Snažilky s endometriózou

pink_lady
4. mar 2008

Ahojte spolubojovnicky... 🙂
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... 😵 Dufam ze mi nedate kosom 😉

csilla76
25. júl 2008

tak baby ja som bola s chalanmi na ture,uz sa doma moc nudili,tak som ich zobrala aspon sa unavili bo doma svokre uz cely dom hore nohami... 😉 popozerali sme zvieratka na farme a tak vytesovali sa,boli sme aj nanuk kupit... 🙂 elektriku sme uz mali o 15 hod.ale len nedavno sme dosli domov tak teraz pisem 🙂

lenand
26. júl 2008

čavte chlapi spia tak som nakukla čo nového robím šišky tak čakám kedy mi nakysne cesto a konečne svieti slniečko 😀 😀 😀 😀 😀

csilla76
26. júl 2008

Ahojky,dnes uz konecne neprsi,ale fuka vietor aspon mi rychlo uschne pradlo 😀
tie sisky urobim ja tiez zajtra...dnes ma akosi boli hlava..neviem co sa deje... 😖

mirip
26. júl 2008

ahojte dievčatá, ako sa mávate? 😉

lenand
26. júl 2008

tak tu hrmi akurat sme sa chystali vonku 😠

ja mam pocit že každu chvílku dostanem mrchu už mi od štvrtka mešká tak neviem mam všetky príznaky že pride už od stredy 😒

mirip
26. júl 2008

a testovala si?

lenand
26. júl 2008

netestla nemam doma a do lekarne sa mi nechce tak počkam do pondelka a potom uvidím

lenand
27. júl 2008

čavte no tak kupovat už nemusím mrcha dorazila ☹ chlapi íšli na kolobežke trošku vonku svieti slniečko tak trošku využit a ja varím a polehujem 😉

csilla76
27. júl 2008

Ahojky 🙂 tak ja mam uz navarene aj sme obedikovali.dnes to bola masova polievocka a zem.privarok s fasirkamy.svokra napiekla jablkovy kolacik 🙂 a ja este vcera spravila sisky s malinovym lekvarikom 🙂 idem umyt riadik a trosku popratat kuchynu,potom do zahradky pozbierat jablcka zo zemi a vecer sa chystame k nasim tak ze sa nenudime 🙂
zelám krasnu nedelu kazdemu 🙂

csilla76
28. júl 2008

Dobré ránko zelám. 🙂

lenand
28. júl 2008

dobre ranko je pekne slnečno tak super bolí ma bruško ale nevadí oliverko je doma má teraz prázdniny v školke 🙂

csilla76
28. júl 2008

z coho ta boli?ze by si tehulka?? 🙂 😉 🙂

lenand
28. júl 2008

nie včera som dostala mrchu ☹ takže nič ideme dalej 😉

pacna
29. júl 2008

ahoj babenky ja som bola včera u dr. a všetko ok ukazovala mi vajičko ako dozrieva a okolo prveho by sme mali skušat o mimi 😀 😀 😀 😀
ja som si myslela že ovulacia je na 14den a ona mi hovorila že na 12. 🙂

baby maju bazen tak su cely den v nom, muž ide zajtra ku svokre a baby s nim ja potrebujem ist ešte na krv ku obvodnej a ku endokrinologovi.

csilla76
29. júl 2008

Ahojte co mate nove?pacna to je super tak sa len posnazte a dufajme ze sa zadari 😵 😵 😵
inac som bola v zahradke,ale ma vyhnal dazd takze tak.... 😒

lenand
30. júl 2008

čavte včera sme boli na hribiky aj na opekačke a dnes mam velké upratovanie okná a tak podobne teraz si idem dat kavičku tak som nakukla

pacna tak pekne snažikuj a ovulku ma každí inač ja čakám kedy mi skonči mrcha a potom idem zas nato mohlo by sa to podarit lebo inač mi mrcha vychádza presne na dovolenku tak radšej nech nepride a to by bolo super 🙂
včera vravela susedka oliverkovi že ked panbožko da tak bude mat sestričku alebo bračeka a on sa na nu pozrel a hovori je teta ved to bocian ná prinesie babetko to má zas od druhej susrdky stale mu hovorí že ma nasipat na okno cukor aby mu bocian doniesol surodenca 🙂

lenand
30. júl 2008

mam upratané spalnu a detsku izbu a som mrtva vobec nevládzem idem sa nejest a končím 😉

csilla76
30. júl 2008

ja som teraz dosla z prace,dnes doobeda som bola aj v meste na nakupy a tiez zamenit peniazky,totiz buducu sobotu uz ideme na dovcu... 🙂 teraz idem este do zahradky obrat fazulku takte tak 😉

pacna
31. júl 2008

ahojte baby s mužikom su u svokrovcov a ja si doma upratujem veci, aj žehliť chcem a pračka perie.
večer sa bachnem do vane aspon na hodku. 🙂

csilla76
31. júl 2008

Ahojte ja tiez pracem,aj zehlit mi treba.ale o chvilku frcim do prace takze...asi pokracujem ked pridem poobede 😉 pacna tak holky si uzivaju,aspon si aj ty trosku oddychnes 😉

lenand
1. aug 2008

dobre ranko tak včera sme boli vo svidniku na kupalisku bolo super oliver sa vyblaznil aj s kamošom 🙂

csilla76
1. aug 2008

pekne dobre ranko 🙂
ja som dnes so svagrininymi detmi totiz este tu prazdninuju a svokra musela odist do mesta cosi vybavit 😉 boli sme v obchode,teraz ranajkuju aj ja kavickujem a potom sa ideme niekam von prejst a na preliezacky a tak 🙂 zajtra uz pridu pre nich... 😉
tak vam bolo fajn leni na kupku,aj my uz ideme buducu sobotu,hadam bude fajn pocasko...uz sa tesim... 😉

lenand
1. aug 2008

bolo super a oliverko plaval vo velkom bazene s plavacím kolesom nezabudol z minuleho roku čo sa naučil 🙂

pacna
3. aug 2008

ahojte kocenky.
zajtra chcu ist baby ku svagrine na prazdniny tak ich tam asi odvediem, ale čo budem robit doma ja? 😅
čosi by som aj Dominike na meniny hned kupila svokra im dala po 250sk.

leni tak ste si užili 🙂

csilla76
3. aug 2008

Ahojte narychlo pozdravujem 🙂 uz sme po obediku,idem do zahradky mam tam kopu roboty.umyla som pohare totiz zajtra idem kupit broskyne,u nas predavaju v zahradkarstve po 20sk,tak sa velmi oplati 😉
zelám vám pekny zvysok vikendu 🙂

pacna
3. aug 2008

u nas boli po 24sk 😒

lenand
4. aug 2008

čavte ja už mam broskynky zavarené a svieti krásne slniečko idem hodit spršku a pojdem s oliverkom von 🙂

csilla76
4. aug 2008

pekne slnecne ranko prajem 🙂 potom idem do obchodiku a pozdejsie by som uz mala pripravovat veci pomaly totiz v sobotu odchadzame na dovcu 🙂 😉 este aj zopar veci treba zehlit a tak ...kupila som si pekne slapky och jaj...a tiez nove sln.okuliare- bo stare sa mi rozpadli 😀 😝

lenand
4. aug 2008

csilla to je super že idete na dovolenku aj mi by sme mali ist 20.8 🙂

pacna
5. aug 2008

ahoj babky včera som odviedla moje kocky na prazdniny ku svagrinke budu tam do konca tyždna.som sama tak idem upratovat ale aj varit mi treba pre mužika. 🙂