Špinenie po gynekologickom vyšetrení

anicka2626
24. jan 2024

Kočky bola som dnes na ročne gynek.vyšetrenie
Prišla som domov a začala som špiniť krv nič hrozne len jemný hnedkastý výtok
Krámy mám dostať až o týždeň .
Minulý mesiac som dostala o týždeň skôr .
Mala som aj nejaké bolesti v podbrušku tak mi zobrali aj krv ohľadom tehotenstva čo si myslím,že tehotná nemala by som byť .Zajtra budem vedieť na 100% či som alebo nie .
Dievčatko už máme tak súrodenca by trebalo ale ešte troška počkať by sme chceli .

Ma s tým niekto skúsenosť ?

marth16
24. jan 2024

@anicka2626 robili ti aj cytologiu? Ak áno bude to z toho

anicka2626
autor
24. jan 2024

@marth16 asi áno robila mi
Veľmi som sa zľakla lebo zase skôr o týždeň menštruáciu by som nemala dostať a nebolo by to ok
A po ďalšie ak by tehotenstvo tak tiež by to nebolo dobré to krvácanie tak som dosť vystrašená a uvidím čo zajtra mi povie sestrička
Nieje to veľmi silné špinenie len také no ak zdalo sa mi ak mi robila výter ,že na tej palicke bolo troška krvi ale nič nevravela doktorka tak snáď to len je také podráždenie .

h2
24. jan 2024

@anicka2626 Bude to určite tým, mňa zvykne Dr. aj upozorniť, že sa to môže stať, ako dôsledok odberu na cytológiu.

ankare
24. jan 2024

@anicka2626 spinenie po gyn. vyšetrení je bežné

zuzanka.zuzu
24. jan 2024

a to si teraz spinila prvý krát po takomto vyšetrení? waw závidím 😀 ja tuším každý

cookie29
24. jan 2024

je to uplne normalne...

anicka2626
autor
24. jan 2024

Vd práveže áno prvýkrát tak son z toho trošku nesvoja a mám pritom 30 rokov 😀😀😀
A myslela som si ,že či náhodou znova o týždeň skôr krámy som nedostala 😀
Bolí ma už asi páru týždňov do ľavého boka taký divný tlak pri chôdzi a mala som aj pri ležani
Začala som mať aj skôr ovulácie hneď po kramoch tento mesiac .
Tak mi spravila vyšetrenia či nejaký zápal alebo tehotenstvo tak uvidíme snáď ten zápal to nebude a to tehotenstvo akože chceme bábätko ale ešte troška by sme chceli počkať ale ak pánbožko dá uvidím zajtra čo povedia
Ale ďakujem ,že ste ma upokojili a ako dlho ste spinili ? ☺️

taktotedanie
24. jan 2024

@anicka2626 mam tiez 30 a minuly mesiac prehliadka+cytologia a prvykrat som spinila

anicka2626
autor
24. jan 2024

Len rozmýšľam či to bola cytologia ,pretože to si doplácame tu cytologiu nie ??
Ja som na toto nebola iba obyčajné vyšetrenie a

dzescebuly
24. jan 2024

@anicka2626 ja som bola u gynekológa minulý mesiac na preventivku ( ms som mala dostať o cca 8dni),bral cyto,už tie zrkadlá keď vkladal tak som sa cítila nekomfortne,všetko som mala citlivé,ešte aj dr poznamenal že je tam krv a nemala by tam byť. Prišla som domov,začala špiniť a na druhý deň došla ms🤷

monro
2. feb 2024

Ja som mala teraz nejaké problémy, bola som u dr. na kontrole posledný deň menzes, ale už som v podstate ani nešpinila, tak mi spravil aj preventívku. Robil LBC cytológiu a ta kefka bola teraz veľmi nepríjemná a ešte aj dnes špiním. Dúfam, že to prejde...