• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Syndróm P(re)CO? II

23. novembra 2016 
autor
ja chcem ovulu....a to uz cez vikend najneskor :angry: ....ovulka moja, priiiiiid....bude ti u mna dobreeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hiva a to nemoze ist na odber spermii dopredu? Vsak ich tam vedia zamrazit aj na dlhe roky nie?
10. sep 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hlasim 2dc no a ako som predtým písala, že aká je stráááášne slabulinká......skor to bolo špinenie tak teraz je strááááášne silná, ale prišla prirodzene bez akýchkolvek liekov :slight_smile: takže ovu asi bola :slight_smile: a ten tehu test bol asi nejaký blud :unamused:
10. sep 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hiva - chapem a jedno som sa uz ale naucila - nech si cokolvek naplanujem v tomto ohlade - priroda mi vzdy ukaze - aka som malicka a mozem si akurat tak trhnut nohou.... :unamused:

ja uz jak som vedela ze ma byt teraz IUI a stimulky-tak som musela odmietat od leta ponuky na dovolenky s kamosmi a chaty...resp. nedalo sa NIC dohodnut kedze sa vsetko riadi iba mojmu cyklu - ktory je nevyspytatelny....teraz pridu otazky na lyzovacku .... no AKO si mozem dohodnut lyzovacku - ked mi to tam vychazda na stimulku a IVF... :sweat_smile: nemame sancu :angry:
10. sep 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ninan2 ...zamrazit sa asi daju, ale kvoli IUI je to asi blbost....zbytocnost....za mrazenie zaplatime viac ako za samotne IUI....a navyse, neviem, ci to vobec robia.....vacsinou sa mrazia az embrijka.... a pravdupovediac az takto "brutalne" to riesit nechcem :angry:

@katkaajurko ... to mas pravdu s tou prirodou :angry: ... darmo som mala poslednych 5 cyklov ovulu medzi 21 a 24 DC a spoliehala sa, ze aj teraz tak pride....prd....uz som 26 DC a zatial to na ovulku teda vobec nevyzera :angry:

inak to planovanie dovoleniek a lyzovaciek uplne chapem....my sme na tom rovnako :angry: ...akurat zrovna ale minuly rok, ked sme lyzovacku naplanovali, bola som akurat tehu.....no hovorim...zakon schvalnosti....celu lyzovacku som sa setrila a uplne naprd....hned po lyzovacke zistili MA a nasledoval kyret :frowning2: .... proste nieco naplanovat, to je otrasne :pensive:

ale tento rok to uz musi vyjst.... v decembri chcem byt tehu uz za kazdu cenu....teda resp. uz od novembra by bodlo.... lebo uz mi zostavaju len 2 dni dovolenky....cely rok som veselo minala, lebo som si hovorila, ze aj tak budem tehu a pojdem na PN-ku, tak netreba dovolenku setrit......a teraz este 4 mesiace do konca roka, a ja som bez dovolenky :angry:
10. sep 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hiva aha tak to ano, ked sa to financne neoplati... hm, mozno sa ta dalsia ovulka tiez nejak oneskori a nakoniec vsetko stihnete v pohode :slight_smile:
10. sep 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ninan2 ....no ved uvidime....moc by som tu dalsiu ovulku nechcela oneskorit, lebo v centre asi na nu nebudu tolko cakat aby spravili IUI.....budem brat totiz clostyl 2x1 .... a tak snad ovulka tam pride nacas :slight_smile: ... kazdopadne ale dik za povzbudenie....uvidim, kedy uraci tato prist a podla toho si vsetko prepocitam :sweat_smile: :grinning:
10. sep 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hiva nj, nech sa az laskavo dostavi a nevymysla :slight_smile: Ja som dnes prave 1 DC, lutealka zas trvala az 16 dni, Femigard mi ju nejak predlzuje, a potom mam zbytocne dlhe cykly (kedze aj neskorsia ovulka). Tento mesiac bude pauza s nim, tak som velmi zvedava ako to dopadne. Aspon ze uz nebolo vobec ziadne spinenie.
10. sep 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem aj ci su neni zmrzane/rozmrazene spermie nekvalitnejsie..nie vzdy sa ten proces zadari..myslim,ze na bez iui sa asi ani nezamrazuju...iba v urcitych pripadoch (pred ozarovanim a tak...)

ja by som tiez chcela vediet laskavo co sa deje vo mne.... :angry: :angry: a teraz som dva dni ani merat nemohla-lebo ma macka (strazime rodicovku :slight_smile: ) zobudila pokazde o hodinu skor,musela som ist cikat tak som nezmerala....
10. sep 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to o tom zmrazeni si tiez myslim....je to zbytocny krok, ktory asi moc nepomoze....tiez som pocula, ze zmrazenim sa trosku znehodnocuju....resp. pri zmrazeni je riziko, ze rozmrazenie sa nemusi podarit uplne :sweat_smile: ...ale v podstate je to jedno....aj tak ziadne mrazenie spermii neplanujeme podstupit....to uz radsej nech manzel dobehne naotocku aj polo opity....ved snad nejaek vhodne spermijjky tam predsa len budu :slight_smile: :grinning:
10. sep 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co? neozvali sa vam? mne nie :angry: .............dnes rano som nasadila prvy Clostil.....jajajajaj som zvedava co to bude robit :D
10. sep 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@mili78 ...neozvali :angry: :angry: :angry: ...skoda :frowning2: ...snad sa este ozvu buduci tyzden :wink: ...alebo si myslia, ze ked je na Mojzisovu taky natresk a my tam chceme ist, ze by sme si to mali asi my obvolat :sweat_smile:
10. sep 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kuriatka- tak ja som vcera mala doobeda strasnu hypoglykemiu z toho metforminu,tak som si znizila davku..normalne roztrasene ruky,zaludok na vode,slabost...nechutenstvo - a neviem ako instinktivne ma napadlo naladovat sa keksikom-nasilu podotykam-co je u mna teda nezvycajne a do 10 minut to preslo-tak som to hladala na nete a bolo to ono :confounded:

ale co ma strasi je to -ze som zacala castejsie chodit cikat - aj v noci raz,dva razy :unamused: a sem tam trochu mam pocit ze "citim ladviny" - tak mam strach aby mi to nejako neposkodilo .... ktora ste ten metformin brala-nemali ste nic taketo? vsetko ostatne sa da zvladnut-ale to cikanie mi robi vrasky.... myslite-ze mam zavolat do centra ci to vadi alebo nevadi?

a dnes som mala take brutalne mnozstvo hlienu ze som v soku co sa zase deje... taky medzi cremovy egg takze ani neviem co zaznacit :fearful: :fearful: :fearful:
12. sep 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: tak ja štvrty den clostil a nastastie zatial ziadne vedlajsie ucinky.....Hivus no asi tam dnes zavolam...Katka fuha, takze ten metformin je asi fakt nebezpecny ako mi vravela ta endokrinologicka....ze strasne znizuje cukor a diabetologovia ho nechcu predpisovat na PCO....asi vedia preco...esteze to dobre dopadlo
13. sep 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

tak mne sa vcera vecer - v noci o 12 zopakovala asi hypoglykemia.... priserna bolest hlavy az do migreny,zaludok na vode - dala som si hroznovy cukor a paralen - lenze vobec to nezabralo-az ked som si dala ibalgin a kus kolaca ... a to som vcera nemala plnu davku ale len 3/4 ....

asi dnes zavolam Valkymu ze zostanem na polovicnej-ta bola v pohode... lebo mi bolo fakt ze zle a v noci sa ladovat kolacom - no to nebolo nic prijemne.... :angry:
13. sep 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute....u mna nic nove....stale cakam ovulku :frowning2: :frowning2: :frowning2: http://www.fertilityfriend.com/home/226b42

katus, to je teda riadna sila take hypoglykemie :unamused: ...urcite skus zavolat doktorovi a popytat sa ho na to....aby si si nahodou viac neuskodila ako pomohla :wink:

a inak co s tym cvicenim?...nevolali ste tam niektora? ...inak keby bolo, ja asi aj tak najblizsie dva tyzdne vynecham... lebo bud. tyzden sme na dovce a tento tyzden budem bez auta, nakolko sme s hrozou zistili, ze v piatok nam konci Emisna aj STK-cka, takze zajtra ho manzel berie do servisu.....a tak budem v ramci Blavy nemobilna, resp. mobilna iba cez MHD, co ale teda zaberie ovela viac casu a cvicenie tym padom by som asi nestihla :frowning2:
13. sep 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko baby..
Tak a máme tu nový týždeň, som zvedavá, čo nám prinesie.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: U mňa zatiaľ nič nové, nič ma nebolí, nič extra necítim, tak asi so mnou nič "extra" nebude. Zajtra by mala teoreticky dojsť mrcha, tak až prakticky uvidím...hmmm :confounded: :grinning: :grinning:
13. sep 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

hivus nooo - tak to je uz na uvazenie tento tvoj cyklus po tolkych ovulovskych - normalne nechapem -som si bola ista,ze ti to prebehne :unamused: uz.

ja neviem ci to bola hypoglykemia-lebo teraz som sa docitala-ze hypoglykemiu to vyvolat nemoze :sweat_smile: ale fakt ze mi bolo strasne zle.... budem tam volat.... ale nechcem ho prestat brat..polovicnu davku znasam bez vacsich problemov...

my ideme tiez vo stvrtok mimo ba - takze cvicit by som nesla-ale tak ja tam hadam dnes zavolam a zistim-co sa deje-ale stve ma,ze su tak nespolahlivy,ze sa ani neozvali :angry:
13. sep 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katka....ved prave sama neviem, co sa s tym mojim cyklom deje :angry: ...cez vikend ma uz aj pichali vajecniky, ale teda este stale ovula nebola....tak fakt neviem :frowning2:....a jak naschval pred IUI....sa mi to teraz cele riadne poposuva.....som uz aj rozmyslala, ze by som sla na vyvolavacku, ale tak teploty mi zatial moc neskacu, v podstate vyrovnana hladina, takze sanca na ovulku este je....ale tak enviem....ked nepride do 40 DC, asi nad tou vyvoilavackou budem rozmyslat :frowning2: ...i ked nechcela by som.....radsej by som pockala, kym sa mrcha sama rozbehne :unamused: ...no uvidim, ako sa to vyvinie :confounded:

inak co sa cvicenie tyka, ja by som to nebrala tragicky, ze nevolali,....ani nepsolahlivost.....proste sme si asi my mohli zavolat.....ked je taky velky natresk, tak naco by volalli a robili si zbytocne naklady....kto chce, ten zavola....mozno zaujali takyto postoj :wink:
13. sep 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hivka + Katka.....pozrite si ich stranku....ten kurz co zacina dnes je plny, ale zajtra zacinaju novy kurz na Znievskej...ale trvanie od 17.45 do 19.05 a to mne vobec nevyhovuje, kedze dochádzam...to by som domov prisla az pred desiatou vecer a rano zase vstavat skoro...takze ja si dam to individualne cvicenie....skoda, som sa tesila na vas :(
13. sep 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak hej-ale to mohli povedat - "zavolajte si" ale mna fakt ta zena uistovala ze oni sa ozvu... tak ked niekto povie ze sa ozve-nech sa ozve.....
13. sep 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@mili78 ...dik....to je vlastne to, co mi hovorila ze budu otvarat v Petrzalke :wink: ....normalne by mne vyhovoval, ale ako som pisala, tento a buduci tyzden urcite nie :frowning2: ....tak to asi zatial necham tak :frowning2:
13. sep 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale kedze ziadna z nas nema na zajtra uz zaplatene-podla mna oni ten na znievskej obsadili niekym inym.... :sweat_smile:
13. sep 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@katkaajurko ...tiez si myslim, ze uz ho maju obsadeny :unamused: ...ale sak neva.....nejak ma ten minulotyzdnovy entuziazmus ist cvicit presiel :grinning: :grinning: :grinning:
13. sep 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky tak som si tam volala.....sa mi ospravedlnila, ze na mna zabudla, ze zajtra otvaraju ten kurz na Znievskej a ze este je volne miesto ak chcem....som jej povedala, ze mi to nevyhovuje casovo....tak jej napadlo, ze ak chcem tak dnes otvaraju ten na Feriencikovej a jedna ochorela, tak sa mozem prist pozriet na prve cvicenie....tak uvidim co to bude zac :slight_smile:
13. sep 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to asi zabudla na nas vsetky...sa mi to vrcholne nepaci :unamused: ...mne ta petrzalka nevyhovuje.... :unamused:
13. sep 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi to je tak ako Hivus spominala...ze sme mali my volat....inak som jej povedala, ze sa na mna vybodla a ona, ze ano viem, ospravedlnujem sa vam....no ale toto fakt nie je profesionalny pristup....uvidim ako to dnes na mna zaposobi
13. sep 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak ale toto su fakt dost neseriozny....no sak ale co uz.....ked maju natresk, asi si to mozu dovolit :angry:
13. sep 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale je fakt sila-ze ja som tam aj osobne bola- pred letom - dali mi vizitku a pisala som mail-ze ked sa bude otvrat kurz - tak by som sa chcela prihlasit...neozvali sa...potom na poslednu chvilu to vycapia na net-lenze uz je plno- slubia ze sa ozvu a neozvu-takym ludom ja uz ozaj chut platit nemam-nech si trhnu nohou... aj tak ma odrovnava teraz ten metformin - takze som rada ze som rada.... :unamused:

a z centra mi nikto nevolal :frowning2:
13. sep 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :wink:
co noveho? katka vidim ze uz si zacala s metforminom :sunglasses:
13. sep 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok