Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lenand
28. jún 2008

ahoj pacna citala som ta v teme endometrioza este si po liecbe nedostala mrchu napiš kolko si po liečbe kedy si mala poslednu injekciu ja som sice vtedy ostala hned tehu ale co viem tak niktore kočky dostali až po 2-3mesiacoch a jednej kocke pichali aj vyvolavačku skus navštivit svojho dokyho ono to trošku trva kým sa to tam naštartuje odznova 😉

csilla76
28. jún 2008

no lenand beriem ta za slovo aby aj tak bolo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
inac aky si mala dnik u vasich???olik za uz cakal ze????
mne suseda doniesla maliny tak som odvazila a pridala cukor a zajtra z toho urobim dzemik 😉 😉 😉
svagrina mi pisala sms-ku ze nie zajtra ale dnes vecer dovezu deturence ku svokre na prazdniny... 😉 😉 😉 takze v kazdom pripade sa nudit nebudem... 😉 😉 😉

lenand
28. jún 2008

už sme doma teraz sa hra zo svojimi hračkami lebo vraj zanim celý týžden plakali 🙂
a to si píš že budem mat pravdu ved do tretice to musi vyjst 😉 😵

csilla76
28. jún 2008

jasne lenand aj ja vlastne my tak verime ze vyjde 😵 😵 😵
pomaly zacne posta pre teba tak pojdem pozerat,ty zvyknes kukat....?? 😉

lenand
28. jún 2008

ved ked som čitala čo všetko rbite okolo domu a v aj vnutri tak to su pripravy na prichod nového noveho člena rodiny a aby ste sa potom mohli venovat len babetku a nemali iné starosti 😉 🙂

csilla76
28. jún 2008

no leni vyjde to aj vam aj nam a budeme mozna naraz tehulky co ty na to??? 🙂 🙂
digi zblblo uprostred posty takze sa to nedalo normalne pozerat...neviem co sa deje....teraz uz ide ale niekedy tak trha alebo sa zastavi obraz...
akurat kukam knizky recepty zo zivota 14,15 a 16-ku chcem sa inspirovat niecim co pripravit na obedik zajtra nieco mnaaamky 😀 😀 😝

csilla76
28. jún 2008

dobru nooocku 😔 😔 😔

lenand
29. jún 2008

dobre ranko no to by nebolo zle csilla 😉 😵
polievočka sa mi už varí ešte neake mesko kuracie na štavičke a k tomu ryžu niečo už len vymyslím 😉

csilla76
29. jún 2008

Ahoojte 🙂 aj ja som varila doobeda masovu polievocku s rezancami a tiez mlete masko so syrom a vajcovom cesticku so zemiakovou kasou a cerstvou cviklou 🙂
vcera priviezli svagrovci deturence budu tu do stredy,muzik ich zobral na turu peskovali asi 8-10 km fajn sa unavili 😉 😉 ja som zatial robila dzemik s malin a vytepovala koberec z kuchyni 🙂 🙂 svokra im dala na dvor velku vanu a v nej clapotali cele poobedie 🙂 🙂 aj stan si postavili deticky vraj tam budu spat .... 🙂 🙂

csilla76
30. jún 2008

dobre ranko 🙂 🙂 🙂
ako vidim vcera posledna dnes prva....

pacna
30. jún 2008

ahojte my sme mali včera navstevu,mužik je peter. Beatka v noci zvracala a aj mala hnačku, tak je vyčerpana a ja tiež bo som sa nevyspala 😖 🙂

csilla76
30. jún 2008

to mi je luto ze Beatka je chora..a co nejaky virus alebo niecim si pokazila zaludok???
ja idem do prace za chvilku ale nemam naladu citim ze uz dorazi mrcha....

pacna
30. jún 2008

asi jej cosi nesadlo ved pojedla kde čo 😒

lenand
30. jún 2008

čavte kočky bola som dnes vyberat stehy tak trošku ma boli pupok ale inač sa mam fajn 🙂

csilla76
30. jún 2008

tak som uz aj domka,zacala burka tak sme skoncili skorej..no aspon ozehlim co treba 😉

lenand
30. jún 2008

csilla neprideš aj k nam ožehlit ja vobec nevladzem musim to nechat na zajtra ešte aj mrcha sa spustila už mam od piatka a dnes sa spustila riadne silno tak som uplne hotova a nič sa mi nechce 😝

csilla76
30. jún 2008

ja som tiez preto ozehlila ze ked pride mrcha tak toho nebudem schopna...a uz citim ze tu bude za par dni ked nie skorej...
cakam na muzika kedy pride z farmy,volala som mu nech donesie mliecko lebo deturencom som slubila ze im uvarim puding....len aby bolo z6 coho.. 😀 😝 tak sa uz vyztesuju... 😉

lenand
30. jún 2008

no a je po burke ešte sme sa stihli chvilku pohrat v piesku a potom len začalo fucat a už sa aj zlalo ☹

csilla76
30. jún 2008

takze puding hotovy,chlapci uz iste papaju,zobrala som to dole ku svokre 🙂 inac pred chvilkou sa pohadali,totizto sa oblievali na dvore vodou a mensi zacal plakat tak svokra nakricala na nich a odvtedy je ticho,pozeraju na digi Jetix,to maju moc radi 😀 😀 😀

lenand
30. jún 2008

aspon maš veselo su určite s tých hyperaktívnejších detičiek ja som spravila olikovi kakavko a rožok s masielkom a zachvílku už masti spat 🙂

csilla76
30. jún 2008

no fajn si to vystihla leni ano take hyperaktivnejsie 😀 😀 😀 pozajtra idu domov a potom ked bude cest. pas hotovy tak pridu znovu... 😉 idem kuknut nieco v telke,muzik zaspal na sedacke... 🙂

lenand
30. jún 2008

ja mam jedno doma tak si to viem predstavit teraz ked bol s našimi tak vraveli že bol zlatý ale oni už boli večer unavený a on mal ešte kopec energie v kuse hrali fotbal raz bol v bráne dedo a potom zas babka 🙂 a zobral si tam aj svojích drakou a dinosavrou a tí ich tam stražili dal ich na dvor k branke a ked babka nanho žalovala že nepočuva a beha po dvore bosí a vkuse skače tak potom plakal že prečo žaluje mamke a že on už bude dobrý len nech po neho nejdeme lebo on domou nejde 🙂

csilla76
30. jún 2008

jeej ta to teda mas zlateho synceka 🙂 tyto su uz velky krsniatko ma 10 a mensi 7 rokjov teraz ide do 1 triedy 😉 neboj aj svokra je z nich poriadne unavena a ked odidu tak bude rano do 10 spat par dni kym si oddychne,aspon vzdy to tak byva..za to uz aj ona bude mat skoro 60 a bolia ju klby takze nema tolko energie ako oni a este ktomu su dvaja na nu... 😉

lenand
30. jún 2008

je to taky vymiselník a šidielk teraz už spinka a idem aj ja som unavena dobru noc prajem 🙂 😔

lenand
1. júl 2008

dobre ranko dnes sa ochladila a je pod mrakom ☹

csilla76
1. júl 2008

Ahoojte.pekné dobré ránko 🙂 🙂 🙂
no leni vcera chalani boli superaktivny a spravili nieco co nemali.... 😠 😠 😠
muzik je na nich velmi naxxxty povedal ze dnes si zbalia veci a vecer ich berie domov....tak neviem ja sa moc nechcem miesat,nech si to vybavia medzi sebou..ale svokra ako ju poznam aj tak neda za pravdu synovi ale vnukom....
takze o pekny dnik mam urcite postarane.... 😖
co plánujete na dnes???

lenand
1. júl 2008

to čo vyparatili že sa až tak nazlostil to musia byt teda pekný zbojníci 😀
oliver išiel do školky a ja som si ešte lahla akosi som bola unavená teraz popijam kavičku a musim aj niečo ožehlit 😝
svieti už slniečko a je celkom fajn

csilla76
1. júl 2008

leni napisala som ti ip-ko 🙂

lenand
1. júl 2008

prečitane

csilla76
1. júl 2008

ok leni,uz mas ozehlene....??
ja som dnes nasla vysmarenu crepnikovu bylinku-rozmaring...tak som ju dotrepala vtom polamanom crepniku a presadila do plastovych aspon budem mat a ako to nadherne vonia no och joooooooo 😀 😀 😀