• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
cavte kocky co dnes porabate nam uz je lepsie polievocka sa uz varí :slight_smile:
18. máj 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,prajem pekny zvysok vikendu :slight_smile: ja dnes nevarim,varila som vcera.chystam sa do zahradky zemiaky okopat :slight_smile: teraz este pijem kafe...a potom sa ide na to :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoojte kocky, ako sa mate? :sweat_smile: mne sa straaasne chce spat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mam strasne vela roboty :angry:
18. máj 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pink ako bolo na sluzobke :wink: a spat sa chce aj mne idem si spravit aspon kavu :slight_smile:
18. máj 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aho csillka, prisla som sem, aby sme neodbiehali od temy, ja v poho a ty ako? :wink:
18. máj 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janis :slight_smile: tesim sa ze sa mate ok,aj ja celkom fajn,risuje sa mi nejaka pracicka tak snad to bude ok :wink:
18. máj 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super, tak az to bude iste, urcite daj vediet... :wink: Ja teraz cakam na mrchu, uz som mesiac od poslednej injekcie, tak uvidime potom, co dalej. No a pomalicky chystame aj svadbicku, ale zatial sa zbytocne nestresujem... :slight_smile:
18. máj 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj janis a kedy bude den D? :slight_smile:
18. máj 2008 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá dávno som tu nebola ako sa máte? Čo je tu nové?
18. máj 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky :slight_smile: co dnes robkate? :wink:
19. máj 2008 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babenky.včera sme boli na prijimani krsnemu synovi a aj synovcovi :grinning:
trochu sme sa rano sice pochytili s manželom ale bolo dobre :slight_smile:
idem dnes do mesta zaplatit smeti a dan od chalupy :slight_smile:
19. máj 2008 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :dizzy_face:
lenand na sluzobke bolo celkom dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
prajem vam dnes pekny dnik ja akurat ranajkujem, za chvillu sprintujem do prace :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom idem domoooov :sweat_smile:
19. máj 2008 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem o chvilku ku starostovi,mam s nim debatu :grinning: tak uvidim co povie... :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj nejake papiere potrebujem prefotit :wink: potom ideme zarezat kohuta :grinning: pink pisala som ti na skype,kukni :dizzy_face:
19. máj 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte kocky ja nic nestiham az teraz som sa dostala k netu uplne mi odišiel hlas a kaslem ako tuberak :angry: ale inak nic nove pisala som dokymu ze chcem prist tak cakam ze mi odpise kedy slúži :wink:
19. máj 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: leni skore uzdravenie :slight_smile:
20. máj 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,nasa tema niekde na druhej strane ,tak reku nieco napisem... :wink: pacna ip-ko si dostala?leni ako sa citis?dufam ze uz lepsie,prajem skore uzdravenie :slight_smile:
20. máj 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj csillka ako sa darí?
20. máj 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mirip :slight_smile: dakujem dobre :slight_smile: a ty ako?co nove u teba? :slight_smile:
20. máj 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna nič nové okrem nového auta v garáži :grinning: inak mám povinnú pauzu v snažení, tak oddychujeme :rolling_eyes: nuda
20. máj 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko kocky :slight_smile: ako sa máte?my dnes ideme do kosic,tak dufam ze sa pocasko umudri,a nebude liat... :wink:
21. máj 2008 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj csilka som rada že ti dosli :grinning: u nas je otrasne zamračene :angry:
21. máj 2008 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj pacna,aj u nas prsi... :angry: je to nanic...prislubila som susedom ze idem s nimi do kosic,ale v takomto pocasi sa mi velmi nechce... :wink:
21. máj 2008 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leje ako z konvy no hnus :angry: chcela som ist do zahrady :frowning2:
csillka dobre pochod. :slight_smile:
21. máj 2008 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na stastie pocasko vydrzalo,az mi bolo prilis teplo...stastne sme pochodili,a uz sme doma... :wink: no do zahradky ani ja nemozem kym trosku nevyschne :unamused:
21. máj 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoro na druhej strane :unamused:
ahoj kočičky tak čo sa chystate dnes robiť?
leni už si zdrava? už aby sa vyjasnilo lebo ma trafi. baby včera boli vonku ked nepršalo a boli mokre až až :confounded: :grinning: :grinning:
22. máj 2008 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: u nas to vyzera dnes na nadherny slnecny dnik,tak dufam :slight_smile: poobede idem do kadernictva trosku opekniet :grinning: teraz varim,hraskovu polievku a vyprazany syr s hranolkami a tatarskou. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vy co porabate?idem aj pracku zapnut :wink:
22. máj 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej normalne vam zavidim take počasičko :grinning: :grinning:
22. máj 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacna co porabas dnes? :wink:
22. máj 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi pojdem žehliť no akosi sa mi nechce ničoho :confounded: :sweat_smile:
22. máj 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekedy aj ja mavam take dni,no ale co uz ..robotu nespravi nik za nas :sweat_smile:
22. máj 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok