Špinenie pred menzesom

sajmi
19. máj 2022

Dobrý deň/ahojte.
Môj doktor má pravdepodobne dovolenku a ja nemám rada, keď neviem čo sa deje, preto píšem sem, či náhodou niektorá nemáte podobnú/rovnakú skúsenosť.
Mám pravidelný 30 dňový cyklus s menštruáciou cca 4-5 dni s meškaním Max 1-2 dni, ale inak je presný ako hodinky.
Priebeh je vždy rovnaký, prvý deň veľké bolesti a krvácanie, ďalšie dni sú bolesti mierne až vôbec a posledný 4-5 deň špinenie a koniec.
Tento mesiac som ale začala špiniť - hnedastý výtok ako na konci menzesu, na intímke málo, až skoro nič, ale vždy na papieri po wc. Začalo to 9 dní pred menštruáciou, čiže na 22 deň cyklu a pokračuje to až do dnes - 4 dni pred menzesom čiže 27 deň cyklu. Mám občas aj menštruačné bolesti, ale iba slabé a iba občas počas dňa a niekedy tlaky na spodné bruško, ale oproti menzesu je to nič.
S priateľom sa pokúšame o bábätko, takže tehotenstvo nie je vylúčené, ale nie som si ním ani istá, nakoľko si myslím že styk sme nemali cez plodné dni a taktiež mi už dva testy vyšli negatívne.
Viete mi prosím poradiť čo sa asi deje? 😀

guga79
19. máj 2022

Ja takto zvyknem bežne spinit aj dva tri dni pred ms.....takze je možné, že sa ti za chvíľku ms rozbehne.

ninka99865
19. máj 2022

@sajmi môže haprovat progesteron

sense
19. máj 2022

Môžeš mať nízku hladinu Progesteron u, aspoň teda i mňa to tak bolo

sajmi
autor
19. máj 2022

@guga79 lenže toto je 9 dní pred a uz spinim 5 dní a príde mi to uz dosť veľa...

annadan
19. máj 2022

podľa mňa je to v pohode a netreba aby si sa stresovala si tak myslím, toto som aj ja mávala niekedy, špinenie jemné aj týždeň pred potom nič a potom prišiel menzes v pohode, takže 🙂

lilyianka
19. máj 2022

@sajmi mne niekedy začalo takéto špinenie aj 2 týždne pred MS...