• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Syndróm P(re)CO? II

19. septembra 2017 
este som zabudla, ze cez vikend su volby tak aj to nemozeme vynechat, takze este sa chystame zmenit nam buducnost :astonished:
9. jún 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute....tak u mna sa nic nekona.....na teste len jedna palica a uz sa aj mrcha rozbehla :angry: :angry: :angry:

kaslat na to....este jeden cyklus a prdim na vsetko a ideme do centra :slight_smile:

govi...pekne sa drzis....vyzera to nadejne :wink: ...tfuj tfuj tfuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

katka...super clanky :wink: ...mozno nieco predsa len poriesim s mojou nadvahou :dizzy_face:
9. jún 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze su super hivus..tiez som sa celkom "poucila"... a chcem si tie tabulky s GI vytlacit a papat do syta -ale len potraviny s GI do 55 :slight_smile: ak to vydrzim :grinning:

skoda tej mrchy-ale centrum to isti..co sa trapit do nekonecna,no nie?
9. jún 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte .... dnes mi dr. predpisal metformin, mate s nim skusenosti?? rozmyslam ci ho zacnem brat od zajtra - prave cakam ovulku do dvoch dni, lebo ak by som nahodou ostala tehu, ci by ten metformin nevadil :frowning2:
9. jún 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katka....mozes mi iba poradit, ako mam chapat v tej GI tabulke 100% glukoza a 100% biely chlieb? ... podla ktoreho stlpca sa mam valstne riadit?
9. jún 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som to pochopila-ze su odbornici -ktory GI porovnavaju smerom ku glukoze a su taki ktori smerom k bielemu chlebu.. je to rozdiel -lebo klukoza ma akoze "cukru" alebo sacharidov alebo coho 100 jednotiek a biely chlieb 130 jednotiek... ja sa budem riadit k tomu prvemu stlpcu... (vraj to nie je ani tak dolezite... len je to na ukazku) niekde na konci to bolo napisane...
9. jún 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi na je nemam zatial s metforminom skusenosti
9. jún 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj...jasne...nakoniec som tu uz aj ja nasla :sweat_smile: :grinning:

bambi, s metforminom nemam ani ja osobne skusenosti ale urcite najdes na koniku vela bab, ktore ti budu vediet poradit....myslim za aj niektore tu v teme ho brali.....myslim ze tatranka, ale ta ho velmi zle znasala a uz sa tu hrozne dlho neukazala :unamused: ...ale tak snad ti niekto poradi :wink:
9. jún 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem aj tak :slight_smile: dr. mi hovoril ze sa horsie znasa, ale ma s nim dobru skusenost pri pco.... niektore baby otehotneli hned v prvom mesiaci uzivania, niektore o tri mesiace, niektore hned po dobrati :sunglasses:
9. jún 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a chudne sa z neho,nie? :slight_smile:
9. jún 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hivuš,čo už :frowning2: :frowning2: aj ja mrchujem, :frowning2: :frowning2:
Bambi,ja som tiež brala metformin a spočiatku som mala z neho stale hnačky a brucho ma bolelo,potom po dvoch týždnoch prestalo,brala som ho tri mesiace,doktor mi slubil,že mi to cyklus upraví,neupravilo :unamused: a tak som ho vysadila a aj preto,ze sa teraz detoxikujem homeopatikami a vtedy sa nesmu brat ziadne lieky. A citim sa lepšie aj bez nich,pretože som pribrala za ten čas,čo som ich užívala 10 kilov :angry: a doktor mi povedal,že to z toho isto nie je,ale pritom som sa stravovala normálne,žiadne prejedanie,žiadne sladkosti,a teraz sa toho neviem zbaviť,asi tak :angry: :angry:
A k tehu mi to nepomohlo aj tak,4 mesiace som celkovo brala metformin,nie každej žene to pomôže. U nás aj mangel nie je v norme,takže tak..)))
9. jún 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katuš,ja som pribrala z metforminu :angry: :angry: 10 kilov :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
9. jún 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cooo to preco? :unamused: som myslela,ze to ulahcuje telu metabolizovat ..uff 10kil je velmi vela
9. jún 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, citala som ze niektore baby z neho schudli..... no ja som prave dala dole 15kg :sweat_smile: tak uz ani nemusim,lebo som vysoka....

danielka, to mi je luto ze nezabral, ja dufam ze mi pomoze.... musim skusat vsetko :unamused:
9. jún 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby som vedela,že z neho priberiem,tak ho nezačnem užívať ani za nič,ale ako som to mohla vedieť? v snahe vyskúšať aj túto možnosť,že nám to pomôže otehu,som 4 mesiace čakala na zázrak a nestalo sa :unamused: :unamused:
A teraz som jak slon,na moju postavu 162 cm je 59 kil dosť veľa a cítim to :angry: :angry:
Bambi,držím palčeky :wink:
9. jún 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielka ale to si musela byt riadne chuda predtym - to sa mi zda zase sialene malo 44kil ! to sa hadam ani otehotniet s tym neda :fearful: :pensive:

ja mam tych 54 a 157 - takze asi tak ako ten tvoj pomer...a prijala by som 5 dole ale nejde a nejde... ale +15 by ma slahlo
9. jún 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katuš,mala som 49-50 kil,teraz mam 59 rano a 60 kg vecer,asi tak,az tak sialene chuda som nebola,vzdy som mala riadne boky,a teraz ich mam raz tolke,a neoblečiem uz trojo rifli,co mi tak krasne sedeli :frowning2: :frowning2: :cry: :cry:
9. jún 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj no ja som odratala od 59-15 :slight_smile: tych 50 sa da... ja som na vyske mavala 49-50 ale to moj jedalnicek bol jedna velka katastrofa... rano kava,obed cestoviny alebo nieco nie velke , poobede kava a nic... a behala som furt po vonku... takze ja si niekedy aj nadavam-ci som si sama neznicila metabolizmus... :confounded:
9. jún 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa snazim jest zdravo,vela ryb a vylucila som uplne bielu muku a vyrobky z nej,odkedy som zacala mat problemy s kvasinkami a tymi kokmi vselijakymi :frowning2: a sladkosti vobec,len sem tam :grinning: a kavu vobec nepijem,iba caje.
A teraz sa tesim uz na melony,to bude zasa moje,cele leto len melony :grinning: :grinning:
9. jún 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja nejem sladke..temer vobec... ale sladim si medom a to by som asi tiez nemala.. teraz som mala moje obvykle ranajky

tvaroh light (polku) ,tekvicove semiacka,oriesky,jahody a osladene medom ten tvaroh... a kavu pijem len jednu denne rano...to je moja laska ranna :sweat_smile: ,poobednu som vymenila za zeleny caj... a inak jem malo tucne... ale neda sa no..a cvicim 3x tyzdenne .. 15km na bicykli...
9. jún 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to ake cisla davate pri tych kilach?? vy chudnut urcite nepotrebujete. ja ked som studovala na vyske tak som pri 167 mala 56-58kg a potom som nastupila do prvej prace a kila isli na 62 a potom dalsia zmena prace a do toho aj diety s jojo efektom a skoncila som na 75kg tak po poslednych vianociach som s tym sekla a skusila som nieco dat dole inak ako s dietami ale bolo to tazke, ale od januara do konca marca kym som otehu som dala dole 6kg, takze tehu som zacala na 69 a teraz mam 70,5kg
danielka, katka ja si myslim ze s kilami to u vas az take strasne nebude a u vas to potrebuje len nieco ine aby sa to nastartovalo, len keby ty lekari na to prisli co najskor :fearful:
9. jún 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby...s kilami sa ja moc nevyjadrujem...asi som tu jednoznacny vitaz :grinning: :grinning: :grinning: ...kym som do 18-tky hravala profesionalne volejbal, mala som 70 kg pri vyske 173 cm ( a sportovala som minimalne 3 hodiny 7 krat tyzdenne...potom som musela s volejbalom prestat, lebo som zacala chodit na VS do ineho mesta a v ich klube som hravat nemohla a dochadzat do mojho klubu som tiez nemohla....potom som pocas vysky pol roka brala HAK a pocas toho som nabrala dalsich 15 kg ....a odvtedy co rok to kilecko az som skoncila na momentalnych 95 Kg :angry: :angry: :angry: ... na sportovanie moc casu nie je...akurat raz do tyzdna hrame s MM hodinku tenis, sem tam si ideme zaplavat a cez vikendy makame na stavbe ako fretky....po 18:00 uz nejem vobec nic a ani sa moc neprejedam a napriek tomu stale priberam :frowning2: ....asi sa musim nad sebou zamysliet a zacat nieco robit s tou mojou vahou....lebo uz je to fakt na slak trafenie :angry: ....vahu mam otrasnu ale nikdy som nebola extra tucna...ze by som mala velke brucho a slaninu....vzdy som bola taka cela nejaka velka....ale vsetko rovnomerne rozlozene po celom tele....ale odvtedy, co som bola tehu mi brucho nejak velmi narastlo....normalne teraz vyzeram ako v nejakom 5-tom mesiaci :angry: ....brusakom som sa vyhybala, leby vzdy sa bojim, ze by to ohrozilo pripadne uhniezdenie vajka....ale asi s tym zacnem fakt nieco robit :angry: ...teraz mam mesiac sancu tak skusim nieco poriesit :sweat_smile:
9. jún 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hiva pri vysunutej platnicke ti brusaky ani neodporucam, aby sa nevysunula este viac :confounded:
9. jún 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vidis kerka....to ma ani nenapadlo :sweat_smile: ... asi si musim najst nieco ine :unamused: ...len keby bolo casu a energie na to vsetko :confounded: ... z domu odchadzam o 5:00 rano a vraciam sa o 19:00 unavena ako pes... tak kde najst energiu este na nejake cvicenie :confused: :unamused: :sweat_smile: ...diety sa mi skoro ziadne neosvedcilo....vdaka JoJo efektom som tam, kde som teraz :angry:

asi mi zostava jedine nas orbitrek alies vesiak na veci :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez nebola nikdy ziadne tintitko..vzdy taka pevnejsia postava celkovo.... ale ja s tym furt bojujem ale mam niekedy toho aj plne zuby...
9. jún 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja si teraz snazim po schudnuti udrzat vahu osvedcilo sa mi uplne jednoduche - a to znizit denne porcie jedla a vecer nejest..... fakt som zistila ze mi staci na nasytenie uplne malicko a citim sa dobre :slight_smile:
9. jún 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, čo sa kíl týka, ja som bola stále tintítko - do 15 som bola na bezlepkovej diéte, tak aj preto. Ale kým pred rokom som mala 50 kíl pri výške 160cm, tak teraz (čo som na PN a nič necvičím) sa to všetko pekne nabalilo a mám 56 - 57 kíl :angry: :angry: :angry: :angry: . Tie kilá by mi tak nevadili, keby nešli všetky do brucha :angry: :angry: :angry: . Tiež vyzerám ako v 5.mesiaci, normálne šunka - radšj to mohlo ísť do pŕs alebo niekde inde, ale nie do brucha :angry: :angry: . A tiež sa vždy bojím cvičiť brušáky, keďže chcem otehu :unamused: . Tak ja už neviem, čo s tým mám robiť :frowning2: . Ja som hrozne pažravá a aj keď si znížim dávky jedla a poviem si, že po šiestej už nejem, nedodržím to, lebo vždy ma niečo zláka jesť, jednoducho sa neovládnem :frowning2:
9. jún 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hiva to s tym dochadzanim poznam dobre aj ja. sice pracujem v statnej sprave kde odo mna nikto neziada nadcasy, lebo mi ich nikto nepreplati a prac. dobu mam 7,30 hod. ale ked chcem zostat nieco pozriet v meste ale ist na stretko s kamoskami tak tiez chodim domov az po 19,00 a rano vyrazam o 5,30 :confounded:
mna nastastie zaciatkom roka prehovorili kamosky od nas na zumbu a dohliadali sme na seba a chodili sme tam poctivo az kym som neotehu, potom som prestala a im som sa vzdy vyhodorila, ze som zmenila klub za iny blizsie k mojmu bytu a nakoniec som zistila, ze prestali chodit aj oni chudatka moje, tak teraz mam trocha vycitky, lebo este o mojom tehu nevedia ale asi im to po piatkovej kontrole uz poviem preco som s nimi prestala chodit :astonished:
9. jún 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hiva ale aj to makanie okolo domu je dost na kondicku a spalovanie....
9. jún 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby,a ja som dnes upiekla smotanovo-pudingovy koláč :grinning: :grinning: aby sa :grinning: nepovedalo :dizzy_face: :dizzy_face:
som zvedavá,ako dlho odolám :grinning:,ale isto to bude trvať len krátko a dám si,teraz keď mám krámy,tak mi chutí proste všetko :unamused:
9. jún 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok