Snažilky s endometriózou
Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉
leni tak ti prajem aby to rychlo ubehlo 🙂 ja sa idem kupkat a umyt vlasy 😉 potom este mozno nakuknem. 😉
cavte kocky prajem dobre ranko nasa tema az na druhej strane tak posuvam hore idem zachvilku pre oliverka do skvolky 🙂 potom nakuknem
🙂
😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔
ahojte
tak tu to vyzera na poriadnu burku 😠 😠 😠 ked som isla z roboty tak ma skoro odfuklo 😎 uz hrmiiii 😕
ale idem plavat boli ma chrbatik, co tam po burke 😀 😀 😀
tak u nas začalo pršať okolo pol osmej a raz zahrmelo a zablyskalo sa.
ja plavat nemusim akosi to dobre neviem 😀
akosi nestiham zabehnut tak som teraz nakukla ale idem uz do prace tak mozno zajtra prajem vam dobru nocku a sladke snicky
inak ja skoro vobec neviem plavat 😀 😀 😀 ale tak snazim sa 😅
teraz som prisla som takaaa zmorena 😲 😔
dobre ranko
pacna, a nechces prist aj ku mne ozehlit? 😀 😀 😀
ostatne kde ste? spíte este? 😔 Veru ja som sa dnes ledva postavila z postele do prace, spala som ako dudek 😝
cavte kocky idem pre oliverka do skvolky tu neprsi ale fuka vietor tiez my treba zehlit 😝 potom nakuknem
aj u mna uz dozehlene a tiez som povysavala a utrela prach 😉 teraz si idem spravit kafé a popritom upravit obocie a nechty dat do poriadku. 🙂
lenand u nas je take skarede pocasko a chladno 😖 .pozerame tv s muzikom,a onedlho ideme vecerat 😉
pozeram na nete ordinaciu co porabate ja ked robim nocne tak nic nestiham v robote sama nervozita lebo maju prepustat a aj u nas na kvalite budu presuvat ludi na formovanie tak su vsetky nervozne teraz robime nocne tak sa iba dozvedame z druhej smeny tak uvidime co povedia na druhy tyzden

vitam janduru a pacnu 🙂 preco sa nevies orientovat jandura? 😉 ked vieme tak poradime 😵 leni je my to luto ze to zrusili,ale aspon sa trosku prejdite,je pekne vonku 🙂