• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
ja dnes poobede idem do mesta na nakup,zajtra my pride navsteva :wink: idem vylozit periny na slniecko :wink: sem-tam nakuknem ci tu je niekto :wink: leni tak olik bude mat peknu fotecku :dizzy_face:
29. apr 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam ze vijdu vybral si take s kacickami teraz sa snazi zaspat ale sa mu nechce
29. apr 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tak som doma kupila som si dva muškaty a babam šiltovky.
bola som aj na kavu u švagrinky .
ale tam pali slniečko však?? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

ta fotka bude určite super leni. :wink:
29. apr 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oliver spinka a ja bludim po nete a skusam hladat pracu a idem zachvilku robit pirohy
29. apr 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vonku je tak pekne a mi sedime doma ale ked budeme uz zdravy tak sup vonku :slight_smile:
29. apr 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac dnes som bola v skvolke ked sa oliver fotil a ti ucitelky tam musia mat zlate nervy vsetky deticky pekne poprezliekali do veci co im rodicia prichystali na fotenie a oni behali a jeden sa hadzal a reval a oni s kludom ho upokojovali ziaden krik apotom ich vsetkych ulozit na spolocnej fotke klobuk dole maju pevne nervi :slight_smile:
29. apr 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aku pracu hladas leni?chces zmenit terajsiu?ja som tiez doma z mesta,nakupila som tolko ze ledva som to dotrepala domov.. :slight_smile: :wink: idem este posadit uhorky,lebo sa nejak zatmieva asi bude dazd :wink:
29. apr 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len tak dala som si na net agentou aby mi posielali na moj meil ked sa nieco objavi v nasom okoli tak trosku som kukala lebo mi prisia jedna ponuka terajsiu by som zmenila keby som nasla nieco co neni na smeny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2008 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. apr 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko svieti slniecko to je super ocka uz mame zdrave :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. apr 2008 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super lenand :slight_smile:
u nas je pod mrakom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,aj u nas je nejak zamracene.onedlho my pride navsteva,tak tu pridem nakuknut az niekedy v podvecer :wink:
30. apr 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme trosku vonku kym je pekne zajtra mozno dorazia aj k nam tie mraky :unamused:
30. apr 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla kto k vam pride :wink:
30. apr 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale pršať by nemuselo. :unamused:
čo varite dobreho?
30. apr 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to dufam nebude polievku zeleninovu uz mam a asi segedinsky gulas este uvidim
30. apr 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacna a ty co varis :slight_smile:
30. apr 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zemiaky s pečienkou.
dnes nechcel šofer vziat všetky deti do autobusu(lebo pustili celu školu naraz) tak naša Domča prisla až o pol jednej. trošku som sa bala :sweat_smile:
30. apr 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by som si dala mnam :slight_smile: musim niekedy spravit uz som dlho nerobila
30. apr 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posuva padame dole :frowning2:
30. apr 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni dostala si ip? :wink: navstva odisla,teraz idem este veceru urobit :wink:
30. apr 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme zaliezli dnu vonku nam bolo chladno :confounded:
umyli sme auto ale počitam že za chvilu bude hrozne bo tu stale chodia velke auta bagre a tak :angry:
30. apr 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
precitala som a som zvedava ako to dopadlo :wink: co robis na veceru :slight_smile:
30. apr 2008 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. apr 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra idem do prace tak dobru noc :pensive:
30. apr 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko ale je krasne. chcela som čosi porobit ale bolo mi povedane že je aj cirkevny sviatok tak nič.
s mužikom ešte moc nerozpravame to sme rekordne dlho vydržali :unamused: ale mna to už štve, dnes je v robote.
1. máj 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, co nove? ako oslavujete sviatok prace? ja pracou :confounded:
1. máj 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte
scar v praci dnes? :confused: ja som myslela ze ty mas nejaku kancelarsku pohodovu pracicku nie este aj po vikendoch byt v robote :confounded:
pacna my sme si vcera tiez skocili do vlasov dnes doliezol s prosikom som ho najskor vyhnala :grinning: ale aj som si poplakala :confounded: teraz som si musela slahnut corvitol :pensive: :pensive: No pacna chlap si len tazko tazko prizna chybu ja to vidim na tom mojom ze najradsej si ju prizna "potichu" :confounded: a ked aj nahlas tak to ide z neho ako z chlpatej deky :grinning:
1. máj 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink ano ja som v praci, sice v kancli ale pracujem :frowning2:

inak ja som sa s mojim pochytila minuly tyzden, a to tak ze som uz bola na odchode k rodicom,ze budem spat u nich ale nejak sme si to zacali vysvetlovat a bolo super, celu noc sme spali v objati
1. máj 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink co mas inak nove?
1. máj 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok