Používame cookies. Viac informácií tu. OK

,,Špinenie,, celý mesiac

babika25
6. máj 2019

Ahojte,skusam aj tu,ci s tym nema niekto skusenost. Cca pred 2mesiacmi po menzese som zacala hnedo spinit(krvacat) a po sexe alebo po nejakej fyzickej namahe sa to len zhorsilo,uz som mala krvave vytoky. takto to bolo cely mesiac,tak som cakala ci je to len nahoda a ci sa to zopakuje po dalsej menstruacii. A po dalsej zase to iste. Tak som uz isla ku gynekologicke. Ranku ani nic nenasla, akurat ze ked sa dotkla krcka maternice tak ten zacal krvavat. Takze to ide odtial. Nepovedala dovod,dala mi len nejake tabletky na preliecenie,keby tam nieco bolo(stery boli negativne) . Ziadne z tych liekov nepomohli,stale to pretrvava. Od dalsieho mesiaca mam brat Duphaston. Ale uz pochybujem ze mi zaberie aj ten. Ze posledna moznost je nejaka diagnosticka operacia ci nieje nieco v krcku..trosku sa bojim aj rakoviny krcka maternice aj ked chodim kazdy rok na preventivne prehliadky. Nemate prosim nekto skusenost s takymto celomesacnym spinenim,krvacanim?radsej by som isla hned na tu operaciu,nech sa to zisti teraz :-/

kikulienkadd
6. máj 2019

Vráť sa k lekárke a trvaj na ďalších vyšetreniach,diagnostickej operácii. Toto nie je normálny stav,vyzaduje si to pozornosť a riešenie. Ak nebude lekárka ochotná,skús nájsť iného gynekológa, nenechaj sa odbiť, je to tvoje zdravie a máš len jedno ... držím ti palce!

spageta85
6. máj 2019

Vezmú ti pravdepodobne biopsii tzv.knips z krčka mne to urobili priamo na ambulancii 10minut a bolo hotovo...pár dní potom som mala spinenie a výsledky boli ale do 10dni

zavana
6. máj 2019

@babika25 drž sa. Mala by si ísť k lekárke a trvať na vyšetreniach alebo ísť k inému lekárovi. Nie je to sranda, treba to riešiť včas 🙂

potomka
6. máj 2019

Ako vobec nechapem, ze to ta tvoja lekarka nejak neriesi. Ja byt tebou, tak sa k nej rychlo vratim a proste trvam na nejakom sone, vyteroch nech sa pride vobec na to, co to sposobuje

babika25
autor
6. máj 2019

@potomka sono mi urobila hned,aj vytery,tie boli negativne...jedine co povedala ze skusime tieto tabletky na 3mesiace a ak nezaberu pojdem na tu operaciu. Len som z toho nervozna,ked mi nic na to nezabera. Skonci mi menzes a asi tam zas nabehnem,ak ti bude pokracovat a vypytam sa na tu operaciu radsej :-/

babika25
autor
6. máj 2019

@zavana
@kikulienkadd dakujem,vratim sa tam a popytam sa na tu operaciu radsej

babika25
autor
6. máj 2019

@spageta85 neviem,mne hovorila tak ze ak to neprestane po tych liekoch,budem musiet do nemocnice,ze to teva len nejakych 10minut. asi zalezi od lekara...nemeskal ti zato menzes?v ktorej casti cyklu ti to robili?

spageta85
6. máj 2019

No podľa mňa sa jedná o biopsii z krčka odstiknu ti cca 3 vzorky pošlú na hostologiu a keď tam bude niečo zle potom sa ide na operáciu tzv.konizaciu ktorú som následne aj ja podstúpila ..neviem presne kedy mi to robili ale viem že sa to robí nejak v strede či ako nesmie sa hocikedy kôli zvýšenému riziku krvácania ale to na googli najdes..

babika25
autor
6. máj 2019

@spageta85 a ty si bola na tej biopsii kvoli takemuto problemu?

spageta85
6. máj 2019

@babika25 nie kôli neustálemu vytoku bielemu so zápachom...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli