tu už nokto nechodíííííí.
Pacna, csillka ako sa máte? Snažilkujete alebo ste už tehotné?
U nás žiadne novinky!

pacna
12. jún 2009

ahoj renka no my nove akurat to ze som si nasla konecne pracu.tehotna uz asi nebudem vobec sa nam nedari a teraz ani nie ked sa prihodila robota 😒