Spravené prsia a tehotenstvo

7adka77
21. máj 2016

Ahojte baby mozno je to blbost ale mam na vas orazku.neviem ci mate niektora skusenost... tak schudla som 36kg. a z toho mi samozrejne velmi ovisli prsia.priam neskutocne.strasne sa za ne hanbim ,ani plavkyvpekne nemozem mat lebo mi je vidno ovisnuta koza.skusala som aj cviky aj vse mozne maste tabletky nepomaha nic tak som sa rozhodla ze si ich dam spravit lenze chcela by som biekedy v buducnosti dieta a neviem ako to je potom s kojenim a pod. Preto by som sa chcela spytat ci nema niektora skusenost so spravenymi prsiami..mam 26 rokov a prsia naozaj ako dochodkyna ☹((

bobulazelena
21. máj 2016

@7adka77 myslim ze to vedia dat nejako ppd prsny sval alebo ako a vtedy to neovplyvni...aspon tak som cital

zuska2001
21. máj 2016

mám pocit, že kamarátka si potom implantáty dala vybrať. ale najlepšie je poradiť sa s odborníkmi - vyber kliniku a chod na pvej konzultácii to vyriešite.

mircalla
21. máj 2016

S kojenim to je uplne v poriadku, nic netreba vyberat, v pohode odkojis. Akurat po kojeni sa ti moze trosku zmenit tvar. A odporucam Mudr. Cerven v B. Bystrici

pegy4
21. máj 2016

Mam implantáty pod svalom a v pohode som kojila 7 mesiacov 🙂 takze v pohode 😊

pegy4
21. máj 2016

Aj ja odporúčam Mudr.červeňa 😉

7adka77
autor
21. máj 2016

Dakujem vam..som rada..no ja som z tt a my tu mame eurokliniku a natu som citala tiez dobre recenzie tak sa tam pojdem pozriet 🙂 a dakujem moc za info.potesili ste ma 🙂

bobulazelena
21. máj 2016

@7adka77 drzim palce mech si spokojna s vysledkom...ja leby som mala peniazky,hned by som si bezala tiez dat spravit, kedze mam A-kosiky ...stale rovnake uz od 14 -tich rokov 🙈 a nepripadam si zrovna zensky...🙈a tak ja mozno po porode si dam...kedze my sa teraz snazime o babatko

7adka77
autor
21. máj 2016

No ja by som nejak chcela aby mi ich skor zmensili ak by sa to dalo aj..le o ja mam b ale chcela bych aj mensie len nech su pohode :D

bobulazelena
21. máj 2016

@7adka77 kazdy chceme to co nemame 😂

bobulazelena
21. máj 2016

@7adka77 a tqk pokial si nebudes davat implantaty tak kojenie by to urcite namelo ovplyvnit

kakatulik
21. máj 2016

Nooo lenze ked je ovisnuta koza tak sa to asi implantátom iba pod sval nevyriesi.Tam treba asi skombinovat s redukciou koze....ale najlepsie urobis,ked to prekonzultujes s odborníkom.Pri dnesnych implantátoch by to velky problem byt nemal.

7adka77
autor
21. máj 2016

Informujem sa nato..ako ja som nevedela ze to ide aj bez implantatov..musim s apopytat..keby sa dalo ja nepotrebujem aninimplanrat len nech mi to nevysi a mozem si dat niekedy korzet lebo vlastne nic bez ramienok ani nemozem mat :(

luci74
21. máj 2016

pripojím sa som na tom rovnako predtým pekné 3menšie počas kojenia bomby a teraz 2 roky po p§rode jeden ja východ druhý na západ a dobreže ich nemám na brucho a už mám ledva 2 :D :D takže tiež chcem, ale chlap mi nechce dovoliť 🙂 povedal, že sa so mnou rozíjde :D :D :D :D tak uvidíme či to spraví budeme ceckane :-*

bobulazelena
21. máj 2016

@7adka77 no v podstate ked chces iba pridvihnut a nezvacsovat tak sa to robi aj bez implantatov...asi zalezi od toho ake su tvoje prsia a aky ocakavas vysledok...ale tak to uz s lekarom dohodnete

bobulazelena
21. máj 2016

@luci74 no moj muz tiez hovori ze sa mu nepacia silikony...lenze ti chlapi si to ptedstavuju ze to budu take tie obrie kozy ako lolo ferrari podla mna...preto to nechcu

luci74
21. máj 2016

@bobulazelena a pritom teraz sa už robia také krásne a časom zmäknú 🙂 že vyzerajú ako svoje 🙂

bobulazelena
21. máj 2016

@luci74 fakt to casom zmakne? To som nevedela...

luci74
21. máj 2016

áno 🙂 kamoška si dala v októbri robiť a má ich omnoho mäkšie 🙂 aj ti trošku zpadnu 🙂

bobulazelena
21. máj 2016

@luci74 asi zacnem na ne setrit... Dufam ze sa nam babatko uz konecne podari a potom pojdem na to 😂

luci74
21. máj 2016

@bobulazelena Držím silno palce 🙂 ja by som chcela možno druhé tak uvidíme kedy pôjdem do toho ja 🙂

bobulazelena
21. máj 2016

@luci74 dakujem pekne...np uvidime ako to vsetko dopadne 😉

7adka77
autor
21. máj 2016

No len keby to nestalo 2 litre :D

vejula
21. máj 2016

@7adka77 ak už skutočne maš pocit, že bez tej plasstiky nedokažeš byť šťastná, tak by som aspon určite počkala po druhém tehotenstve a oddojčení. LEbo sa ti pri druhom dieťati s velkou pravdepodobnosťou zničia.

7adka77
autor
21. máj 2016

To ano ale kolko budem cakat kym budem mat 35,40..potom mi to zrejme bude asi jedno... ja chcem ed nosit korzety ba dokonca aj svadobne saty je vacsina na korzety...

whitecat666
21. máj 2016

@7adka77 implantaty nemaju na dojcenie absolutne ziaden vplyv 🙂 . Chod do toho. Tiez odporucam Cervena v BB.

7adka77
autor
21. máj 2016

A neviete ci sa to neda aj bez tych implantatov ze len sa zredukuje prebytocna koza? Len tak nahodou..jasne ze najlepsie info mi poskytne priamo lekar

7adka77
autor
21. máj 2016

@whitecat666 ked sa mozem prosim spytat kedze ma take recenzie..tak financne to cca u nho kolko vychadza..u nas v tt..to je 2200 e...viem ze dolezitejsia je kvalita ale kedze maju dobre recenzie aj aj..tak by som samozrejme aj podla ceny sla

whitecat666
21. máj 2016

@7adka77 da sa aj samotna modelacia bez implantatov.

whitecat666
21. máj 2016

@7adka77 priblizne okolo troch tisic. Cena zalezi aj od typu implantatov. A ked ty nechces ani implantat ale len modelaciu tak to je nieco ine ako silikonove prsia. Neviem kolko to stoji, ale predpokladam, ze tam bude cena mensia (kedze za implantaty platit nemusis).