• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Syndróm P(re)CO? II

25. apríla 2017 
dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. nov 2009 o 12:08  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky.
Dnes sme prišli s drahým domov, boli sme na wellness pobyte, tak som zrelaxovaná . No ale počas týchto dní som nemerala teplotu, teda od piatku do dnes a keď som prišla domov, tak som si urobila ovu testík, či náhodou, ale ten druhý prúžok je slabší. A dnes som kontrolovala ovu aj cez ovu mikroskopik a čiastočne bol pozitívny, tak neviem, či sa ovu chystá, či už bola . Zajtra som veľmi, veľmi zvedavá na teplotu .
No môj grafík je z toho mimo :

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

a vy tu čo máte nové?
16. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkaajurko, ako tak pozerám, ty to pekne tiež preťahuješ s ovulkou :grinning: . A čo, nasadila si duphaston?
Ja som tiež ešte nenasadila duphik, lekár mi ho naordinoval 11-25DC, ale čakám do ovu, takže musím počkať na zajtrajšiu teplotu.
16. nov 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte-ja dnes takto

govi pretahujem veru pretahujem-ale dnes bol uplne krasny eggwhite - takze ocakavam zajtra najneskor pozajtra :grinning: a nenasadila som duphik-az ked vzrastiem :slight_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/278331
17. nov 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, no ja som dnes na tom asi takto:

Ovu zrejme nebola :angry: . Pretekáme, že ktorá neskôr? :grinning:
Len už ani neviem skontrolovať hlien, lebo to môže byť buď hlien alebo ešte spermošky, tak vlastne ani neviem. Skúsim večer ocikať testík, možno niečo zistím :grinning:
17. nov 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru pretekame-ale ja uz som 20DC-takze vediem :grinning:

ja som si s egg-om nebola ista vcera - ale dnes uz sami to krasne potvrdilo..poobede tiez skusim ovutestik este,vcerajsi bol este totaaaaaaalne negativny
17. nov 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, no ja tam mám taký jemný prúžok, na tom ovu teste, ale bol silnejší ako pred troma dňami. No a eggom si teraz vôbec nemôžem byť istá, lebo keď snažilkujeme každý deň, tak ako rozoznám ovu od spermií :unamused:
17. nov 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, ty berieš clostil?
17. nov 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie zatial nie ,len duphik
17. nov 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je dobré, že máš ovu aj bez clostilu. A pred duphíkom si mala aké cykly?
17. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej....dalsie preteky su tu :slight_smile: ...katka, govi...pridam sa k Vam :grinning: :grinning: :grinning: ale ja som zhruba 10 dni za Vami :sweat_smile: .....ale sak co je 10 dni oproti 9 mesiacom, ktore su pred nami, vsak? :wink::dizzy_face:
17. nov 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hiva, a ty máš grafík?
17. nov 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne ze mam....ale zatial je o nicom :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/226b42
17. nov 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to ovu ešte len príde :grinning: .
Minulý cyklus si kedy mala ovulku? Ktorý DC?
17. nov 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale akurát ma dosť bolia vaječníky, tak možno teraz :wink: Ale prečo obe??? :confused:
17. nov 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes tu akosi nikto nie je :confused: . Všetky vegetíte? :grinning:
17. nov 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Letím do práce, takže ja len takto v skratke:

Vôbec neviem, na čom som :unamused:
Katka, ty si na tom ako?
18. nov 2009 o 05:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - jej vy tu na mna cakate :slight_smile:

ja takto - ja myslim,ze az zajtra bude ovula

http://www.fertilityfriend.com/home/278331

govi - podla mna ovula prebehla
18. nov 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi pred duphikom som mala rovnake cykly - take divne - od kratkych 20dnovych cez 29 az po 39 dnove :sweat_smile: ale casto po ovulacnom prisiel anovulacny-teraz to konecne vyzera opat na dva ovulacne po sebe- juchuu :slight_smile:
18. nov 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočenky...

Já jsem bohužel včera začala trošku špinit :frowning2: Dnes jsem šla k doktorce, říkala, že gest. váček vyrostl od minule, ale srdíčko ještě není :frowning2: Nabrala mi krev na hcg, výsledky budou zítra před polednem... Dostala jsem neschopenku a mám se přijít ukázat za týden... Mám strach... Tak moc bych si přála, aby bylo všechno v pořádku... Aaaach jo :pensive:

Govi, Katy, Vaše grafíky vypadají moc dobře, držím palce na ovulky! Určitě to vyjde :slight_smile:
18. nov 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ifulka....tak pekne lez...ani sa nepohni...a oddychuj....neboj, vsetko bude OK :wink:

velmi silno ti drzim palce :wink:
18. nov 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsi moc hodná, Hivi... Snad to bude dobrý...Aspoň teď budu stíhat koníkovat :wink: A držet palečky Vám at Vám vychází ovulky a // :dizzy_face:
18. nov 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iful tak pekne odpocivaj a mysli na pekne veci neboj spinenie sa stava
18. nov 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odpočívám a snažím se myslet pozitivně, Katy. Venku je naštěstí nádherně, svítí krásně sluníčko, tak je hned svět veselejší... :slight_smile:
18. nov 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano dnes je velmi pekne vonku :slight_smile:
18. nov 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ifulka neboj sa vsetko bude ok. len pekne odpocivaj a nozicky vylozene maj :wink: to je dobre znamenie ze vacok narastol, mne bolo srdiecko vidiet v 6 plus 3...mas este cas na srdiecko. dolezite je ze mimi rastie :wink:
18. nov 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Irsi, jsi zlatá, vy všechny, umíte vždycky povzbudit a potěšit :slight_smile: Věřím, že všechno dobře dopadne. Budu za to malé bojovat do vyčerpání všech sil a ještě o chvíli víc :grinning:
18. nov 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ifulka jasneeeeeee ze je vsetko ok....mne zacalao bit no chrobakovi az koncom 7.tt vies ono sa presne tie tyzdne nedaju urcit s presnostou ak nevies presny den oplodnenia ...takze jasne ze je vsetko ok....teraz ti treba len vela odpocivat a hlavne mysliet pozitivneeee to je ten jalepsi liek :wink:
18. nov 2009 o 12:52  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, když já asi vím přesné datm oplodnění, titu.Ale to je jedno, všechno je individuální. Hlavně at se tomu malému u mě v bříšku líbí, je zdravé a roste a bude všechno fajn:slight_smile: Teď hlavně musím přimět mozek, aby nestresoval :grinning: A taky musím vymyslet jak to šetrně říct šéfovi, aby neomdlel, že budu mí teď delší dovolenou :grinning:
18. nov 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iful to s tym sefom ti nezavidim..to sa bojim aj u seba - ze budem dlhodobo na PN..moja sefka by skolabovala :sweat_smile:
18. nov 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok