• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
baby musim na chvilku prec..potom este pridem..... :slight_smile:
16. mar 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak zatial papa Csillka! :sweat_smile:
Sue no mne vtedy to trvalo asi 6 dni, to bolo po tej operacii v druhy tyzden krvacania a bol to taky des, ze jedna vl. mi tak vydrzala max. 20 min, aj v noci :unamused:
16. mar 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stesikulky 22str ja teraz koncim z mrchou ale ked mam dostat mam zas tie iste krce aj 2dni ako pred prvou operaciou
16. mar 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenand ahoj. Aj ma mavam vzdy prve dva tri dni krce. Davam si panadol femina, trosku to pomaha a teraz mi drahy kupil biolampu tak ju skusam ci pomoze :confused: :wink:
16. mar 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulienky!
Sue moja,sucitim s tebou,viem ake to je mat taku mrchu,par rockov som si "uzivala"kazdy mesiac!Az mam teraz strach co pride po injekciach!
Kocky a neviete co je so Scar???
16. mar 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lianka vitaj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mne ten femina nikdy nepomohol, najlepsia je ruzova lentilka :grinning: ale teraz mi doki napisal kvapky tie su super lebo zaberu do 15 min :sweat_smile:
16. mar 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooj Lianka :wink: . Ako sa ma kuriatko?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Poslem take aj Pink nech sa pobavi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dakujem ze so mnou sucitis :sweat_smile: , akurat som sa ozarovala vraj by to malo pomoct tak cakam :wink:
16. mar 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne velmi nepomhla biolampa ale to je individalne moj muz mal operovane koleno robili mu plastiku aked si potom nahrieval lampou tak mu to pomahalo a ja si vezmem ibalgin a je mi lepsie ale ked uz kenecne dostanem mrchu tak potom uz nemam take bolesti pred prvou operaciou som mala take krce az som z toho vracala
16. mar 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sue aj ja chcem kuriatko :pensive: Ako to ze si mi neposlala? :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

Lenand ja som z krcov ani dva kroky nepresla, v robote som lezavala pod stolom :frowning2: Ale sme my dopadli, cim sme si to zasluzili :confounded:
16. mar 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiez len na ruzovych lentilkach som zavisla :grinning: pink,to budeme mat pecienku-ako kamen :confounded: :confounded: :confounded:
Sue-kuriatko?Som ti hovorila ze aj v posteli sa budem este rehotat??? :grinning: Akurat taky stav na 13.tku do Levoce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Len keby si bolesti nemala :frowning2:
16. mar 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lianka moj doktor ma uz za ten ibalgin skoro po holej vyplieskal :grinning: :grinning: :grinning: Ale ved na nieco umriet musime :grinning: :grinning:
Baby musim koncit uz ho tu mam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. mar 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja sa ani nepriznavam,ale o mesiac ma cakaju pecenove testy :confused:
16. mar 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink tak si to uzi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. mar 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pink,potom sa nam ozvi,paaa :wink:
16. mar 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulienky moje je tu niekto??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. mar 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Babulky uz som spat, sue dakujem za kuriatko - ale chudiatko ako skoncilo :frowning2: :cry: :grinning:

Nooo baby ...Napisem Vam IP,, dobre? No a este jedna vec - lianka, posli mi mail, aj lenand poslem vam video a fotky zo vcerajska co bolo s tymi detickami mi spievali :grinning: :grinning:
16. mar 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
musim odist, lebo na stanici zistil ze mu ide vlak az o hodinu, tak idem za nim este :sunglasses:
16. mar 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Babule omluvam sa, zistila som, ze nemam ako dat tie fotky z mobilu do pc lebo som zabudla kabel :frowning2: A je ich viacej, takze MMS na mail by bolo drahe. Ale v utorok idem domov, tak uz budme pri kably a hned vam ich poslem, lebo baby oni boli ozaj neodolatelne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavne ta najmladsia - zatial Vam aspon jednu fotku poslem, a v utorok aj ostatne plus videa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. mar 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok Pink :slight_smile:
16. mar 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink ako bolo?neva ved posles neskor :slight_smile:
16. mar 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej Pink,prave som si pozrela tu foto-kraaasne princeznicky su tvoje kamosky :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby co p;orabate? Ja veceriam, zase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Uz nam konci vikend :unamused: , zajtra zase do prace :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uz teraz sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
16. mar 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som si ich kukla :slight_smile: , su zlatucke a vsetky v ruzovom :slight_smile: To je moja oblubena farba :sunglasses:
16. mar 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za ip-ko pink.no sue kukáme spravy,taky normalny nedelny vecer :slight_smile:
16. mar 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja kukam spravy :slight_smile: . ked vidim co sa deje vo svete som happy ze byvam na slovensku :sunglasses:
16. mar 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napisali sme naraz prispevok sue :grinning:
autor
Ruzova je moja sue :angry: :angry: :grinning: :grinning: Ved preto mam nick pink_lady :grinning: :grinning: :grinning: ako ruzovaaa :grinning: :grinning: :grinning:
autor
aj ja chcem spraaavy :grinning: ja tu nemam telku na intraku
16. mar 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja pozeram spravy a v nej havarka na nasom sidlidku-esteze som buvala tak tvrdo,ze o nicom so nevedela :grinning:
16. mar 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pink jasne ruzova je tvoja!!!!! :grinning: . ja si ju len obcas od teba poziciam ok? :sweat_smile:
Pink o nic si neprisla nic extra tam dnes este nehovorili :sweat_smile:
Csilka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. mar 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok