Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

titulienka
3. feb 2010

katka silnejsi som ho nemala 😅

titulienka
3. feb 2010

tak som zvedava na teplotku zajtra 🙂 ak bude aj zajtra hore tak az potom budem naozaj kludna 🙂

katkaajurko
3. feb 2010

🙂 tak ti stupa a klesa LH rychlo podla mna...mne skor pomaly - preto polemizujem 🙂

titulienka
3. feb 2010

asi ano ...lebo ked som robila testik v nedelu bol uplne ale uplne biely iba I ...ved som uz vahala ze pojdem v pondelok na vyvolavacku 🙂 a potom v pondelok mi skoro oci vypadli
katka a na folikulometriu nechodis ?

katkaajurko
3. feb 2010

nie na folikulo nie

titulienka
3. feb 2010

hmmm skoda lebo to by si vedela omnoho presnejsie 😅

katkaajurko
3. feb 2010

no MOZNO - oni tam casto vidia co chcu 😉 🙂

titulienka
3. feb 2010

katka tak to mas naozaj pravdu 😉

titulienka
3. feb 2010

katka robila som si ovu testik teraz a hned dam foto 🙂 🙂

titulienka
3. feb 2010

katka tak mam ho v albume 😉

katkaajurko
3. feb 2010

ukaz

ja potrebujem RADU

ma vysledky HP - a vsetko nasvedcuje na ovulacnu fazu - ale progesteron mam uz trosku zvyseny ako po ovulke - teda norma "do ovulky je do 0,95) a na druhu fazu od cca 3,8 a ja uz mam 4,0

LH 19,9
FSH 5,5
estradiol 654
progesteron 4,0
prolaktin 13,8
testosteron 4,42 ! (norma je do 3,75) :( som zvedava co na to dr...

katkaajurko
3. feb 2010

titu krasne vyrazny-ale jak to ze teraz,ked uz teplota vystupila? sak to ma byt pred ovulou - ze by nebola??? 😅 a este len bude dnes? to nechapem

titulienka
3. feb 2010

katka tak v tomto sa absolutne nevyznam ☹

katka tentokrat mi testik vysiel opacne...najprv vysla kontrolna ciarka a az potom testovacia ...jeeeeej takze ovu naozaj bola ...sa tesim ..uz som v nu vobec nedufala .... 🙂 🙂

titulienka
3. feb 2010

katka ani ja .... 😅 vcera ked som si robila test poobede tak bola taka ako je ten predosli test...a teraz buf...to nevadi hlavne nech bude ..uz som volala mm domov z prace nech to pride poistit este raz 😀 😀

tatranka111
3. feb 2010

baby pozrite pri akej teplote som dostala mrchu.......moja optimálna teplota je 36,2

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

titulienka
3. feb 2010

tatranka fiha a to preco ?

katkaajurko
3. feb 2010

titu ani ja to nechapem-mozno ty to mas sucasne 🙂 sranda

tatranka111
3. feb 2010

titulienka brala som norethisteron na zastavenie ms a pred troma dnami som ho vysadila, takže som očakávala mrchu ( tajne v kútiku duše som verila, že ju nedostanem ), ale pri takej teplote? Ked ja sa niekedy bojím, že by som mohla byt tehu a nikdy sa to neudrží.........pred ms nemávam nikdy žiadne bolesti a teraz som mala také menšie príznaky.......tak teraz viem, že to bolenie prs a bradaviek, chodenie na wc a teplotka boli asi z toho norethisteronu ☹

titulienka
3. feb 2010

katka mozno no nevadi ...ak by to bolo sucastne tak sme sa trafili rovno do nej 😅 😅 ja som cela nejaka zvlastna 😀 😀

titulienka
3. feb 2010

tatranka ☹ ☹ a mrcha sa rozbehla klasickaaaa

tatranka111
3. feb 2010

titu zatial ešte nie, ale asi sa rozbehne ☹

katkaajurko
3. feb 2010

fiha tatranka,to je zvlasnte..mozno je to spinenie z norethisteronu ale drzis sa vlastnym progesteronom..hm?

tatranka111
3. feb 2010

katkaajurko z norethisteronu nie ten je na zastavenie ms, ale ja som ho pred troma dnami vysadila tak asi preto sa dostavila mrcha.......progesteron je vlastný

titulienka
3. feb 2010

hmmmmmmm ☹ ☹ ....

katkaajurko
3. feb 2010

tak asi by ti treba norethisteron este..alebo duphaston... mozno mas svojho malo tak spinis

titulienka
3. feb 2010

no aj ja si myslim zeby trebalo nieco doplnit ...asi by som tiez skusila duphaston...ja si ho tiez nasadim zajtra

tatranka111
3. feb 2010

katkaajurko norethisteron už nemožem lebo by mi z neho narástla obrovská sliznica doktor kázal vysadit..........no nič čo už narobím........idem niečo uvarit tak sa zatial majte

titulienka
3. feb 2010

tatranka papa uvidis ako sa to rozbehne ak by to bolo len spinenie tak by som asi skusila ten duphaston ako pisala katka

katkaajurko
3. feb 2010

inak u mna veelmi zavisi od koncentracie mocu - ked nepijem dve hodiny - nie je taky tmavy-ako ked som vcera nepila asi 3 - 3,5 hodiny... a o to bola aj silnejsia ta palicka...

titulienka
3. feb 2010

katka to je pravda ...ja som nepila 3,5 hodky