Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

lenand
7. júl 2008

čavte kočky dnes je zamračené asi bude pršat nestiham iba som nakukla pečiem mužikovy do prace zakusok na zajtra a musim ist ešte aj do mesta kupit oliverkovy kolobežku a spravit chlebičky detske šampanske už som kupila aj chrumky a tyčinky a poobede bude oslava 😉 🙂

lenand
7. júl 2008

oliverko sa kolobežkuje velmi sa tešil tak som rada kolena ma zatial ešte cele 🙂

pacna
8. júl 2008

ahojte kocenky dnes to vyzera ze bude pekne, treba mi zehlit a možno aj budem ak bude slnko praziť. 🙂

lenand
8. júl 2008

ahoj pacna u nas celu noc pršalo ale teraz už svieti slniečko 🙂

lenand
9. júl 2008

cavte kočky dnes sme zaspali do školky tak oliverko ostal doma mali sme včera trošku dlšie navštevu 😉 idem zavarat uhorky svokra mi priniesla tak mam o zabavu postarané 😉

lenand
9. júl 2008

csilla kde si už si tu dlho nebola ☹

pacna
9. júl 2008

ja som bola povyberat pre sestrinu malu par veci aj som ich oprala.
nikde nikoho. 😖
baby sa hraju na modelky a vytahuju moje veci no hroza 😀 male strasidla 😀

lenand
9. júl 2008

ja som po tych dvoch dnoch uplne det idem si s oliverkom lahnut dufem že zaspinka 🙂

lenand
9. júl 2008

išla som si soliverkom lahnut a trošku odychnut a tak sa zatiahlo rozfukala a zlialo sa a do 10minut ja aj po burke už len kropí strašné počasie 😒

pacna
11. júl 2008

kde steeee?csilka asi odpočiva 😎
dnes bude asi hic, mam tu bratovu dceru aj syna su tu od včera a pojdu dnes domov. 🙂
idem im urobit buchty na pare a ja sa budem parit pri nich. 🙂

lenand
11. júl 2008

pacna tak zopar pošli aj nam 🙂

lenand
14. júl 2008

tak tema na 3strane tak posuvam kočky kde ste už sem nikto nechodi ☹

pacna
14. júl 2008

ved to nikde nikoho
my sme boli v sobotu na čerešne a do desiatej sme zavarali aj dzem robili, a včera sme odpočivali. 🙂
včera tu boli tri burky a lejak ako hrom 😠

lenand
14. júl 2008

ahoj pacna u nas bolo cely víkend slnečno boli sme na opekačke aj v sobotu aj v nedelu a v nedelu som ešte aj uhorky zavarala lebo mi svokra poslala idem si teraz po vysledky z histologie tak sa potom ozvem čavko

lenand
14. júl 2008

som spet ale vysledky ešte nemam tak musim ist v stredu alebo až v piatok tak uvidím 😒

csilla76
15. júl 2008

Ahojky 🙂 veru temu som vyhrabala ktovie kde...uz sem nik skoro nechodi.prave sa chystam spinkat,ale reku napisem aj sem...aj u nas je uhorkova a strukova sezona,takze sa nenudim...leni ,pacna co nove u vas? 😉
prajem dobru nocku 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

pacna
16. júl 2008

ahooooj csilka kde si bola? my sme mali včera pokazeny počitač ale naštasti ho kamarat opravil.
boli sme už aj na hriby. 🙂 🙂
noveho nic dnes sa mi snivalo že som čakala babo 😀

lenand
16. júl 2008

ahoj ja som stale doma užívam si pnku a začala som už aj snažilkovat tak som zvedava na výsledok mužik sa zomna smial že až vemi počuvam dokyho lebo on povedal čo najskor tak som si zobrala jeho radu k srdcu a som zvedavá na výsledok 🙂
oliverko chodí ešte do školky až od 28.7 maju zavretu tak potom už bude doma alebo pojde k babke neviem do kedy budem na pnke 🙂

pacna
16. júl 2008

Ahoj leni dufam že sa vam podari skoro 😉
dnes vypada že konečne pršat nebude tak baby pojdu von sa vyblaznit. 🙂

lenand
16. júl 2008

u nas je chladno ale nech už aspon neprší včera celí den pršalo ☹
odyšla nam baterka na felde aj stk nemame taka som zla na mužika teraz treba dat 6000do auta a keby sa už rozhýbal s tím uverom čo už od maja chcel zobrat tak sme už tu feldu mali davno predanu a mali nove auto a tak zas do nej len treba vražat korunky 😠

pacna
16. júl 2008

to ti verim že si nahnevana 😠
my sme mali staru skodovku a tiež sme do nej dali dost penazi ale vtedy sme nemali na nove lebo sme kupili dom.nakoniec slo do šrotu 😀 😝
teraz mame fiat starši a sme spokojni 🙂 aj ja ako nešofer.

lenand
16. júl 2008

v maji mu ponukal jeden kolega s prace ešte 60000sk za feldu ale kím sa moj mužik rozhýbe tak možno bude rad ked ju preda za 40000sk ale keby to zaležalo od do mna už sme aj zvažili že možme po tolko splacat aj akí uver ale on ma v tatrabanke výhody tak musi ist on to vybavovat zaplatí len polovičné poplatky a to su tiež ušetrené peniažky
a ja som tiež nešofér i ked vodický mam od strednej školi ale vobec nejazdím a už sa neviem odhodlat ☹

csilla76
16. júl 2008

Ahojte 😵 😵 😵
tyzden som tu nebola,musela som cosi predychat,lebo tu na koniku ma vytocili...tak som bola mimo...
inac vsetko po starom,mame hotovu strechu nad balkonom,kupelku nam treba vymalovat. 😉
cez vikend bol muzik na ofroade a ja zatial u nasich,bo uz som davno nebola na navsteve 🙂
chystame sa na dovcu zaciatkom augusta s jednou 5 clenou rodinkou-nasimi susedmi,tak hadam bude fajn pocasko 🙂 🙂 🙂 🙂
leni prajem ti aby sa skoro zadarilo a aby si bola tehulka 🙂 🙂 🙂
pacna ja teraz zbieram uhorky a struky mame ich neurekom,na hriby som nebola ale minule som kupila od jednej znamej--- 😉
pomaly sa odpojim a ficim do prace,este vecer nakuknem tak sa majte zatial 😵 😵 😵

lenand
16. júl 2008

csilla dufam že nie od nas ta niekto vytočil ☹

csilla76
16. júl 2008

nie lenand 😉 teraz uz ozaj musim ist bo na 11hod idem do prace 😉

pacna
16. júl 2008

csilka to je mi luto 😒

lenand
16. júl 2008

to som rada 🙂

pacna
17. júl 2008

bre ranko babenky 😀 😀 😀

csilla76
17. júl 2008

Ahoojte 🙂 🙂 🙂
pekny dnik prajem 🙂 🙂 🙂
moj pc ma nejaky virus....a neviem si rady.. 😠 dnes alebo zajtra zoberieme pc ku sesternice,oni maju obchod s pc a snad sa podari napravit,bo tie stranky kde som registrovana mi nejde otvorit len sa prihlasim a dalej sa neda....mate stym skusenosti?
neva kocky,nezaoberam sa tym,som rada ze vas tu mam a sme v kontakte... 😵 😵 😵
co robkate dnes?

lenand
17. júl 2008

ja sa v tom velmi nevyznám mam požehlene perie mi pračka tak som nakukla ideme na víkend do košic tak som požehlila a večer zbalim veci lebo už zajtra ideme tak po10.00hod konečne začina svietit slniečko tak snad sa už vyčasí 🙂