• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
pacna musis dat do skryse,aby nenasli :grinning: aj ja budem musiet skryt,bo muzik je moc na sladke :wink:
12. dec 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte kočky tak ja som až do 12.1.2009 doma nemame robotu tak nas poslali domou teraz mame ešte 60percent platené a potom už dovolenka medzi sviatkami tak biudem odychovat zajtra ma oliverko v školke vianoční vecierok tak sa tešim :slight_smile:
15. dec 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla drž sa dnes dnes ideš na odber daj vediet kedy ti budu potom vkladat :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dec 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilka tak ako?dufam ze je všetko ok? :slight_smile:
19. dec 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky :slight_smile: tak odber som mala 15.12,zisk 7 oocytov,ale doki ma vcera poriadne schladil mame len 2 embryjka,ostatne vajka neprezili napichovanie spermii ..bol to pre nich sok....

teraz cakáme,dufam ze tie 2 budu velmi silne a bojovné,a ze v pondelok mi vlozia uz pekne rozdelene viacbunkove embrysteky....taak strasne sa bojim o ne bozimnku.....tak nám drzte palce.....silnooooooo

davame si PK aj lepidielko.len keby som sa tak strasne nebála...
19. dec 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csilla, akurát dnes som čítala príbeh dievčiny, ktorej ostalo jedno jediné embrijko a uchytilo sa. Nie je to o kvantite, na šťastie stačí aj jediné kvalitné... :sweat_smile:
19. dec 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilka drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim palce neboj vyjde to :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
20. dec 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte babulky csilla tebe prajem nech sa tvojim bambulkam u taba pači a poriadne sa zahryzdnú na 9 mesiacou
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:aj tebe pacna prajem aby bol ten dalši rok už uspešny a všetkym vam prajem štastné a bohaté vianoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja som dnes bola na sono aj na poradnu tak asi to tak vyzera že budeme mat chlapčeka tak musim vymisliet chlapčenské meno zatial ešte niesme rozhodnuty tak uvidíme :dizzy_face:
23. dec 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni super.
baby prajem vam krasne pozehnane bohate vianoce nech sa csilke usadia baby a lenand aby sa narodil krasny synačik zdravucky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. dec 2008 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata zelám vám trosku oneskorene krasne sviatky vianocne plne radosti,pohody,stastia,zdravia,detickám vela darcekov :slight_smile:

dakujem vam a sorry ze len teraz tukám ale muzik ma nepusti aby som sedela pri pc,takze som tu len obcas,ked ma nevidi :sweat_smile: teraz si zdriemol tak to vyuzijem :sweat_smile:
25. dec 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte :slight_smile:

kdeze ste?ako ste sviatkovali?a co plánujete na silvestra? :slight_smile:
29. dec 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte tak sviatky už mame za sebou zbehlo to ako voda
včera sme boli trošku na nakup v optyme v košiciach a dnes pratam prezliekam postele vysavam lebo zajtra budeme mat navštevu mi sme boli minulí rok u ních tak oni pridu teraz k nam muži sa rozhodol že budeme robit kačku tak som zvedavá ako sa nam to podarí ešte som kačku nikdy nepiekla tak uvidíme :slight_smile:
30. dec 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni aj u nas to tak byva ze raz ideme mi ku kamosom raz zase oni.tento rok ideme my.muzik je este do 16tej v praci,potom spolocne urobime chlebicky a jednohubky.zakusky uz mam hotove,este idem supnut pagaciky do rury a bude. :slight_smile:

na obed som robila knedle s dusenou kapustou a udenym rol.plieckom.sosovicovu polievku este vecer predtym nez odideme urobim aby som zajtra koli tomu nemusela vstavat skoro :grinning:

vy co varite,peciete?pripravujete? :wink:
31. dec 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kačka sa pečie tak som zvedavá aka bude oliverko išiel spat aby dlho vydržal idem robit ešte jednohubky a može prist navšteva pridu asi okolo 18.00 :wink:
31. dec 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prijemnu silvestrovsku zabavu zienky :dizzy_face: uz aj mi ideme ku kamosom tak pááááá :dizzy_face:
31. dec 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posuvam klesame
csilla ja si určite počkam ešte na krvičku dufam že daš vediet ako to dopadlo :wink:
2. jan 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacna kde si preco sa neozývaš :slight_smile: ako si silvestrovala :wink:
4. jan 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky csilka kde mas fotku
silvester nic moc boli sme pohadani
5. jan 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacna mas ip
5. jan 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni dik
9. jan 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

pacna uz som sa zlakla ze kde si tak dlho....ako sa mate? :slight_smile:

no takze to nevyslo...tak sa mame...a aj deda mam velmi choreho...lezi na Jiske..je ochrnuty dostal porazku....

tento rok sa nam nezacal najlepsie,tak snad pokracovanie bude lepsie :wink:
9. jan 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj csilka to ma mrzi ze to nevyslo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

nam tu mrzne az prasti dnes bolo -20
9. jan 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru aj tu je riadna kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz by to mohlo polavit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale za to mame sniezik a deti sa mozu vytesovat sankovat,lyzovat :slight_smile:
9. jan 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta čavte mi sa chodime sankovat a klzat po lade ale oliver je naobliekany a lička mu vyštipe mrazik a ked pride domou tak hned uteka k zrkadlu či ich ma červené ale dnes už vravel že kedy už bude jar aby sa nemusel tolko obliekat tak to by som brala aj ja
9. jan 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte čo dnes prabate ja som sama doma tak surfujem po nete mužik išiel do blavy a oliverko k babke tak trošku vegetim :grinning:
10. jan 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kde ste 4 str.tak posuvam ja nemam nič nove v piatok mam poradnu tak sa ozvem ako som dopadla babetko kopka ostošest
13. jan 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni tak potom daj vediet ako si dopadla :slight_smile:
14. jan 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte kontrola dopadla dobre ešte doky srandoval že zatial mu nič neodpadlo tak len zase potvrdil že to bude chlapček ale hlavne že je v poriadku a že nemam zatial problémi tak ideme dnes na oslavu tak sa zas ozvem :slight_smile:
17. jan 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

pacna tak ako uz lepsie?leni tak sa tesim ze vsetko ok,uzite si oslavu :slight_smile:
17. jan 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no po novom roku sa to akosi zlepsilo klop-klop

snazim sa najst si robotu ale nikde nic :angry:
19. jan 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok