Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

mirip
22. apr 2008

ved hej to doprajem a chcem aby sa splnilo aj vám všetkým 😉 a ked som tu na koníkovi dnes našla foto aj mojho dokyho hned mám dobrú náladu 😀

mirip
22. apr 2008

ved ho vidím každý týždeň a ešte aj tu je na modrom koníkovi 😀 😀 😀 😀

csilla76
22. apr 2008

no tak my ho ukazes,nech kukne,m aky je fesny 😉

pink_lady
autor
22. apr 2008

pacna dakujem bolo vyyyborneee 😅

baby ja som sa testla 🤐 😅

csilla76
22. apr 2008

mirip no napis presnejsie,neviem to najst,na ktorej strane...atd....pink dakujem za ip,pisali ste naraz s mirip 😵

mirip
22. apr 2008

našla si csillka?

mirip
22. apr 2008

haloooooooooooo csillka našla si?

csilla76
22. apr 2008

ano nasla,pisala som ti IP. 🙂

pacna
23. apr 2008

ahoj babenky dnes idem do mesta 😀
ak nezabudnem chcem si kupit nejake tie vitaminy ked už som v tom prechode 😀 😀 😀

lenand
23. apr 2008

cavte kocky mirip aj chcem vidiet tvojho dokyho posli aj mne ip 🙂 pink ako dopadol testi ked si sa testla 😵 a pocasie hrozne vkuse fuci a je zatiahnute ☹

lenand
23. apr 2008

utekam do prace ale ip mi mozete poslat zajtra kuknem cavko 🙂 😉

pacna
23. apr 2008

tak už som doma a pijem 3v1.
vitaminy som kupila za 150sk 😀
no pink teda ako dopadol test?

csilla76
23. apr 2008

Ahojte 🙂 som doma konecne..uff...dnes taky studeny vetrisko fuka...no skoda taky necas ☹ .dnes my doviezli k nasim rohovu lavicu s taburetkami.je to jelsa a tiez taky kremovo-hnedkasty potah...no fajn...este to treba poskladat..ale najskor kupime novu plavajucu a potom sa to bude skladat..zatial je u rodicov,totiz oni nam to kupili,my sme len vybrali v akom prevedeni a aky potah--- 😵

pacna
23. apr 2008

csilla tak to je fajn 🙂

csilla76
23. apr 2008

dikes pacna 😵 deticky ako??? 😉

pink_lady
autor
23. apr 2008

ahojte straaasne som premrzla ☹ ☹ ☹
pacna test - boli II ale ta druha hrozne slabulinka, neorbim si nadeje uz raz tak bolo a nic z toho nebolo 😖 😔

lenand
23. apr 2008

pink to by bolo super a ako sa ma potom zachranar 😉

pacna
24. apr 2008

dobre ranko dnes to vyzera na pekny den. 😀

pink držim palce aby to vyšlo

Dominika ide do školy a Bea ešte spi s nou som doma.
pojdem do zahradky babrat. ozaj csilla mate psa alebo ine zvierata?

lenand
24. apr 2008

dobre ranko idem odviest oliverka do skvolky a potom nakuknem cavko 🙂

pacna
24. apr 2008

u nas bol mraz 😒

lenand
24. apr 2008

konecne svieti slniecko dufam ze to vydrzi cely den 🙂

pacna
24. apr 2008

leni čo ideš variť? ja nemam sajnu 😖

lenand
24. apr 2008

idem spravit zeleninove rizoto a oliverkovi lievance napeciem s nutelkou dnes ma v skolke ryžu s kuracim meskom 🙂

pacna
24. apr 2008

lievance su palacinky?

lenand
24. apr 2008

je to nieco podobne ako palacinky asu male peciem to na tej panvici s kruskami

csilla76
24. apr 2008

Ahojte 🙂 prijemny slnecny dnik 😵 pacna mame 3 macky 😀 a 2 psov 😀 -jeden je bielucky nemecky spic a druhy vlciak 😝 .mozno aj ja dnes kuknem do zahradky co sa da porobit,zemiaky by bolo treba posadit.

pacna
24. apr 2008

aj my mame dvoch nemeckych ovčiakov. a chceme kocurika lebo ten prvy nam skapal a nemame odkial zohnat. 🙄 .

lenand
24. apr 2008

mne uz rozvoniava obedik a chcem skocit aj do mesta svokra teraz ma velku noc oni su pravoslavny a robia po starom tak si idem kupit silonky lebo uz nemam 😉

csilla76
24. apr 2008

jééj pacna ,ja by som ti dala kocurika,ked by si byvala blizsie... 😉 leni prijemnynakup 😵 ja idem varit... 😵

lenand
24. apr 2008

co dobreho varis 😵