Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

mireag
11. nov 2009

Shaarka, nie, nemerala som... Keby som pokracovala, mozno by to bolo hned jasne... 😖
Nevadi. Novy cyklus, novy graf, idem dalej. 😉
U mojho dr. som nastastie videla len dve degesky a to aj vtedy, ked dr. zastupoval. Napis mi do IP, ako sa volala ta p..., aby som mohla varovat okolie. 😀 😠

irsina83
11. nov 2009

miri drzim ti velmi palce, bude to ok 😉

katkaajurko
11. nov 2009

shari tak ta tvoja doktorka za vela nestala - ale tie tri posledne dovody co si napisala - aj mne prizvukovala predchadzajuca doktorka ked mi nasli bakterie - ktorych sa nevedela zbavit a predpisala mi troje antibioticke cipky po sebe-z toho sa mi spravil taky curpes-ze sa mi zapalili bartolinyho zlazy,spravili hrudky - z toho - ze som bola 30 dni vkuse v "mokre" co to vytekalo (macmiror) a flora isla do hajzlu - ked to pocul imunolog skoro mu dupkom stali vlasy 😠 😠 😠 😠 a pritom sa umyvam denne, analny sex som nemala nikdy a davam si pozor aj na utieranie - aj tak ma podozrievala z toho - ze ja robim nieco zle a nie ona 🙄

ja neviem co s tym mojim duphastonom - doktorka nakazala 17ty den zacat 🙄 lenze dovtedy nepride ovulka...ale ak si ho nedam-ja neviem co jej povedat - ze preco 🙄 🙄 viete-ze oni neuznavaju nazor-ze blokuje ovulu - bojim sa-ze ked si to samovolne zmenim-odmietne dalej sledovat-v com je problem - a ona si vypyta menstruacny kalendar odo mna - a tam to uvidi - kolky den ho nasadim ☹

shaarka
11. nov 2009

kati, ved o to islo, ze verklikovala tie veci a ani nepozrela, kto perd nou sedi. darmo som jej hovorila, ze vsetko dodrziavam, analny sex som nemala, tangace nenosim, atd... ze pricinu treba hladat inde.
nakoniec som riesenie nasla v texte od gynekologa na edusan.sk 😀 aj ked moja Dr. tvrdila, ze zo sexu to byt nemoze 😀 😀

kati, tak to mozes prvy cyklus urobit tak, ze nasadis, ako ti povedal. a potom uz nie - ved naco. a tym padom budes mat aj dokaz.

katkaajurko
11. nov 2009

sak asi nasadim-a potom jej to aj vytmavim-ak nedojde ovula cez neho 😠

shaarka
11. nov 2009

😀 😀 😀 no, tak obetujes akurat jeden cyklus. 😀

katkaajurko
11. nov 2009

no obedtujem co uz

inak moja kamoska podla grafu mala ovulu dva krat az cez duph- pamatate co som vam davala ten graf-tak jej podla teploty dosla ovula 27DC - popri brani duphastonu...ku koncu... dva mesiace za sebou.. 😅

shaarka
11. nov 2009

kati, no ved moze byt... ale to je skor zazrak, ako pravidlo. no uvidis, mozno si od nej nieco chytila a ovula ti dojde tiez tak 😀

katkaajurko
11. nov 2009

no sak uvidim-ak by mi zacal egg do toho 17teho dna-tak to pockam - nech si dokina trhne ale ak nezacne egg - tak si ho teda dam..aspon dojde mrcha na cas.. 😒 aj tak cakame na preliecenie MM...

jancos
11. nov 2009

ja sa opat hlasim s novinkami, zahada je vyriesena, dosla mrcha ☹ takze ovulka sa nekona ☹ ☹ ☹
som zvedava na zajtrajsiu teplotu. nevadi, inak uz to, ze dosla bez duphastobnu je uspech🙂
mire, neviem, ci to nebude zniet blbo, ak nahodou ano, tak prepac, ale v podstate je ovela lepsie, ak sa to skoncilo takto skoro, ako keby si mala byt napr v 11.tt a vtedy by sa to pokazilo. mam taku kamosku, co sa jej to uz 2x stalo. tak skus to brat pozitivne, ak to ide. ale poplakat si nakoniec nie je az take zle, lebo podla mna to potom rychlejsie zvladnes. drzim palce🙂

shaarka
11. nov 2009

jancos, no neviem, ci sa mam tesit, alebo co... dost vela MS bez ovulky, nie? 😒

jancos
11. nov 2009

🙂 ale ide to k lepsiemu🙂 ja som optimista🙂

mireag
11. nov 2009

jancos, joooj, to je skoda... 😒 Ale obe sme 1dc. 😉
Ved jasne, ze aj ja to tak beriem. Lepsie teraz ako neskor. Len ma rozlutostila predstava, ze "to" zo mna ide prec... 😔 Okrem toho mam furt horucky a som taka rozsrackovana, ze az. 😖 Ledva prejdem na wc... 😖

tatranka111
11. nov 2009

ahojte dievčence
takže včera som nejako zblbla a išla som sa pozriet na ten test čo som si robila v nedelu a na teste bol slabulinký druhý pasik......(nebrala som ho do uvahy viem, že to už neplatí)......po obede prišiel domov mm a hovorila som mu, že mi už šibe, že dve paličky vidím aj ked tam niesu tak mi povedal aby som ho doniesla, že aj on sa chce pozriet a povedal mi, že niesom šibnutá lebo aj on ho tam vidí.....mm nevie, že takýto test už neplatí a mali ste vidiet to štastie v jeho očiach, úsmev mal od ucha k uchu a tak som sa nejako na chvíločku nechala uniest a pocítila som aké je to štastie ked sú na teste dve paličky.Samozrejme potom som mu potom vvšetko vysvetlila štastie opadlo no aj tak povedal, že dnes už dve paličky budem mat

No a teraz k dnešku rano som si spravila dva testy jeden s cilivostou 10 a druhý s citlivostou 20 a sú negatívne ☹ na tom s 20 ostal po čase druhý slabulinký pásik čiže ani tento nemožem brat na vedomie ☹
tak som si neskutočne poplakala ☹ bolesti na mrchu mám dnes neskutočné. Na wc behám každú chvílku lebo mám pocit, že už už to ide a stale nič iba biely vytok. V pondelok pojdem k dr. ked nedosanem ms a o tehu už asi prestanem tajne dufat lebo ak by som bola tak by sa to už malo ukázat ☹ mm bude dnes smutný ☹ ☹ ☹

tatranka111
11. nov 2009

bože píšem ako magor už mi šibe z toho všetkého

mireag
11. nov 2009

tatranka, skoodaaaaa. 😖 Neboj, pride dalsi cyklus aj s dalsou ovu. 😵

tatranka111
11. nov 2009

mire cyklus príde len či bude aj dalšia ovu mne už dr hrozí laparkou a umelým oplodnením a laparka ma zatial akosi neláka no a na umelé nemáme až tolko penazí aby sme dali okolo 1000€ za jeden pokus nám ide vela penazí do domu a aj ked niečo ostane tak to by som musela dlho šetrit aby sme mali aspon na tri pokusy ☹

katkaajurko
11. nov 2009

tatranka chudatko ☹ nevadi-pride dalsia sanca - ako hovorieva jedna kocka tu z konika - sanca je - kym nie sme v prechode !

jancos
11. nov 2009

joj, baby, to je blbe, same otras spravy, ale ze vraj vsetko je ako ma byt, tak zas musime dufat a mire ty sa liec, nech si co najskor fit.

mireag
11. nov 2009

tatranka, nestresuj, sak ovu bola. Nemysli hned na ivf. A laparky sa neboj. Pozri, ako hive pomohla. 😉

katka, hej hej, pravdu mas. Ja furt tvrdim, ze sme zdrave plodne samice... no vsetko ma svoj cas. 🙂 😎

tatranka111
11. nov 2009

baby ja viem, že raz to príde ale ked ja mám dnes taký blbý den ☹ ja sa nenamotám na všetko, ale teraz som začala troška verit a prišlo sklamanie a moj mm si tak velmi myslí, že som tehu on sa nechcel dat presvedčit, že to tak nemusí byt tak mi je teraz aj o to viac smutno, že bude aj on smutný ☹

sarafortuna
11. nov 2009

tatranka, neboj... nie si v tom sama... aj ja aj ostatné sa tu namotávajú na všetko a veria a veria a dúfajú... to iné nam ostáva... 😉
ja dnes alebo zajtra hádam začnem nový cyklus - za sebou mam anovulák ale aspon ze mrcha príde na pekný 27.-28. den - aspon dufam, lebo uz mam 2 dni pocit ze kramy su tu....
Ideme od znova...
a vidím, ze mnohé tu máme podobný "osud" - my tiež staviame a už by sme chceli snívať aj o tom, ze v tom domčeku nebudeme len my dvaja... ☹ ☹
Tak hlavu hore, počasie je na depku aj iné veci sú na depku... ale vždy mame šancu, ktorá je pred nami...

irsina83
11. nov 2009

tatranka ahoj, nechcem ti tu motat hlavu ale kamaratke sa stalo to, ze ocikla test bol biely a zabudla ho na parapete a na druhy den mala slabulinku ciarku. a dnes ma polrocneho chlapceka. uvidis co ti povie dr. bolesti na ms som mala aj ja, dokonca silne a aj biely vytok... 😉 nic nieje stratene, uvidis zajtra u dokyho 😉

eirin
11. nov 2009

Zaskočila jsem se sem mrknout, co je nového, a taky bych to tatranko, ještě nezatracovala. Uvidíš u dr., případně zda bude test sílit a čárka se ukáže v limitu. Mně se zpočátku taky ta druhá v limitu neukázala.

prcekpet
11. nov 2009

ahoj, no tak ja jsem dnes zkusila opet testnout a nic ani stin po limitu a mrcha taky nikde, tak jsem zvedava, co mi zitra rekne dr..

ifulka
11. nov 2009

Berušky, tak snad Vás potěším svou zprávou aspoň já... Máme dutinku 😵 😵 😵 Krásný malý flíček na ultrazvuku, mooc Vám všem přeju, abyste brzo taky viděliiii 😀

irsina83
11. nov 2009

iful gratulujem moja, to musi byt fantasticky pocit. uzivaj si pohodicku aj s drobcekom 😉

ifulka
11. nov 2009

Irsi, děkuju... Já mám spíš takový smíšený pocity... Na jednu stranu jsem neskutečně šťastná, na druhou stranu mám strašný strach... Tento týden slyším jsem se dozvěděla o několika potratech a to mi nahání husí kůži úplně. Ale musím se snažit být v pohodě a veselá, aby se tomu mrňavýmu broučkovi u mě líbilo 🙂

irsina83
11. nov 2009

iful,
nesmies na to mysliet, ja to beriem tak ze dopadne to tak ako ma, keby sa daco stalo a dufam,ze nie tak to tak jednoducho ma byt 😉 neboj vsetko bude ok, musime verit 😉

govinda
11. nov 2009

ahojte kočky 🙂
ifulka, blahoželám 😵 😵 😵

tatranka, určite choď k lekárovi, nech spraví ultrazvuk a prípadne nech vezme aj krv a potom sa uvidí. 🙂