Syndróm P(re)CO? II

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉
katkaajurko
19. nov 2009
no nahoda :-N neviem - ale tak da sa to "prisposobit" aby to sadlo - ked si posuniem ovulku a plus minus par dni...
katkaajurko
19. nov 2009
titulienka klasicky 10 dni tak ako ti aj predpokladam doki kazal 🙂
ifulka
19. nov 2009
Eirin, jasně, to musely být dva. Teda aspoň já jsem nikdy neslyšela o tom, že by byly dvě vajíčka v jednom folíku. To mně na tom baví, že si doktoři můžou říkat co chtějí a pak je stejně všechno jinak😃 Čímž ale nechci říct, že nejsem doktorce vděčná za to, že se ten jeden folík vyvedl (jestli byl jeden) a že přiměla moje vaječníky k alespoň nějaké akci😃 Je skvělá a já jsem jí vděčná moooooc🙂

Titu, já s Duphikem zkušenost nemam. Ale myslim, že ho holky berou tak 9-10 dní. Zkus kouknout do jejich starších grafů BT, tam to uvidíš. A taky si myslim, že to balení, co Ti předepsal by mělo vyjít právě na ten jeden cyklus, takže možná taky podle toho by se to dalo spočítat. Jo a když holky otěhotněly, tak ho braly pořád dál.
katkaajurko
19. nov 2009
ano v baleni je vzdy 20tabletiek a berie sa dva krat denne desatdni - teda na to teliesko
ifulka
19. nov 2009
Eirin a jak se zjišťuje, že jsou embryjka dvojvaječná?
katkaajurko
19. nov 2009
dvojvaječné sú dve samostatne oplodnené vajka

jednovaječné sú ak sa predeli a oddeli sa jedno - na dve ale ako to zistia neviem veru - podla mna je to vidno na ultrazvuku alebo tak nejak :-N
eirin
19. nov 2009
Ifulko, no mají každý svojí dutinku. Jednovaječná jsou vidět až později, protože dutinka je jenom jedna, a až později je vidět, že jsou tam děti dvě. Podívej se ke mně do fotoalba, mám tam fotku z utz (asi z 7tt a 9tt).
ifulka
19. nov 2009
Jeee, to je kraaasnyyyy 🙂 My jsme dutinku viděli jednu. No, nechám se překvapit, co se z toho vyklube 😃 Hlavně ať je alespoň jedno v pořádku.
titulienka
19. nov 2009
ano babulky teraz som pozrela na krabicku mam ho brat 10 dni ...samozrejme zacnem po ovulke...dal mi 3 balenia vraj ak ostanem tehu tak ho mam brat do 12,tt
hivaautor
19. nov 2009
titu...presne tak....10 dni....ked doberies prve balenie podla bazalky uvidis ako si na tom, testnes, najdes // a pokracujes dalej s dalsim balenim 😉

ifulka, no to by bola fakt bomba keby to boli dvojicky x-) ...drzim palce....jedno ci dve, hlavne nech ide vsetko v poriadku tak ako ma 😉

no a inak podla tej stranky, co dala eirin, nam teraz vychadza chlapec...a nejake celkove score 59% :-N
hivaautor
19. nov 2009
sorry...ten link dala titus nie eirin :-N
titulienka
19. nov 2009
hiva jeeeeeeeeeeeeeeeej to by bolo krasne ak by to vyslo na buduci mesiac a nasli by sme pod stromcekom II 😉
katkaajurko
19. nov 2009
najst dve palicky pod vianocnym stromcekom musi byt ozaj bomba 🙂
hivaautor
19. nov 2009
tak tak....bolo by to super x-) ...no nechajme sa prekvapit, ako to cele vyjde 😉
hivaautor
19. nov 2009
no pri troske stastia a ked sa moja ovulka trosku poponahla, mohla by som ich najst uz na Mikulasa 😃 😃 😃 ... pod stromcekom by ich nasla asi nasa rodina 😉
katkaajurko
19. nov 2009
aj ja aj ja - ak dojde ovulda zajtra konecne 😃 😃 😃 😃
hivaautor
19. nov 2009
katka....ty aj skor 😉 ... na mikulasa to budes mat mozno uz aj potvrdene z krvi od doktora 😉

drzim palce 😉
cukor
19. nov 2009
ahojte.....môže duphaston alebo utrogestan zvysovat telesnú teplotu,?
hivaautor
19. nov 2009
nemal by.....ja mam skusenosti iba s duphastonom a mne BT nezvysoval 😉
ifulka
19. nov 2009
Cukor, já jsem začala Utrogestan brát včera a ranní teplota byla úplně stejná jako včera:
http://www.fertilityfriend.com/home/ifulka
govinda
19. nov 2009
čaute babulky 🙂
katka, teba tá ovulka poriadne naťahuje.
Tu je môj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

Dnes som tiež nemerala, lebo sme včera boli s drahým na jednej párty a prespali sme nakoniec u kamoša, takže bez teplomera :-| . Predpokladám, že ovu bola predvčerom alebo včera, ak bola, no to sa uvidí podľa zajtrajšej teploty. Nie som si istá ničím :-S
tatranka111
19. nov 2009
ahojte kočky 🙂 🙂 🙂
mne sa tá ms či špinenie nevie nejako zastavit....hmm každý mesiac nejaké nové prekvapenie 😃 moje telo asi nemože fungovat normalne

http://www.fertilityfriend.com/home/27f425
sarafortuna
19. nov 2009
tatranka, moje špinenie či mrcha ustáli... som sa bála, že sa to bude ťahať dlho, lebo u mňa platí, že čím silnejšia mrcha tým kratšia a naopak...
Aj tak mam všelijaký divný pocit :-S :-S a graf zatial nuda nuda nuda.... :-N
Tak uvidíme... aký bude MIkuláš a Ježiško 😎
http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22
titulienka
20. nov 2009
http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f
babulky pomoooooooc to co ma byt :-N :-N ...ja cakam mrchu nie ovu 😃 😃
irsina83
20. nov 2009
titu,

mozno si tehu 😉
titulienka
20. nov 2009
nie nie robila som si testik a bol negat vcera :-S ..ja neviem co moje telo so mnou skusa ]-(
shaarka
20. nov 2009
caute 🙂 titu, netestovala si?
titulienka
20. nov 2009
sharka ano vcera ale bol negat ]-( ..myslis tehu ze lebo ja som uz s toho mimo 😃
irsina83
20. nov 2009
titu nevadi este je skoro...vydrz este par dni. 😉
titulienka
20. nov 2009
jasneeeeee vydrzim 😉 ved uvidime ved nieco sa udiat musi ze ....bud mrska pride alebo nie :-N