Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
16. mar 2008

pápápá lenand 🙂 zajtra sa vidime 😀

pink_lady
autor
16. mar 2008

tak teda dobru nocku, idem uz aj ja 😔 😔 😔 Rano vstavam 😝

csilla76
16. mar 2008

pink dobrúúúúúúúúúúúú 🙂 🙂 🙂 🙂

lenand
16. mar 2008

dobru kocky

csilla76
16. mar 2008

lenand este som tu 😀

lenand
16. mar 2008

ja som este tiez kukla uz som prichystala mužikovy veci do prace

csilla76
16. mar 2008

aj ja nakukam ako take kukadlo hehe 😀 .zajtra idem na urad prace.... ☹

lenand
16. mar 2008

tak toti nezavidim ja som tam bola len po skonceni skoly asi pol roka

csilla76
16. mar 2008

musim ist podpisat vies,treba ist kazde 2 tyzdne,no co uz narobis.ani ja som to nepoznala az pokym sa nestalo ze zavreli nas zavod... ☹

lenand
16. mar 2008

to je smutne u nas sa teraz trosku rozmaha naspet strojarstvo prisla tu jedna firma s ciech ale to je praca sakor pre chlapou

csilla76
16. mar 2008

no ved lenand je to tazke ale asi pojdem do zahradkarstva na brigadu ako som to uz spominala...lepsie ako nic..citam tu ine temy...

lenand
16. mar 2008

idem uz spinkat zajtra pokecame cavko

csilla76
16. mar 2008

dobrúúúúúúúúú

lenand
17. mar 2008

dobre ranko tu zas prsi to zas bude den ☹

csilla76
17. mar 2008

prijemny zaciatok pracovného tyzdna prajem kocky 🙂 u nas svieti slniecko ale v noci prsalo---pomaly pojdem na urad tak pozdejsie sa ukazem ....

lenand
17. mar 2008

to je super tu prsi potom sa ozvi pokecame v cera sa mi uz chcelo velmi spat

csilla76
17. mar 2008

ved neva lenand uz o takom neskorom case bolo na case ist spinkat 🙂 😀 😝

lenand
17. mar 2008

tu je to s pracou tiez hrozne prisla tu jedne ceska firma a ponukala 120sk na hod a uz nasi podnikateli boli za nimi ze naco tolko davaju ze tu ludia budu robit aj za menej

csilla76
17. mar 2008

no teda take veci ze aj za menej...akoby clovek nepotreboval peniaze,ze?je to hrozne.....

lenand
17. mar 2008

ked bol moj muzik pitat viac penazi lebo aj robotnik zarobil viac ako on tak sa ho jeden z majitelou opital ze co bude s tolkymi peniazmi robit je to smiesne

csilla76
17. mar 2008

😕 je to uzas co nepovedia...hlavne ze ti co su hore maju a na ostatnych sa vykaslu 😠

csilla76
17. mar 2008

no odpojim sa lebo o pol 10tej my ide autobus tak zatial pápá a potom sa ozvem 🙂

lenand
17. mar 2008

no oni si chodia 3krat do roka na dovolenky a kazde 2roky menia auta ale tebe nedaju ze na nich dres

lenand
17. mar 2008

ok cavko 🙂 a uzi si slniecko a posli aj k nam 🙂

lenand
17. mar 2008

csilla dakujem za slniecko aj tu uz svieti 🙂

mirip
17. mar 2008

Ahojte dievčatá, už som aj ja doma dnes som mala volno a absolvovala dokyho, je tu niektorá?

lenand
17. mar 2008

cavte u nas sa teraz prehnala riadna burka padali take krupi trava pstala cela biela ahoj mirip ja som musela kvoli burke vsetko povipinat ale uz som tu a ty 🙂

csilla76
17. mar 2008

ahojky uz som tu,bilbol my net a tiez ako som o pol jednej dosla domov tak so susedou sme si vyplnovali tlaciva co nam dali a potom som robila francuzske zemiaky...inac u nas je velka fujavica a prsi...a neviem co su tu za temy vo volnej diskusii ....

lenand
17. mar 2008

to sa zas niekto nudi skusa to skoro kazdy den ako si pochodila 🙂 bolo tu smutno

mirip
17. mar 2008

lenand ja som tu stále od 13tej