• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
autor
leni juj aj ja chcem takeho maleho :wink: :sweat_smile: :cry:
10. apr 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ulozit toho lumpa spat akosi nam vypadol net teraz naskocilo dnes to akosi blbne pink aj ty raz budes mat takeho zbojnika neboj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. apr 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky možem sa pridať?
:slight_smile:
11. apr 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj pacna, jasne ze mozes, vitaj :wink:

ostatne babule kde sa dnes zasivate? :frowning2:
11. apr 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile: nebola som dnes doma takze teraz som nakukla :slight_smile: vitaj pacna,samo ze sa mozes pridat,uz som ta videla aj v inych temach :slight_smile: napis nieco blizsie o sebe :wink: pink ako sa mas?lenand co nove? :wink:
11. apr 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj kocky dnes som az teraz nakukla oliver zase sopli celu noc nespal tak dufam ze tej noci uz bude spat vcera mu nic nebolo a v noci uz zacal soplit :frowning2: ahoj pacna pridaj sa k nam
11. apr 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooooooooj :slight_smile: to my je luto ze je olik chorucky, :frowning2: mozno nieco zo skolky ze??tie deti su nachylne na hocico a citlive,v skolkach to najviac pochytaju tie bacilky,ze???
11. apr 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jeho najlepsi kamarat sopli a kasle a oni pri sebe aj spia tak to urcite chitil od neho lebo on taky chori chodi do skvolky
11. apr 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som si myslela leni ze to tak nejak bolo. :frowning2: nerteba ktomu vela a deti sa raz-dva nakazia :frowning2:
11. apr 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej a ti ako kde si dnes bola ked si nebola cely den doma :wink:
11. apr 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme v meste ale len poobede,na nakupy. :wink:
11. apr 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas to caka zajtra nakupi :wink: dochadza mi drogeria aj na sobotu a nedelu treba nieco a dnes sa mi nechcelo lebo tu pol hodinu svietilo slniecko a dalsiu polhodinu lialo atak to islo cely den no proste aprilove pocasie
11. apr 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mam 500prispevkov super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. apr 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratuliren k 500 prispevkom :slight_smile:
11. apr 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte
v poslednej dobe sa to na mna vali (robota) zo vsetkych stran a tak dakedy sem nestiham ani nakuknut :frowning2:
Ako sa mate? Co noveho?

Idem uz spinkat som uuplne grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Brruu noc :pensive:
11. apr 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ahoj pink a zaroven aj dobru nocku idem aj ja pinkat :slight_smile:
11. apr 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko idem platit ucty tak som nakukla dnes svieti slniecko tak dufam ze bude cely vykend :slight_smile:
12. apr 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,zelám pekny dnik :slight_smile: po kavicke idem varit :wink: aj u nas je pekne tak dufajme ze to vydrti cim dlhsie :slight_smile:
12. apr 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla co dobre ides varit ja neviem co varit idem asi urobit kakaovy a makový zavin
12. apr 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko,
u nas moc pekne nie je :( je zamracene :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale mam toho dnes na plane dost veru ale urcite sem dnes namrknem par krat - majte zatial krasny dnik, uz musim utekat na postu, dnes otvorena len do 11.00 :confounded:
12. apr 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink zdravim,tak rychlo sup-sup na postu aby si stihla :slight_smile: leni idem robit vyprazane ryby a zemiakovu kasu.mozno zajtra nejaky kolacik alebo zakusok,ale muzik spomina krémes tak mozno to urobim. :wink:
12. apr 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojte krasky!
Nezlaknite sa ma....to som ja len v inej podobe :grinning:
12. apr 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj lianka aka novucka super fotka :slight_smile: ahoooooj inac :dizzy_face:
12. apr 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ryby mym aj ja vybrate muzik si uz rano vybral ze mam urobit a ten ktemrs by som si dala ja nerobim ked mam chut tak si kupim ale muzik nechce tak pre samu sa mi neoplati :slight_smile: ahol lianka super fotka ako ide ucenie :wink: pink ja uz na postu nechodim poplatim cez internet a mam pokoj aspon nemusim stat vrade tu je stale kopu ludi na poste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako vidim, tu sa uz vo velkom vyvara...ja dnes mam na plane kurca a americke zemiaky-uz dlho som nemala-mnaaam a pecenie nestiham :frowning2: a som sama,takze ozaj nema kto piect :frowning2:
Ucenie islo min.tyzden celkom fajn,ale uz od vcera nejako leniviem a nechce sa mi,je toho kvantum :cry: :cry: :cry:
12. apr 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty to zvladnes si sikulka :wink:
12. apr 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano lianka neboj ty to zvladnes :wink: leni mam na kremes taky fajn recept,listkove cesto zvyknem kupit alebo my ho svokra spravi a ostatne je lahke,niekedy davam na nu aj penu ale niekedy len prykryjem druhou polkou list.cesta a je. :slight_smile:
12. apr 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies moja mama je cukrarka a roby u nas v jednom bare spojenom s cukrarnou tak tam vetsinou zabehnem a kupim si ja robim doma skor iba take slahackove s ovocim a potom bublaninu babovku a kysnute z listkoveho cesta robim picovniky a pre oliho plnim netelkou
12. apr 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale poznas to ze obuvnikove deti chodia bose tak aj ja co si nenapeciem to nemam mame sa doma nechce ma toho dost v robote
12. apr 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mnam,take chutky na kolaciky mi robite!!! :sweat_smile:
12. apr 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok