Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

govinda
27. máj 2010

tigi, teraz bez liekov, to aj preto také dlhé cykly. Akurát beriem Euthyrox na štítku a taktiež FEMI kvapky.
Ono ja som mávala dlhé anovulačné cykly, končiace vyvolávačkou, takže to, že teraz mám tie cykly ovulačné (aj napriek tomu, že sú dlhé) je pre mňa úspech. Zrejme ten Euthyrox.
V júni idem na kontrolné testy na štítku a v júli na kontrolu, tak uvidíme, čo na to povie doktorka. Juj, keby som dovtedy otehu ... 😀 😀 😀

danielka, ahojky 😀

hiva
autor
27. máj 2010

danka....ja viem ze si to tak nemyslela.....len som tym chcela povedat, ze ani u nas nie je vobec iste, ze sa zadari zas 😉 ....to ze sa zadarilo vtedy bolo vdaka laparke.....a tu som mala uz pred 8 mesiacmi, takze je lahko mozne, ze uz som zase spat na zaciatku 😒 ....do certa aj s rozbitym teplomer....teraz ma zacina pomaly hnevat, ze neviem na com som.....asi si poobede skocim do lekarne kupit novy a zajtra zmeriam BT 😅 .....dlho mi ta pauza nevydrzala, ze 😀 😀 😀

neboj, aj Vam sa zadari....si sa teraz pozbavovala pliagy a uz to bude len lepsie 😉

katkaajurko
27. máj 2010

hiva neeee kasli na to, sak sexik je tak to staci 🙂

dindulka
27. máj 2010

kerka, ja doberiem acidofolan, mám tam ešte pár tabletiek a podľa toho aké budú výsledky si kúpim niečo iné ,možno by nebolo od veci nejaké tabletky s jódom, keď acidofolan žiadny nemá

govinda, dlhé cykly vedia pekne liezť na nervy, ale hlavne že mám ovulku 😉 vidím ja som mala začať brať clostil a takto to vyšlo, dúfam, že už ho nikdy nebudem potrebovať

tigi
27. máj 2010

govi jasne, chapem ze ovulka potesi. 🙂 mna tiez tesilo ked som mala pauzu od clostilu, ze ovula prisla, aj napriek tomu, ze dokino ten cyklus vyhlasil za neupesny. ovula ale podla BT prisla, sice neskor, ale bola. o femi kvapkach som pocula, aj ma kamoska nan nahovarala, tiez som pocula o gynexe, ale ja som este pred tym skusala femigard a mala som pocit ze to na mna nejak neucinkuje, ani dlzka cyklu sa nezmenila, tak som to nechala na doktora.

hivus ved uvidis, pokial by ta moc stresovalo ze nevies na com si, tak si ten teplomer kup. podla mna to bude lepsie byt v pohode s meranim bt, ako sa stresovat ci uz ovu bola alebo nie. 😉

hiva
autor
27. máj 2010

katus....ja viem ze staci.....ale zerie ma, ze enviem ci ovula bola alebo nie....keby nebola, asi sa po mrche hned pytam k doktorovi a nebudem cakat na dalsi cyklus.....no ale sak uvidim....mozno to nejako vydrzim 😀 😀 😀

katkaajurko
27. máj 2010

tak ho kup no a zmeraj - asi by som ani ja nevydrzala

hiva
autor
27. máj 2010

i ked ani to neviem, ci mi pomoze....kedze to bude novy teplomer....merat sa ma vzdy tym istym....takze je to asi uplne jedno....ak by mi vysla nizka teplota, poviem si ze mozno je to teplomerom....a ak by bola vysoka, rovnako si poviem, ze to nemusi byt presne.....takze je to asi fuk.....vykaslem sa na to......teplomer kupim, ale merat nebudem....lebo zajtra aj tak vstavam neskor ako zvycajne, lebo idem k neurologovi.....som zvedava, co mi povie ze co sa da robit s mojou vyskocenou platnickou....ale predpokladam, ze nic dobre ma necaka...

hiva
autor
27. máj 2010

sama neviem co vlastne chcem 😀 😀 😀 ... asi mi zostava uz len poplakat si za mojim starym dobrym teplomerom a pockat na mrchu 😒 😀 😀 😀

kerka13
27. máj 2010

dindulka mne doktorka zakazala brat synteticky jod, tak preto som zacala brat acidofolan. ja som tiez v minulosti este pred 2 rokmi ked sme sa prvy krat zacali snazit som si kupila calibrum babyplan a kto vie ci nahodou aj to mi neblokovalo, ze to obsahovalo ten jod, ktory mam teraz zakazany, ale to uz asi nezistim a v tomto momente ma to uz ani netrapi 😎

kerka13
27. máj 2010

hiva vsak aj na novy teplomer si po nejakom case zvyknes a budes na nom ficat 😎 len dufam, ze co najkratsie 😉
aj sama dobre vies ze jedna teplota nehra rolu ze je potrebne zmerat viac dni a to ti az potom ukaze na com si, tak si myslim, ze po jednom dni uz panikarit, ze kde som teraz v cykle je pri tvojom racionalnom uvazovani nemozne 😉

hiva
autor
27. máj 2010

kerka...no dufam, ze si zvyknem....ale ortutak uz asi nezozeniem ☹ ☹ ☹ ...co sa tyka tej jedinej teploty ide o to, ze uz mam vacsinu cyklu za sebou.....takze uz nemam sancu na krivku....ale so starym teplomerom by mi aj jedna teplota povedala, ze ako som na tom 😢 😢 😢 ... no co uz....nejak sa s tym musim zmierit ☹ ☹ ☹ 😀 😀 😀 😀

danielkabn
27. máj 2010

Hivuš,šup do lekárne pre teplomer 😀 lebo budeš mať z toho stres a potom čo 😀 😀

hiva
autor
27. máj 2010

a veru pojdem....ale nie hned, ale az po robote....snad sa dovtedy nezblaznim 😀 😀 😀

kerka13
27. máj 2010

hiva do toho 😵 😵
😉

danielkabn
27. máj 2010

no čo Hivuška,už je teplomer doma? myslím,že už máš po šichte... 😀 😀

katkaajurko
27. máj 2010

baby vy ju kazite!!!! 😠 😠 🙂 🙂 😉

ale ja viem,ked nie su ine signaly ovulky,tak je clovek (zena) zvedavy 😀

mna trochu picha v pravom vajecniku-to ma nezvyklo cez menzes..divne... mozno ten gynex nieco robi... vraj sa to s nim nazaciatku dost "precistuje" ... 😅

katkaajurko
28. máj 2010

dobre ranko

no co hivus - aka bola teplota? 🙂 😉

kerka13
28. máj 2010

no tak katka ty nas tu sprdnes ze ju kazime a pozrime sa, si prva ktora sa na to pyta 😀
hiva daj cislo 😉

katkaajurko
28. máj 2010

sak ked ste jej uz nanutili ten teplomer 😀 ale mozno odolala!!! 🙂

katkaajurko
28. máj 2010

ale ja verim,ze aj ked zmerala bola vyssia !!

katkaajurko
28. máj 2010

a nikde nikto 😕

kerka13
28. máj 2010

katka to je asi tym pocasim, takze aj ty bez sa odreagovat na slniecko. ja este pobudnem nieco cez pol hodinky v praci a tiez utekam domov, kym neprsi 😎

katkaajurko
28. máj 2010

nooo - to by sefova asi skolabovala keby som odisla 😀 ja tu budem minimalne do stvrtej..a kedze na 17,15 mam pedikuru tak asi aj dlhsie..pojdem rovno odtialto 😒

kerka13
28. máj 2010

no u nas je ako vzdy piatok taky klud, sefstvo si pravilo volno a mysky maju hody, takze aj my prchame hned ako to je mozne 😵

danielkabn
28. máj 2010

čaute babule,dnes nejako mrtvo,vela ste toho nepopismenkovali,ale aj tak dobre,aby som zasa necitala litanie 😀 😀
Katuš,my sme Hivušku nenakazili,ona je už nakazená dávno s BT 😅 😅
Ja som bola dnes na kontrole,co sa detoxikujem s homeopatiou a vysledky po mesiaci mam uplne uzasne 🙂 sa tak z toho vytešujem.. 😵 😵
A ešte aj vonku je uplne nadherne po dlhej dobe,takze vela casu tu dnes veru nebudem travit,je hriech byt zavreta vnutri,takze Katuš nezávidím 😀 😀

katkaajurko
28. máj 2010

aaale domov pridem sa zbalit a zajtra cestujeme na svadbuuuuuuu 😵 😵 😵 😵

katkaajurko
28. máj 2010

tak ste ma ukecali - vypadnem o stvrtej a zbehnem este do mesta nieco kupit a od tial na pedikuru 😵

danielkabn
28. máj 2010

Katuš,tak pekný víkend na svadbičke...aspoň oživíš spomienky 🙂 🙂

miki.mikulasova
28. máj 2010

ahojte kocky, poznate niektora centrum GYN FIV a konkretne doktora drabeka? odporucil nam to doki ale neviem...tvrdil, ze je to najlepsie CAR ale som si nie ista...pls, pomozte, kto viete...dakujem