Sopľovitý výtok 4 týždne po sekcii.

kika6182
11. feb 2020

Ahoj baby, zaujima ma taka otazocka ze som 4tyzdne po sekcii, a uz asi okolo 3tyzdna mi zacal vytekat taky dozlta SOPLOVITY vytok..natahuje sa by som to pripisala soplu takemu hustejsiemu..neviem ci to je ok?? Zacinam mat posledne dni aj bolesti v podbrusku.. Ako na MS.. Tak teraz neviem ci ste take nieco niektora mala? Ci stresovat a riesit to alebo to je ok? Nemala som par dni nic,citila som sa ok a myslela som ze to uz skoncilo a tak sme mali aj sex..no potom zasa mi zacali tie vytoky a ktomu bolesti do podbruska nie velke su znesitelne.tak ma zaujima ci to je ok ked su take soplovite a ci ste take nieco niektora mala

adusa1987
11. feb 2020

Tak ty si odvazna ked 4 tyzdne po sekcii mas sex 😮mi sme nemali asi 3 mesiace po sekcii

kika6182
autor
11. feb 2020

@adusa1987 preco? Ja som skor myslela ze horsie je ked baby siju zvnutra ako vonku na bruchu..a boliet ma to neboli

baccio
11. feb 2020

@kika6182 skôr asi
@adusa1987 myslela to že či sekcia či prirodzený pôrod tak šestonedelia platí pre obe skupiny. Maternica sa sťahuje a po sekcii je ešte aj zasivana tak asi preto treba čakať.Aby sa tam všetko vycistilo...zahojilo a nedostala si nejakú infekciu.

adusa1987
11. feb 2020

@baccio ved prave kolo tej infekcii sestonedelia ale sak ja som sa asi 2 mesiace nevedela ani dokopy dat ved je to zavazna operacia a predsa ja som sa najprv dr spytala ci mozem uz mat ci som v poho a on ked dovolil mali sme.ako zasa kazdeho vec ale tak skoro nikdy.a k tomu soplu no ja neviem nieje to naznak nrjakej infekcie? Ja by som rano volala dr ci treba dojst sa ukazat ci co.ina moznost nieje podla mna

modrymotyl8
12. feb 2020

@kika6182 ja som to tiez mala po sekcii neboj je to normalne,telo sa cisti,vylucuje to von.Potom to preslo.