• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Syndróm P(re)CO? II

25. septembra 2017 
kaciatko,a ver mi,ze sa mu to aj podarilo...vylakal ma na smrt,priatel mi zakazal brat ten clostylbegyt....teraz mam tie spravne dni,uz sme zahajili vyrobu....aj dnes odchadzal do prace s tym,ze po prichode pokracujeme vo vyrabani....na ovu teste sa objavili krasne //....tak mu tomu lekarovi ukazeme :wink:
diky kocky za povzbudenie...vela ste mi dali...urcite ten clostyl brat na dalsi cyklus nebudem
19. jún 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja padaaaaaaaaam
caute. :slight_smile:
19. jún 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...volat mu nebudem o 5tyzdnov idem opat domov,tak sa za nim stavim....a clostyl necham este minimalne na polroka v lekarnicke.....
19. jún 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka, tak drzim palce.
baby, pekny weekend! majte sa krasne
:slight_smile:
19. jún 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka a kaciatko.....este raz vam dakujem babule :wink:
sme ma ukludnili,sa mi to hned nezdalo,ze by taku diagnozu a liecbu mohol nasadit po tak kratkej dobe....aspon ste mi poradili a uz teraz mam clostilbegyt na spodku lekarnicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pekny wikend....papa
19. jún 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
kvetka,ja si tiez myslim,ze tvoj dr. sa trochu unahlil,ak mas pravidelny cyklus a citis ovulku,tak to je super a dva nevydarene pokusy snazilkovania,tak to je nic,tak sa drz a zbytocne sa nestresuj :wink:

ja som mala ist v stredu na agolutin,rano som vstala a prisiel menzes,na 54 den ale predsa,je sice taky slabucky.bud.mesiac uz nebudem tak dlho cakat,na 35 den idem za dr. a nech uz cosi s tym zacneme robit.uz mam agnucaston,tak som zvedava,co to spravi :slight_smile:
20. jún 2009 o 13:57  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
shaarka, kukam, ze mas podozrenie na stitnu z. ... ono je mozne, ze to nejak suvisi, lebo napr. pri znizenej cinnosti s.zlazy su anovulacne cykly, co je asi tvoj pripad, ze? viem,ze za to moze aj pco, ale mozno aj toto je pricina..

kv3tka, citala som, ze ti to doktor zistil na zaklade sona? mne to tiez diagnostikoval, ale len na zaklade horm.profilu.. tak dufam, ze mi nabuduce spravi este aj sono, lebo podla grafov tiez ovulku mam. len mam problem s kratkou lutealnou fazou..
ja by som na tvojom mieste este preriesila aj s lekarom, nech ti spravi nejake dodatocne vysetrenia.
20. jún 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dindulka...ved prave asi sa moj lekar len unahlil....uz som to hodila za hlavu,a clostik dala hlboko na spodok lekarnicky :grinning:,cyklus mam pravidelny,vcera mi ovu testik ukazal krasne //...a dnes prisla,so vsetkym ako ma byt....na 15DC....teplotka sa zvysila z 36,1 na 36,8....
a dakujem za povzbudenie,a ze ste mi pomohli sa zbavit toho stresu,co mi lekar navodil :wink:
20. jún 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lululiatko,ano len na zaklade sona,ziadny hormonalny profil mi nerobil,proste nic....clostik som na neaky cas zalozila,kedze nebudem svoje telo zbytocne dopovat hormoniky....a o par tyzdnov idem opat domov...pojdem k nemu najskor tak na 14DC...a uvidime,co povie
20. jún 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huhu :slight_smile:
20. jún 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, stretla som kamaratku a tak sme kecali co a jako a ona mi povedala,ze jej dr. jej robi kazdy rok na preventivke HP od 20 rokov,ma obcas vykyvy v cykle,ale nic hrozne.tak to nechapem podla coho teda dr.rozhoduju co a ako,mne napr.vnutorne sono robil prvykrat az tento novy dr. teraz pred nedavnom.predtym byvala dr. raz to klasicke sono a pokec k nemu mi nedala ziadny.je to hruza s tym nasim zdravotnictvom.
21. jún 2009 o 22:08  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dindulka, mne vaginalny ultrazvuk robili prvykrat vo februari tohto roku, a to mam 30r. a problemy s cyklom od 15r. :angry: :angry: :angry:
21. jún 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!hm,kde ste vsetky.

pocujte,ja idem do tej Lubochne vraj na 7-10 dni.
viete mi niektora povedat,co tam budem robit tak dlho?
22. jún 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wauuu...baba....uzviat si, liecit sa cez den....blaznit a zurovat cez noc :wink: :wink: :wink: ....asi tak nejak si to predstavujem, ze tam je :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len aby si neprisla z lubochne s malym lubochniatkom :grinning:
22. jún 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe,hivus,shaari,Vy by ste tomu dali. :grinning: myslis,hiva,ze to bude taky dlhy pobyt kvoli tomu,aby som sa do sytosti vyzurovala? :grinning:
22. jún 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne baba....ze vahas......dobra psychika robi zazraky :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo.prineste si:hygienicke potreby,pyzamo a zupan. no to fakt vyzera na super zurku.
22. jún 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baba...hlavu hore....asi mysleli nejake sexy pyzamko a satenovy zupancek :wink:
22. jún 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, trochu sa vám sem votriem... potrebujem poradiť... snažíme sa o bábo už asi 9 rokov a dnes som čistou náhodou prišla k materiálom o PCOS a som v šoku... v mojom prípade sa o tejto diagnóze nikdy nehovorilo a napriek tomu všetky výsledky vyšetrení smerujú len k tomuto... neviem čo mám robiť, či sa znovu upnnúť na túto diagnózu, alebo čo... máme jedno adoptované dieťatko, ale poriešiť by som to chcela aj tak, nech aspoň viem na čom som...
pre začiatok som sa objednala na vyvolávačku, lebo mám 9 mesačný cyklus a potom si dám spraviť hormonálny profil a aj nejakú inzulínovú rezistenciu... poraďte mi prosím, mám ísť do toho, alebo sa tešiť z toho čo mám? mám 32 rokov a synček bude mať tri. Srdečná vďaka za akúkoľvek odpoveď
22. jún 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bloomie, urcite chod do toho. je dobre vediet, preco to neslo, nejde. a mozno odstranenie problemu nebude az take strasne. bola si uz na vysetreni stitnej zlazy?
22. jún 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na štítnu žľazu som sa liečila dlhé roky a zbytočne... len som z toho rozkysnutá ako šľak... momentálne totiž už žiadne hormóny na štítnu neberiem a výsledky sú úplne normálne
okrem toho mám za sebou liečbu zvýšeného prolaktínu, laparku, drilling vaječníkov a podbné veci...
22. jún 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bloomie...urcite do toho chod.....je vela sposobov, ako je mozne PCO prekonat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...a mozno sa Vam potom podari aj vlastne dietatko :wink:
22. jún 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bloomie, napis, cim si presla... pozeram, ze si dost tazky oriesok. v podstate ked si brala lieky na SZ, bola si na laparke a drillingu... tak chyba len nejaka hormonalna stimulacia, ale tou si asi uz tiez presla, ze?
napis poporiadku, ak sa ti chce, ze co bolo a kedy. ok? :wink:
22. jún 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže kde začať... dva roky v kuse som brala antikoncepciu, čo si myslím nie je až tak dlho... po vysadení sa mi nedarilo otehotnieť a vedela som, že chyba bude vo mne, pretože manžel má už dcéru z prvého manželstva. čo v podstate aj potvrdili ďalšie vyšetrenia... potom sme sa presťahovali do zahraničia a začala som priberať. začala som chodiť po vyšetreniach, brala som obrovské dávky hormónov na štítnu žľazu a na zníženie prolaktínu, dokonca mali podozrenie na nádor na hypofýze, pretože bol tak strašne zvýšený... a priberala som veselo ďalej. po návrate na SK som sa nahlásila v Ľubochni, kde mi zistili predávkovanie hormónom na štítnu, znížili dávky ale len obdeň a vysadili lieky na prolaktín, lebo som ho mala znížený... paradox
keď som ani potom neotehotnela, objednali ma na laparku, spravili drilling a liečili duphastonom a clostylom. no a navrhli ISCARE... aj sme tam boli, pán primár mi povedal, že mi nedorastajú vajíčka a aj pri plnej hormonálnej liečbe je len 20% šanca, aby zo mňa vôbec nejaké vajíčka dostali. No a vtedy sme si s manželom povedali, že to už zažívať nechceme, 20% bolo pre mňa strašne málo a pri predstave ďalších dávok hormónov mi bolo zle... a okrem toho mi povedal, že mi laparka porobila zrasty... super...
tak sme sa rozhodli pre adopciu a potom som zmenila gynekologičku a tá sa ma hne´d pýtala, či som mala aj pregnyl a ja že nie a ona povedala, že sú malinké tie vajíčka, ale že by sa to dalo stimulovať.... o PCO nepadlo ani slovo... možno to znie hlúpo, keďže sa tu všetky snažíte o vlastné dieťatko, ja to plne chápem, ale ja to momentálne už neriešim, len by som chcela vedieť na čom som a možno by mi to pomohlo aj schodnúť, lebo ja sa fakt neprežieram, sladkosti neľúbim...
22. jún 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
bloomie, tak to s tym prolaktinom poznam na vlastnej kozi,mala som hyperprolaktinemiu,teraz v normo stave a viem co za hnusobu su tie hormonalne lieky typu mysalfon,parloder,medocriptin :stuck_out_tongue_closed_eyes:,je zaujimave ze pri tvojich problemoch nikdy nepadla zmienka o PCO a dali ti len 20% sancu na uspech.my tu mame asi vsetky problemy s malymi nedozretymi folikulmi atd. ja verim,ze po liecbe sa k tehu dopracujem a keby mi dr. povedal,ze je sanca 20% tak neviem.s tym priberanim,je to individualne,ja s vahou problemy nemam a pritom PCO ako vysite.
22. jún 2009 o 16:57  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bloomie....a nezistovali ti, ci nemas nabeh na cukrovku? alebo inzulinovu rezistencie?....mozno by ti zabral metformin resp. siofor....z toho sa aj dobre chudne :wink:
23. jún 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne vcera v CARe dr. povedal ze mam PCO, avsak zaroven som mala aj 25mm folikul, to je ako bezne pri PCO taky velky folikul? Stretli ste sa s tym niektora?
23. jún 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to bez stimulacie Ti taky narastol?
23. jún 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano bez vsetkeho, boli sme na vstupnom pohovore, kde bol sucastou aj spermiogram manzela a vysetrenie sondou mna, vtedy vlastne vzislo ze mam PCO a plus ten folikul (bola som vsak uz 24 DC, bezny cykuls mam 33-34 dni)
23. jún 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok