Spermiogram v Košiciach

nikusik0107
9. máj 2016

Ahojte riesime s priatelom vysetrenie...ja sice chodim ku gynekologovi ...ale aj tak by som chcela ist do nejakeho centra na spolocne vysetrenie...neviem ci to je az tak potrebne...ale poradte mi kam ist kde su dobry a hlavne kde sa priatel bude citit ok..a nie ako no ved viete chlapi...mysli si ze to je katastrofa ist na take vysetrenie...takze potrebujem vase skusenosti kde..a kde vam najviac pomohli..dakujem

stanno
9. máj 2016

Mudr. Hrivňak.. vygoogli si ho. Manžel nech sa ničoho nebojí! Nie je sa čoho.

gir
9. máj 2016

MUDr. Herman - GIN CARE - Košice na Štefánikovej ulici, ja som tam bola na umelé, bohužiaľ sa nezadarilo ale personál je skvelý

zuzankaa88
9. máj 2016

Spln ( pri zelez.nemocnici) mili personal, priatel bol spokojny 🙂

gabikana
10. máj 2016

tiez doporucujem Hermana na stefanikovej. vydvyhnes si sterilnu nadobku a vzorku mozes priniest z domu. Akurat ze je v ramci ke asi najdrahsi, 50€ a caka sa asi tyzden na vysledky.

nikusik0107
autor
24. máj 2016

@zuzankaa88 ahoj no tam som volala...a pojde tam...ale pani mi povedala ze vysledky mi pridu postou...a to tam akoze bude nieco vysvetlene ci ako? lebo ja som myslela ze to treba prist osobne aby to lekar vysvetlil.._

zuzankaa88
29. máj 2016

Zaver tam bude ci normospermia alebo terato, oligo... My sme mali normo takze sme nic viac neriesili , ked bude horsi asi treba zavolat a spytat sa ako postupovat , my sme si postou nedali ale prisli sme osobne asi o tyzden...aj tak sa da

zuzankaa88
29. máj 2016

@ nikusik0107

nikusik0107
autor
31. máj 2016

@zuzankaa88 aha tak ze ak tam bude normo to znamena ze je vsetko ok?? ak tie dve tak je nieco v neporiadku?

zuzankaa88
1. jún 2016

nikusik0107@ ano presne tak 🙂