• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
autor
ajojte
babulky, budete mat za chvilu IP :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Csilka to mi je luto, urcite zajtra chodte :wink: Dobre si mu naordinovala, dufam ze to bude dobre :wink:
9. mar 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky za ip-ko uz som ti aj odpisala a vsetko dobre drzim palce :slight_smile: no zajtra urco ideme k dokimu aj k zubarovi Aaj k obvodnej.
9. mar 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja som ti uz odpisala csillka :sweat_smile:
9. mar 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem pink :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. mar 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak babule asi ma aj odbachnete mala by som sa Vam s niecim priznat :pensive:
9. mar 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som bola totiz hodinu plavat :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: Ale citim sa teraz super - ja som sa nezastavila hodinu - mala som v sebe tolko energie - po roku som plavala tak ze som sa nemusela po 10 m zastavit ze ma boli brucho :dizzy_face:
9. mar 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink pink len dufam ze ti to neuskodi uvidis co ti zajtra povie doky a ako dopadlo rande a to plavanie si stebou vybavi este lianka :wink:
9. mar 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla tvojho muzicka mi je luto zas k zubarovy to je premna ten najhorsi lekar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj pink tak ty takto bola si plávat,no ved dufam ze ti to neuskodi.lenand vidis vzdy mame nieco ked nie problém ohladom opravovania niecoho v domacnosti tak pre zmenu musime k dokimu,zubara ani ja nerada ale co uz zubky mam rada ked su v poriadku takze obcas aj tam musim.a vy ako?ako ubehol vikendik?olik ako,poslucha? :wink:
9. mar 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenan ja to lianke vysvetlim :grinning: :grinning: :grinning: rande bolo super :wink:
9. mar 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli neposlucha teraz ma obdobie vzdoru ked nanho pokricim alebo zakazem tak mi povie ze ocko mu to povoli a tak podobne trochu je namna zly za chodim do roboty ze mam bit doma a cakat nanho kedy pride zo skvolky do skolky nastastie chodi rad on satam pýta aj cez vykend ale to neako zvladneme on z toho vyrastie dufajme
9. mar 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenand vyrastie :wink:
9. mar 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink a bude aj pokracovanie :wink:
9. mar 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si aj ja myslim ale obcas mi pride luto ze co vsetko prenho robim a on je namna zly ale to je aj tým ze je sam a vsetko ma chcelo by to surodenca ale ked to nejde ale zatial to neberiem tak tragicky ono to snad vyjde :slight_smile:
9. mar 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenand surodenec vyjde :wink: no a ano bude dalsie meet asi v uorok, uz sa tesiiiiim :dizzy_face:
9. mar 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no olik to vyrastie a potom si to uvedomi ,vjeho veku su take deticky .na dnes sa svami lucim idem si este nalakovat nechty bo mam pekne dlhe ale lak uz len sem-tam vidno tak to musim napravit :slight_smile: dobru nocku a pink zajtra daj vediet ako si dopadla u dokiho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pink a ta sa ti nechcelo ist a mozno stoho nieco bude :wink: drzim prstiky :slight_smile: :wink:
9. mar 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku csilla a nech muzik dobre dopadne u dokyho :slight_smile:
9. mar 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz to neberiem tak uz mam aspon jedn oliho kamos ma sestricku a tak sa ma aj oli vie opitat kedy on bude mat sestricku ale ked to bude mat prist tak to pride :wink: ak sa to nepodari do septembra tak pojdem na operaciu a uvidime co potom
9. mar 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink si tam este
9. mar 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenand som ale este sa aj balim tak nejako nestiham :sunglasses:
9. mar 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink super foto :wink:
9. mar 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam sa balis ved zajta ides iba na sono alebo sa niekam chystáš
9. mar 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem uz spinkat tak cavte zajtra :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
9. mar 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak brruu nocku sorry nejako som nestihala...ano idem na sono, ale az poobede, doobeda idem do TT do roboty a aj si veci zaniest tam na intrak...bruu nocku vsetkym, lenand pozdrav olinka :wink:
9. mar 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte babulky prajem dobre ranko ja idem az poobede tak som doma pustila som sa trochu do jarneho upratovania
10. mar 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babulky, tak ja uz som opat v praci :confounded: Inak sue Vas nechala vcera pozdravovat. :sweat_smile: Lenand, neprides upratat aj ku nam? :sunglasses:
10. mar 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky!
Pink,hned na uvod-SI TY NORMALNA,plavat tolko???? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning:
Ja viem,ze ti chyba pohyb,ale mala by si sa setrit,viem ze nie sme sklenene babiky,ALE opatrnosti nikdy nie je dost!!!!!Takze BACHA!
Lenand,jarne upratovanie...no-ja som sa pokusila o to v piatok a bolesti mam este dodnes,i ked kazdym dnom uz su mensie a mensie!
10. mar 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Lianka! No mozno nie som normalna ale ta bolest chrbta sa nedala uz vydrzat :frowning2: :cry: To je tazko opisat :pensive: :pensive: :pensive: Vo vode sa mi chrbatik uplne odlahcil, aj ked v noci som plakala od bolesti a asi o druhej som cvicila - ale uz ta bolest presla do takej prijemnejsej svalovice :sweat_smile: A brusko ma neboli - naozaj :sweat_smile:
10. mar 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Teda taku malu trosku ano ale oproti chrbtu je to menej :sunglasses:
10. mar 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok