Syndróm polycystických ovárií - liečba

moncsi1208
8. aug 2014

Ahojte,baby,obraciam sa na vas jednou otazkou.mam diagnozu pco,hoci ziadne symptomy nemam,okrem toho,co sa ukazuje na uzv,a to tie perlicky vo vajecniku.no,to staci na to,aby som nemala ovulku.odmietala som vselijake hovadiny pchat do seba,o ktorych som tu na diskusiach citala.zvolila som alternativnu liecbu,pijem bylinne caje,dala sa som na detox....citim sa vo vseobecnosti lepsie,moj cyklus sa upravil. 🙂 vo vseobecnosti sa da povedat,ze moj problem sposobila antikoncepcia,ktoru som brala vyse 2roky.bola som u jedneho liecitela a on mi diagnostikoval porusenie funkcnost hypfyzy-a to tak,ze som tam isla,ze potrebujem vysetrenie vo vseobecnosti.o tom,ake zdravotne problemy mam,som mu nespominala.teraz som odhodlana ist k endokrinologovi kvoli vysetreniu hormonov lh a fsh,na ukludnenie,predsa je to odbornik.na horm.profile som mala tie testy,ale zda sa mi,ze by sa mal opakovat 2-3Xza cyklus,aby sme dostali cely obraz funkcie tela.kto z vas riesil pco cez endokrinologicku ambulaciu prip.ake skusenosti ste mali?nasla som pani doktorku v sali vola sa banicova-ma s nou niekto skusenost?u nas v dunajskej stredy su 2doktory,u doktorky presedis svoje najkrajsie roky,kym dostanes na rad,u doktora,ktory je korektny a rychly uz neprijima pacientov.dakujem za odpovede 🙂