Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Špinenie

citta
30. máj 2014

Ahojte babule. Uz som tu zase... A zase stym istym problemom. Zacnem od zaciatku: min.mesiac som zacala spinit asi okolo 19 dc. Dr.povedala,ze je vsetko o.k.(krv,cytolka...atd), ale mala som jeden vajecnik zvacseny,nwm preco. Ms prisla az na 48 dc (trvala tak vzdy..) Teraz som 15dc a spinenie prislo zaseee ;(. Mali ste nieco podobnee. Dakujem za odpovede.

ematko29
30. máj 2014

@citta a hormony ?ked je z gin hladiska všetko ok,tak skus endokrinologiu

citta
autor
30. máj 2014

@ematko29 myslis stitnu zlazu? Ta je tiez v poriadku

ematko29
30. máj 2014

@citta nemusí byť štítna na vine,môžu blbnuť hormonyz hocičoho.,alebo nech tti gynekologička urobí hormonálny profil.A špinenie môže byť aj z nedostatočnej činnosti žlteho telieska po ovulácii,teda neprodukuje dostatočné množstvo progesteronu,príčiny sa ani nenájdu.

jalito
30. máj 2014

Ja som napríklad mala takéto špinenie z dovodu zápalu vaječníka. Vraj bol vačší než vlašský orech, a krvácala som pritom furt, i po skončení menštruácie. Potom to na chvílu ustalo a znova, takže som prakticky celý cyklus špinila. Dr. mi predpísala ATB a problém sa vyriešil, odvtedy sa neobjavil. Keďže som bola vtedy mladá žaba, bála som sa, že nebudem mocť mať dieťa, ale našťastie som otehotnela v pohode. Skús sa spýtať, či by nešlo i o zápal vaječníka.

seat967
30. máj 2014

@citta ahoj ja som mala spinenie asi 12 dni po menzese a to sa opakovala stale so 3 mesiace uz neviem tak som sla na zenske a tam vsetko v poriadku. urobili mi aj sono od spodu a tak mi povedali ze to moze byt ovulacia. nech si to kontrolujem ci to stale bude tak po menzese a stale presne medzi 12-14 dnom po nej som to dostala. a prosim ta co je dc?

jaruska8
30. máj 2014

@seat967 Dc je deň cyklu.

seat967
30. máj 2014

jaj :D

martina945
4. jún 2014

Ahojte.potrebovala by som poradit..pred pomaly dvama mesiacmi som sa liecila na zapal..po liecbe som ale skoncila v nemocnici lebo sa mi spravila cysta na vajwcniku. Raz sa zvacsila raz sa zmensila. Nakoniec ma aj tak pustili domov so 4cm cystou.isla som k dr. Ten mi napisal duphaston cysta mi zmyzla a menstruacia prisla presne na den...no mesiac ide dalej a ja s partnerom mame ps vzdy bez ochrany ja tiez neberiem atk no s tym ze on si dava pozor vraj ospon tak mi hovori... No teraz tento mesiac mi prisla menstruaci o 7 dni skor a trvala sotva 2 dni a potom som len spinila..moj partner si zomna robi srandu ze som tehotna lebo vraj ze som strasne naladova...je pravda ze ma bolia krize ale to od tej cysty skoro kazsy den ale da sa to vydrzat..a prsia ma boleli uz asi dva pomaly tri tyzdne pred menstruaciou. Co sa tiez smiql ze som tehotna..no teraz mi to nedalo a spravila som si tehu test po tej cudnej mens. A prvy mi vysiel ze jedna ciarka bola do polky a slavucka no a druha cela..a druhy bol negativny...zajtra chcem iat k lekarovi uz len kvoli tomu menzesu lebo taky som mala aj ked som mala zapal.no teraz ma neboli v podbrusku...iba som taka cudna...prosim poradte co to moze byt alebo co?

martina945
4. jún 2014

Ahojt ze som tehotna lebo vraj ze som strasne naladova...je pravda ze ma bolia krize ale to od tej cysty skoro kazsy den ale da sa to vydrzat..a prsia ma boleli uz asi dva

Co sa tiez smiql ze som tehotna..no teraz mi to nedalo a spravila som si te

A podotykam ze uz asi pomaly dva tyzdne mam nadchu .tece mi z nosa hehe...a test som si robila s citlivostou 10mLU/ml

denka_23
5. jún 2014

Ahojte mohli by ste aj mne skusit poradit??? Ja mam neustale vytok a doktorka mi robila testy a ze nemam ziadne bakterie ze je vsetko Ok ale cim to potom je? Dost mi to zneprijemnuje aj intimny zivot.

my_angel20
13. júl 2014

Ahojte.ja by som sa chcela spýtať na Váš nàzor.v piatok 11.7. Som mala dostať menzes,ale už vo štvrtok som mala slabunky hnedy vytok.v piatok to iste.neviem prečo kúpila som si test.po chvílke čakania sa objavila aj druha čiarka.slabunka.v sobotu tiež slabá a dnes silnejšia. Problem je,že ten výtok je raz silný aj s trochou krvi a raz slaby hnedý.a všetko zostáva vo vnútri.pobolievaju ma ladviny a podbruško.nebála by som sa,ale už som dvakrát potratila☹ môže ísť o mimomaternicové? Zajtra idem k dr.,ale bojím sa strašne.

katkabg
20. júl 2014

@my_angel20 n mozes byt tehu 🙂 a ako si dopadla u doktora teda

nikki16
20. júl 2014

Ahojte ja mám troška iný problém ale s tým spojený... Zastavila som si menzes tým že som po poslednej tabletke antiky dala znova prvú a pri nejakej 16tej tabletke som troška začala spiniť... a trvá to už týžden.. prestala som brať v 18 deň tabletky ale menzes neprišiel... teraz neviem či si mám dať potom tabletky znova alebo nie.. je to skôr taký hnedý výtok spojený občas s trochou krvi.. čo to môže byť?? myslíte že menzes príde ak som to prestala brať??

my_angel20
21. júl 2014

@katkabg dnes idem na kontrolu,tak uvidíme čo bude.☹

my_angel20
22. júl 2014

@katkabg no tak dúfam, že tentokrát to vyjde🙂 budeme mať bábo🙂

katkabg
23. júl 2014

@my_angel20 tak drzim palceky ;)

Tu začni písať odpoveď...

Odošli