Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Snažíme sa otehotnieť. Mám za sebou 3 potraty

milujemkamilka
8. aug 2014

Ahojte zeny. neviete mi poradit co by mi pomohlo udrzat plod.. pocula som o lekarni AFRA neviete o tom nieco blizzsie

moncsi1208
8. aug 2014

@milujemkamilka ahoj,neviem,ci ti to pomoze,ale ja pijem bylinne caje a vsade radia kyselinu listovu.ciatm,ze mas za sebou 3potraty-uvazovala by som v tvojom stiuacii o geneticke vysetrenie oboch.drzim ti palce 🙂

satkovca
9. aug 2014

utrogestan ti gyn nepredpisal?

monicka9
13. aug 2014

Tiež mam za sebou 3 x potrat v priebehu 1,5 roka. 2 x v 5-6tt a 1x v 9tt (kyretaž). Mam už dve detičky no chcela by som ďalšie. Som úplne zdravá, Gynekolog žiadny zdravotný problém nevidí. Papam každý den kapsulky olej z lososa s kyselinou listovou a manžel multivitamin zložený zo zinku,selenu a vitaminu E. No nestracam nádej a myslím pozitívne a viem že vsetko ma svoje opodstatnenie aj tie potraty (asi bol plod chory a slaby ked sám odisiel)a niekedy to určite vyjde a bábätko príde v správny čas. Lieky na udržanie plodu ktore najcastejsie predpisuje dr. sú ;Utrogestan, Duphaston,Ascorutin. Pomáha vraj veľa vitaminu C, pohankovy čaj pit a kyselina listova no osvedčené to nemám. Držím palce nech sa podarí otehotniet a donosiť krásne a zdravé miminko😊

Tu začni písať odpoveď...

Odošli