• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
ja ani nie moja mamka je cukrarka pecie zakusky tak mi nieco prinesie z roboty ale inac este nemam kupene na velku noc nic
11. mar 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej,tak to je super,mozes poslat zopar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to len na sviatky sa tak mam inac poznas to ako obuvnikove deti cjavascript:addEmoticon(':slight_smile:','vBody')
javascript:addEmoticon(':slight_smile:','vBody')hodia bose tak je to aj u nas
11. mar 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: viem si predstavit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Awojte!

Lianka - pozri aj pre mna nieco :sweat_smile:

Zle mi bolo - no neviem, mala som horucu cokoladu so slahackou a ta slahacka sa mi zdala nejaka kysela - ale nevedela som na isto :grinning: no a potom mi bolo priiiserne, bala som sa ze ovraciam auto - taaak som sa potila :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: A v takom peknom aute som sa viezla :sweat_smile: :wink:

Lenand dufam ze olinka to rychlo prejde. Baby ultrazvuk celkom O.K., dostala som nove tabletky, doktorko zas troskuu poblbol, ale tak, no je to lepsie, sa zasmiat ako sa v ambulancii triast od strachu no nie? :grinning:
11. mar 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co mi to tam popisalo za blbosti :unamused:
11. mar 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink dnes mas rande :wink:
11. mar 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes uz nejdem do prace ostavam doma oli velmi kasle budeme doma do konca tyzdna nech to poriadne vylezi
11. mar 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky kocky. :slight_smile: no takze poslusne hlasim ze uz sme doma,muzikovi znovu odsavali hnis a vysistovali :unamused: miesto vytrhnutého zubku.pozajtra ma ist na kontrolu .tak dufam ze sa mu to zahoji dovtedy.boli sme este co-to k peceniu pokupit v Tescu,inac ja som bola na kavicke pri mamke kym muzik isiel na stomatologiu.
11. mar 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lianka tak ti drzim palce aby si nasla nejaku vhodnu a dobre zaplatenu pracu pre seba a mozes aj pre mna :wink: od zajtra aj ja zacinam jarné upratovanie,teraz este idem rychlo urobit tvarohove halusky a tiez upiect len taky rychly jablkovy kolac :slight_smile: a potom vam poslem az si prosite. :wink:
11. mar 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink no neviem ze by to ztej slahacky ti bolo zle vcera?dufam ze ti je uz lepsie aj depka presla.ze?tak skore uzdravenie prajem a tesim sa ze sono bolo v poriadku a dokino tiez v pohode posrandoval :grinning: lenand aj tvojmu olikovi zelam skore zlepsenie aby sa uzdravil :slight_smile: inac stym danovym priznanim ja len na 4 mesiace dostavam naspat preplatok bo len od septembra som nepracovala ale tych pár tisicok sa my zide,a muzik neviem ci dostane nejaky preplatok-uvidime.no dobre baby idem varit potom sa este ukazem. :slight_smile:
11. mar 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rande nebude on odvolali ho do prace :cry: v takych povolaniach sa to stava :sunglasses: Csilka asi z tejj slahacky to bolo, a mozno aj stres poslednych dni. Nie si na skype ako pozeram.:frowning2:

Lenand pekne sa liecte a skoro sa uzdravte :wink:
11. mar 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla oli velmi luby halusky s tvarostekom tak mu mozes poslat dnes velmi ani nechce papat iba pije mliecko teda granko ale on to potom dobehne teraz sladko spinka a ja si popijam kavicku .pink a kde pracuje :sunglasses: ze ho odvolali
11. mar 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenand - zachranar :sunglasses:
11. mar 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je sportovec ako ty tak to by vam mahlo fungovat :wink: zeby potencionalny otecko :wink:
11. mar 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ktovie lenand ktovie :grinning: mozno :grinning: miluje deti :dizzy_face:
11. mar 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze teraz sa pekne poliec apotom......... :wink: :dizzy_face:
11. mar 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla a aj kolacik mozes poslat jablckove su dobrucke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. mar 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no takze tvarohove halusky hotové posielam aj olikovi,ked chce tak aj trosku slaninky na nu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: .pink este som nezapla skype bo som vacsinou v kuchyni tak nema to vyznam ale vecer zapnem :wink: idem urobit kolacik a potom este dojdem. :slight_smile:
11. mar 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam kolacik csilla ty nam robis ake chutky :slight_smile:
11. mar 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky co porabate :slight_smile:
11. mar 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenand tak posielam kolacik mnáám jablckovy :slight_smile: inac kukám tv a tak....
11. mar 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide teraz vecernicek tak mam trochu cas inac mam upratanu detsku izbu este obyvacka a kuchyna ale to az v piatok olinkovi som dala novu zaclonku objednala som z quelle taku zekenu a co tvoje zaclony ake boli
11. mar 2008 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj to tie zaclony od alenu uz dosli ale to som pre svagrinu objednavala -totiz ona zije v madarsku tak preto na meno jej mamy,teraz som len obrus objednala. :slight_smile: iste je je peknucka ta nova zaclonka v olikovej izbe :slight_smile: a ma aj nejaky motiv??
11. mar 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie iba zelena on ma v izbe balkonove dvere a tasko sa zhana detska dlha zaclona jednu som mala z alenu zo slonikmi a teras mu budem striedat
11. mar 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Caute :sunglasses: Ako sa mate? baby ja som v totalnom strese. Musela som si kupit tlaciaren - ina palka veru :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz som maturovala nad instalaciou ale uz to tusim je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. mar 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla prajem ti aby ti to do tretice vyslo a aby si doma mala take šidlo ako ja :slight_smile: vyžaruje s teba taka dobrota a to ta poznam iba zztoho co pises :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. mar 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem este precitat rozpravky a potom pridem cav pink
11. mar 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem lenand :slight_smile: a aj my si prajeme aby nam to vyslo :wink: inac vcera vecer my muzik hovoril ze asi tak velmi ako on chce bábo nechce nikto....bolo to take zlate-dojate od neho ze skoro som sa rozplakala.pink a z coho stresujes? :confused: co sa deje?kupila si k pc tlaciaren??waw to je super :slight_smile:
11. mar 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
csillka do zajtra by som mala vytlacit asi 1000 stran :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Rozmyslam, redukujem,...Ono to az take super s tou tlaciarnou nie je, draha na moj vkus :frowning2: A musim tlacit do roboty, dufam, ze mi aspon toner preplatia :sweat_smile:
11. mar 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok