Strie medzi stehnami v 22ke!

misel714
22. mar 2020

Ahojte ženy. Neviete mi prosím niečo odporučiť. Celu strednú školu som bola tej chutšej postavy. Po 20tke som však pribrala okolo 6 kíl za 2 roky. Som už tej normalnejšej postavy, nie však tučná. (170, 63 kg). Problém ale je, že sa mi začali tvoriť strie na stehnách. Narieram si ich už od maličkých BiOilom, avšak stále to nepomáha a rozširujú sa neustále. Som zúfalá. Neviete o niečom, čo mi to odstráni, alebo aspoň vybledne.... kludne aj chirurgický..

Už som rozmýšľala aj nad tetovaním, no “medzi nohami” je to čudné...

Inde sa mi moc nerobia a nemám problém. A to mám vážne veľmi jemnú kožu.

caroline_
22. mar 2020

Pripajam sa, mňa by tiež zaujímalo co na to, mám 22 a keď som za rok pribrala 30kg sa mi spravili takéto iste, len ich mam az pod kolená z vnútornej strany.

majkeel
22. mar 2020

Zial, genetika nepusti. Jedine mazat a priberat postupne, nie narazovo. Uz nikdy nezmiznu, iba casom zblednu.

lenkakravcova
22. mar 2020

@misel714 Mne sa urobili strie na stehnách pri tehotenstve keď som pribrala. I keď som si natierala telo krémami nepomohlo nič. Keď som schudla, ostali. Časom vybledli. Ale nezmizli a asi ani nezmiznu. Mne to až tak neprekáža, lebo kratšie oblečenie nenosím, takze mi ich nevidno.

zuzu1994
22. mar 2020

@misel714 ja mam tiez strie pod kolenami dokonca aj na stehne ale mne sa to urobilo ked som rychlo vyrastla

katka281
22. mar 2020

Aj ja mam presne takto na stehnach strie uz asi od 18tich (momentalne mam 28 rokov). Mne na to nepomohlo absolutne nic. Skusala som aj predrazene produkty, kt. je teda na trhu kopec. Pomohlo mi zmierenie sa s tym, proste ich ignorujem 😊

lenuliatko84
22. mar 2020

U mna pomohlo neviem ako je to mozne ale drepy a beh alebo skakanie na trampoline.mala som strie skoro az po kolena a oni zmyzli,nepouzivala som ziaden krem.soyeraz ro nechapem😊

jaass
22. mar 2020

@misel714 cvicenie ti pomoze 🙂 🙂 🙂 nic iné.... cvicit aspon hodinu denne.

strapec
22. mar 2020

Inak mne sa to tiež stalo v takom veku, presne som aj pribrala pár kg a strie na vnútorných stenách ... nič s tým to vybledne a nebude to vidno. Desila som sa čo bude v tehotenstve, v 30tke a ani jedna stria a pribrala som 13kg. Takže nezúfaj 🙂

leuchtturm
22. mar 2020

su aj horsie veci ako strie 😉

kiwi3
22. mar 2020

fuha, medzi stehnami? nastastie len na vnutornej strane stehien 🙂

krisbar
22. mar 2020

Aj ja to mam. Najlepsi liek je milovat sam seba. Casom vyblednu, muzi si to nikdy nevsimali.

deti95060810
23. mar 2020

@krisbar všimnú - vidno to pri krátkych nohaviciach...

deti95060810
23. mar 2020

schudnúť ...

misel714
autor
23. mar 2020

@deti95060810 táto odpoveď je úkaz vašej IQ... Nie som vôbec tučná, mám 170 cm a 63 kg.. len som do 20 bola až priveľmi chuda, kedy ma nazývali anorektičkou a zrazu som pribrala. Takze pozor, pretože mňa síce neurazíte, ale je množstvo ľudí, ktorí zápasia s poruchou príjmu potravy a vaše slová môžu brat veľmi zlé...dementná ženská .

nairia
24. mar 2020

ja mam strie od puberty, rychlo som pribrala a potom som sa zase rychlo vytiahla... som prekvapena, ze olejcekovanie nepomohlo tomu predchadzat, lebo uz ked raz sa strie spravia, tak ich nevymaze nic... pri tych je dolezita prevencia (ale niekedy ani to nepomoze)... v kazdom pripade jedine - treba pockat, casom vyblednu...

majuska_b_o
29. mar 2020

Ja by som určite skúsila ísť na laser, vie to veľmi pekne odstrániť strie ale ak pribereš vie sa to znovu vrátiť, napr v tehotenstve

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
airaw
29. mar 2020

ono to casom vybledne, neboj sa.. tiez som mala brucho akoby ma dodriapali dive zveri a teraz to uz vobec nie je vidno 🙂