• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
vcera sadneme do auta a nic nejde baterka v cudu este ze sa vycasilo tak sme sa do svokry vybrali peso a ta ked videla ze mi peso zas spustila pre auto do oktobra sa este napocuvame :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz hladam nieco na internete hlavne aby to malo velky kufor
21. apr 2008 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kočky :grinning:
leni idete kupovat nove auto?
21. apr 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial nie az ked v oktobri skor nemame peniazky a nevieme ake este tak hladam na nete vi mate ake ked smiem vediet
21. apr 2008 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame fiat tipo neni nove na to nemame lebo stale dorabame dom ale ja som spokojna aj ked nešoferka ale aj manžel je spokojny :slight_smile:
21. apr 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi tiez nekupime asi uplne novo teraz mame skodu felicia a chceme nieco co ma velky kufor v lete ked ideme na dovolenku abi sme tam dost zmestili minuleho roku sme pozicali od svokrovcou oni maju renalt taliu a zbalili sme tam toho dost este aj oliverove odrazatko
21. apr 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super u nas sa vytiahlo slniečko :grinning:
a kde ste boli na dovolenke?
21. apr 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v chorvatsku na ostrove rab vcera sme sa stretli s kamosmi a zaciname aj teraz hladat nieco na leto malemu sa velmi pacilo :slight_smile: tak hladame chorvatsko alebo bulharsko a este mozno taliansko
21. apr 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj keby ste vedeli aka som bola nervozna v sobotu. večer sa ma chlop opytal či hormony funguju a ja som nanho steklaže čo ťa po mojich hormonoch :angry:
bodaj ho aj deti si užili :sweat_smile: . v nedelu so mnou ani nechcel komunikovat- urazil sa ale potom ho to prešlo.
vobec ma nevie pochopiť :confounded:
21. apr 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlapi su taky vobec nas nevedia pochopit a hlavne pocas liecby je to dost narocne este ze to mas len na 3mesiace
21. apr 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pacna aj leni :slight_smile: leni dnes idem o 13tej do mesta ,na postu a do banky.cosi pokupit a tak.potom by som chcela este zopar riadkov zemiacikov posadit... :wink: a ty co planujes?pacna co fajn varis?
21. apr 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem pobede do prace tak teraz som zapratala perie mi pracka a potom sup pracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. apr 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne perie pracka,mam uz dost pradla nazbieraneho tak nech perie :wink:
21. apr 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pranie to este ide ale zajtra to zehlenie uz sa mi nazbieralo zapnem si na nete ordinaciu zo stvrtka bo som nevidela a ide sa na vec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. apr 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj csila ja nevarim je od včera.
chcem posadiť zeleninu ale je tam dosť mokro.
a prat idem dať tiež. :grinning:
21. apr 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam rada pondelky lebo nemusim varit :grinning:
21. apr 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja :slight_smile:
21. apr 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. apr 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csila a ako sadiš ručne?
21. apr 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano pacna rucne,len zopár riadkov,nie vela :slight_smile: aj vy mate zahradku pacna?zeleninku uz mam vonku,mrkvu,petrzlen redkovku,salatik,cibulku a hrasok.uz bude treba medzi riadkami okopat,tak lebo trava ta rastie vsade. :wink:
21. apr 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame zahradku, na rok chcem sadit zemiaky a ja tiež len par.
milujem babrať sa v zemi :grinning:
21. apr 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nesadim nic ved byvame v bytovke ale svokra sadi a toho roku este neposadila skoro nic lebo v kuse prsi a potom je mokro aj teraz sa uz zatahuje akosi
21. apr 2008 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som stym tak nejak pacna ako ty :grinning: no idem lebo hned pride muzik na obed,a potom ficim do mesta. :wink:
21. apr 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja so tiez lucim idem sa chystat do prace zajtra nakuknem tak sa majte :wink: :slight_smile:
21. apr 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa maj leni. :slight_smile: som spat z mesta,vsetko vybavene,nakupene :slight_smile:
21. apr 2008 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte bambulky, ako sa mate, co nove?
mne je zle, :angry: strasne mam citlive podbrusko :frowning2: Obavam sa ze nejaky zapal :frowning2:
Csilka a ty co pekne si kupila?
21. apr 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink,len take drobnosti ako ovocie,zeleninku,masko a tak... :wink: ale neboj,nebude to zápal,bude to iny priznak :dizzy_face:
21. apr 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dnes len na skok idem na kavu k kamoske :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. apr 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko mne dnes pride segra čosi kuknuť na nete :slight_smile:
22. apr 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ste sa mali vcera moj oliver bol vcera zo skvolky u svokry a nahanal sliepky a jedna uz kryva ale ze vraj vypila skaredu vodu tak preto krýva
22. apr 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla ako sa maju tvoje kuriatka :slight_smile:
22. apr 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok