• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Syndróm P(re)CO? II

23. novembra 2016 
katka silnejsi som ho nemala :sweat_smile:
3. feb 2010 o 10:08  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som zvedava na teplotku zajtra :slight_smile: ak bude aj zajtra hore tak az potom budem naozaj kludna :slight_smile:
3. feb 2010 o 10:10  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: tak ti stupa a klesa LH rychlo podla mna...mne skor pomaly - preto polemizujem :slight_smile:
3. feb 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ano ...lebo ked som robila testik v nedelu bol uplne ale uplne biely iba I ...ved som uz vahala ze pojdem v pondelok na vyvolavacku :slight_smile: a potom v pondelok mi skoro oci vypadli
katka a na folikulometriu nechodis ?
3. feb 2010 o 10:16  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie na folikulo nie
3. feb 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm skoda lebo to by si vedela omnoho presnejsie :sweat_smile:
3. feb 2010 o 10:28  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no MOZNO - oni tam casto vidia co chcu :wink: :slight_smile:
3. feb 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka tak to mas naozaj pravdu :wink:
3. feb 2010 o 11:31  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka robila som si ovu testik teraz a hned dam foto :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2010 o 11:34  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka tak mam ho v albume :wink:
3. feb 2010 o 11:42  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukaz

ja potrebujem RADU

ma vysledky HP - a vsetko nasvedcuje na ovulacnu fazu - ale progesteron mam uz trosku zvyseny ako po ovulke - teda norma "do ovulky je do 0,95) a na druhu fazu od cca 3,8 a ja uz mam 4,0

LH 19,9
FSH 5,5
estradiol 654
progesteron 4,0
prolaktin 13,8
testosteron 4,42 ! (norma je do 3,75) :( som zvedava co na to dr...
3. feb 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu krasne vyrazny-ale jak to ze teraz,ked uz teplota vystupila? sak to ma byt pred ovulou - ze by nebola??? :sweat_smile: a este len bude dnes? to nechapem
3. feb 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka tak v tomto sa absolutne nevyznam :frowning2:

katka tentokrat mi testik vysiel opacne...najprv vysla kontrolna ciarka a az potom testovacia ...jeeeeej takze ovu naozaj bola ...sa tesim ..uz som v nu vobec nedufala .... :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2010 o 11:49  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ani ja .... :sweat_smile: vcera ked som si robila test poobede tak bola taka ako je ten predosli test...a teraz buf...to nevadi hlavne nech bude ..uz som volala mm domov z prace nech to pride poistit este raz :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 11:50  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pozrite pri akej teplote som dostala mrchu.......moja optimálna teplota je 36,2

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=70763/nummer=5
3. feb 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatranka fiha a to preco ?
3. feb 2010 o 11:55  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu ani ja to nechapem-mozno ty to mas sucasne :slight_smile: sranda
3. feb 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titulienka brala som norethisteron na zastavenie ms a pred troma dnami som ho vysadila, takže som očakávala mrchu ( tajne v kútiku duše som verila, že ju nedostanem ), ale pri takej teplote? Ked ja sa niekedy bojím, že by som mohla byt tehu a nikdy sa to neudrží.........pred ms nemávam nikdy žiadne bolesti a teraz som mala také menšie príznaky.......tak teraz viem, že to bolenie prs a bradaviek, chodenie na wc a teplotka boli asi z toho norethisteronu :frowning2:
3. feb 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka mozno no nevadi ...ak by to bolo sucastne tak sme sa trafili rovno do nej :sweat_smile: :sweat_smile: ja som cela nejaka zvlastna :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 12:05  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatranka :frowning2: :frowning2: a mrcha sa rozbehla klasickaaaa
3. feb 2010 o 12:06  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu zatial ešte nie, ale asi sa rozbehne :frowning2:
3. feb 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha tatranka,to je zvlasnte..mozno je to spinenie z norethisteronu ale drzis sa vlastnym progesteronom..hm?
3. feb 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkaajurko z norethisteronu nie ten je na zastavenie ms, ale ja som ho pred troma dnami vysadila tak asi preto sa dostavila mrcha.......progesteron je vlastný
3. feb 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmmmmm :frowning2: :frowning2: ....
3. feb 2010 o 12:20  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi by ti treba norethisteron este..alebo duphaston... mozno mas svojho malo tak spinis
3. feb 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja si myslim zeby trebalo nieco doplnit ...asi by som tiez skusila duphaston...ja si ho tiez nasadim zajtra
3. feb 2010 o 12:25  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkaajurko norethisteron už nemožem lebo by mi z neho narástla obrovská sliznica doktor kázal vysadit..........no nič čo už narobím........idem niečo uvarit tak sa zatial majte
3. feb 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatranka papa uvidis ako sa to rozbehne ak by to bolo len spinenie tak by som asi skusila ten duphaston ako pisala katka
3. feb 2010 o 12:28  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak u mna veelmi zavisi od koncentracie mocu - ked nepijem dve hodiny - nie je taky tmavy-ako ked som vcera nepila asi 3 - 3,5 hodiny... a o to bola aj silnejsia ta palicka...
3. feb 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka to je pravda ...ja som nepila 3,5 hodky
3. feb 2010 o 13:10  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok