• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
viem to asi mesiac
24. nov 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj elisa :slight_smile: ja tiez mam endo..zistili pred 2 rokmi na laparke,predtym som ju nemala.a ty mas aj bolesti?

u nas poletuvaju vlocky,tak na vecer mozno bude trosku sniezik :slight_smile: boli ma podbrusko.
24. nov 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja som nemala prave ziadne bolesti zistili to pri sone....u nas je snehu az az a snezi zase :grinning:
24. nov 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odkial si elisa ak mozem? :wink:

ani ja nemavam bolesti ziadne,preto sa pytam,bo niektore babenky mavaju ukrutne bolesti. :wink:

mozes kuknut aj v odseku:snazilky temu:buduce tehulky z endometriozov,tam je nas viacerych stouto zakernou diagnozou
24. nov 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som z bb....no citala som ze je v podstate nevylicitelna vec a jedine v prechode sa toho zbavime ak nie skor :angry:
obavam sa aj tej liecby ak bude a potom otehot....no proste parada :frowning2:
24. nov 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj tuto chorobu najlepsie lieci tehotnost....tak uvidime

a este neplanujete babatko?
24. nov 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz aj ano ...brali sme sa tento rok a riesili sme byvanie ..a ked uz bolo koniec stresom prislo toto ako bonus :angry:
kolko sa snazis o babatko ak smiem vediet a kolko mas rokov?
ja 29 takze naj cas :wink:
24. nov 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi sa snazime 9 rokov a mam 32. :cry:
24. nov 2008 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmm :frowning2: co na to povedat
a kolko IVF si absolvovala....ja sa do toho moc nevyznam..mozno casom budem :unamused:
24. nov 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elisa udaje mam v pase,tak kukni.
su tu kocky-snazilky co sa snazia aj dlhsie nez mi,takze mne to uz nie je take neobvykle
ti zelám aby sa vam skoro zadarilo a bola tehu :slight_smile:
24. nov 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilka určite sa vydari :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: držiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime palce :slight_smile:

mne tu endom.zistili až pri laparke :slight_smile:
24. nov 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem pacna si zlata :dizzy_face: este ti dlzim ip,idem napisat. :wink:
24. nov 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky csilka aj za ip :slight_smile: som trochu mudrejsia :slight_smile:
24. nov 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemas za co,rado sa stalo :slight_smile: dievcata co robia takto na vecer? :slight_smile:
24. nov 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dobre ranko tak večer baby vždy dostanu druhy dych bud sa pekne hraju alebo pokusaju :slight_smile:
25. nov 2008 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
csilla dakujem za povzbudenie a verim ze budes skoro mamina aj ty :slight_smile:
25. nov 2008 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: uz aj mi mame velky sniezik :slight_smile:

idem o chvilku do mesta musim cosi vybavit tak neskor dojdem :wink: elisa dikes :dizzy_face:
25. nov 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem do mesta :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. nov 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dozvedela som sa same zle spravy jedna kamoška sa rozvadza -našiel si o 8 rokov staršiu vydatu
sesternica ma rakovinu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a zomrela moja rovesnička s troma detičkami :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. nov 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejha..tak toto su hrozne spravy... :frowning2:
25. nov 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte babulky a výtam aj novú členku

pacna :frowning2: :cry: :frowning2: :cry:

csilla kedy čakaš tu mrchu som len zvedavá lebo sa velmi tešim a prajem aby to vyšlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni mala by byt 30eho ale po pichnuti dhiperelinu,neviem..neviem..ako to bude.

dakujem za virusiky,zopar uchmatnem do zasoby :wink:
25. nov 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute srdiečka :slight_smile:

elisa ides v piatok na tu laparku?alebo ťa už v piatok budu robit? a kde ideš? :slight_smile:

leni dakujeme za virusiky ak boli aj mne. :wink:
26. nov 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ano piatok o desiatej :frowning2: a budem tama si do soboty vraj pre istotu a o tyzden mi budu vyberat stehy...ozaj kolko je stehov pri lapaor lebo ma strasia vsetci na okolo :slight_smile:
26. nov 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no stehov neviem ale mas tri male ranky :slight_smile:
26. nov 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde presne? infuzii vam davali kolko?
som zvedava co mi nakoniec povedia :frowning2:
a este sa chcem spytat ako je to s liecbou....nasadia ju vzdy alebo ked chceme babo tak uprednostia to

mam uz v tom chaos :frowning2:
26. nov 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jedna je pri pupku a dve dole nic strasne fakt :slight_smile:
ja som mala endom.v ziačiatku tak som mala liečbu na tri mesiace :slight_smile: potom mi dr povedala že bud babo alebo antikoncepciu konkretne Mirenu no ja ju moc nechcem :unamused:

neboj sa nestresuj sa hlavne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a daj vediet potom ako ok,? :wink:
26. nov 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne hned ako budem vladat tak vam napisem :slight_smile:
26. nov 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
26. nov 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile:
26. nov 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok