Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

mili78
14. sep 2010

Katka veru veru kazdy den, len jeden den v tyzdni si mozes dat pauzu 🙂))
Hivka mne to dvihli hned, aj prvy raz ked som volala aj teraz

katkaajurko
14. sep 2010

hiva ano zdvihli mi v pohode-mozno sa boja co za cislo im vola 😅 podla mna jednoznacne...no na maily moc nereaguju - tyyyyy , nebud lemra ! 😀 🙂 😉

hiva
autor
14. sep 2010

budem sa opakovat, ale .... som lemraaaaa....a strasnaaaaaa 😀 😀 😀 ...inak som zacala trosku kukat aj ine cvicenia....a rozmyslam nad vodnym aerobikom 🙂 ...tak este teda neviem, co z toho bude 😉 😀 😀 😀

hiva
autor
14. sep 2010

tak som sa konecne dovolala 🙂 ...vypinala ma, lebo ona je v zahranici.....snazila sa mi poslat smsku, ale kedze som volala z pevenj linky, asi neuspesne 😠 ....tak ze pozre mail a po 16:00 bude v Balve, tak sa mi ozve....no som zvedava 😀 😀 😀

katkaajurko
14. sep 2010

hivus neser 😀 budes chodit na mojzisku a basta !

hiva
autor
14. sep 2010

no ved hej.....minimalne raz za tyzden by mi to mohlo vyjst....ale pochybujem, ze budem cvicit aj doma kazdy den 😒 ...no uvidime 😀 😀 😀

hiva
autor
15. sep 2010

tak z mojej mojzisky sa nic nekona.....vcera sa mi uz potom neozvala, ani na mail nezareagovala, aj ked mi do telefonu povedala, ze nech poslem mail....tak na nich kaslem 😠 ...aj keby sa mi uz dnes ozvali, je to na nic....lebo cvicenie zacina dnes a nezobrala som si ziadne veci zo sebou....a z roboty uz nestihnem ist domov a potom este cvicenie 😠 ...ale tak sak neva.....mne lemre to bohovsky vyhovuje 😵 😵 😵

a este....snad som sa konecne dockala ovuly: http://www.fertilityfriend.com/home/226b42 ....akurat ze neviem, keby presne bola 😒 ...podla bolesti vajecnikov by som ju tipovala na pondelok....ale neverim tomu...uvdime, kedy pride mrcha...potom to uz bude trosku jasnejsie 😀

hiva
autor
15. sep 2010

ako vidim, vsetky si uzivate volno, len ja capim zase v robote 😠 ☹ 😢 😢 😢

katkaajurko
15. sep 2010

@hiva hivus caaau - ja som doma , len sa dnes musim balit a ideme vratit cicu co sme strazili

no vivat ta tvoja ovula hadam aj dorazila-inac mohla byt podla mna aj v pondelok,len telo zareagovalo neskorsie...

kukni prosim ta moj graf - podla mna totiz este nebola a sere ma ta teplota 😒

http://www.fertilityfriend.com/home/278331

hiva
autor
15. sep 2010

@katkaajurko ...tak je neviem katus....podla mna uz aj mohla byt....teplota na to vyzera.... .a hlien sa mozno z toho este nespamatal 😉....viac asi ukaze dalsie meranie.....mozno to mas len taky jednodnovy vykyv teploty 😕 ... kazdopadne ta teplota este nie je taka vysoka, ze by to musela byt ovulka 😉 ...ved 36,7 mavas bezne ako predovulkovu, nie? ....samozrejme zajtrajsia teplota povie viac 😉....aj u teba, aj u mna 🙂

katkaajurko
15. sep 2010

@hiva noo sak prave- u mna je teplota 36,7 najhorsia aku si vies predstavit-par krat znamenala uz ovulku (kedysi davno) a par krat mi to na nu vyskakuje aj po mrche - takze vobec neviem..akurat snazilkovanie bolo iba v nedelu -a aj to som mala tolko divneho kremoveho eggu-ze pochybujem,ze by sa cez to smermose dostali dnu 😀 , ak bola-tak ma tak zaskocila ze az-voooooooooooooobec som si nemyslela ze by... tento krat ani tlacenie vajecnika vobec necitim,hoci mam egg - neviem ci to robi ten metformac alebo co.... ze nejako uvolnuje ten vajecnik alebo co- som z toho debil a vobec ak aj bude ovulka-by to znamenalo ze ten clostyl mi zaucinkoval hoci aj opozdene....

katkaajurko
15. sep 2010

@hiva no ved uvidime ako to bude aj u teba aj u mna-akurat mi ideme vo stvrtok do tatier-take zmena klimy-neviem na kolko bude meranie spolahlive....

hiva
autor
15. sep 2010

@katkaajurko ved uvidis minimalne zajtra rano.... uz mozno jedna teplota napovie viac 😉....my ideme v sobotu do toho Chorvatska, tak si dam tiez pokoj od merania....a pribalim si aj vlozky, lebo mrchana teda asi pride 😀

katkaajurko
15. sep 2010

no len zajtra idem skor do roboty, lebo potrebujem skorej odist-lebo poobede cestujeme-ciez budem aj skorej merat-tak asi vela nezistim....

hiva
autor
15. sep 2010

tak Kati pocuj.....kasli na to.....ved je to uplne jedno ci bola alebo este len bude......ak bola, snazenie uz nedozeniete, a ak by nebola, idete predsa na vylet, takze snazenicko bude tak ci tak 😉 ... a vysledok sa dozvies aj bez merania 😉 😵

katkaajurko
15. sep 2010

@hiva nooooo ved jasne, a aj keby bola a sme sa posnazili...takyyyyyyyyyyyyyyyych uz bolo a prd z toho .... ja viiem,ze nie su takmer ziadne sance...

inak uz som asi zistila na 99% ze zle mi je len ked si tam vacsie mnozstvo mliecneho vyrobku a na to ten metformin, po mase, sacharidoch,zelenine,sladkostiach :D nemam taky problem....

katkaajurko
16. sep 2010

dobre ranko, tak hivus ako? ja hore- lenze som si vecer dala pivko a v noci bola cikat..takze ta teplota nema vypovednu hodnotu ani trochu 😀 😀 😀 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/278331

hiva
autor
16. sep 2010

@katkaajurko ....j anic moc....asi ovula nebola....dnesna teplota opat nizka ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/226b42 ...tak uz na to kaslem 😠

inak sa mi ozvali z toho Miracle....vcera kurz nebol, lebo bol statny sviatok....tak zacinaju az od buduceho tyzdna 😵 ....a mi napisala, ze neni problem, ze buduci tyzden nemozem....ze si to mozem potom nahradit na Feriencikovej....ale tak oficialne som zapisana a 29.9. zacinam 😉 ...juuuj ale jak sa mi nechce 😖

katkaajurko
16. sep 2010

@hiva fiha, tak predsa zacnes-super 😵

hiva
autor
16. sep 2010

@katkaajurko katus....a ty co? ...kedy zacnes ty? ....si tu stym prisla prva ty, nadsena a pripravena ist....a nakoniec sme ta obidve aj s milly nejak predbehli ☹ ...skoda, ze nemozes chodit do tej Petrzky...ale dufam, ze aj ty sa coskoro dostanes na kurz 😉

katkaajurko
16. sep 2010

@hiva no ved ja som prihlasena na ten-ktory ma zacat buduci piatok-len mi to teta ma este potvrdit ci zacne urcite

hiva
autor
16. sep 2010

@katkaajurko ...jaj....tak super 🙂... nakoniec pojdeme vsetky tri 🙂 ...a mozno sa niekedy stretneme aj na Feriencikovej, ked si pojdem nahraadit ten moj chybajuci kurz 😀

katkaajurko
16. sep 2010

@hiva alebo ja ked si pojdem nahradit moj-lebo piatky su predsalen kriticke 😀

mili78
16. sep 2010

cautéééé 🙂 tak ja od pondelku cvicim...vecer mi to zaberie taku dobru hodinu...vcera som aj draheho zamestnala, mi musel asistovat a pridrzat zadok 😀 len pekne do toho dievcence 😀

zuzu1111
16. sep 2010

ahojte baby 🙂
chcem vás pozdraviť, lebo som sa dlho neozvala....ale občas vás čítam. Žiadna nová tehuľa? ☹ ...Nech sa to už konečne prelomí. Či čakáte na také divoké obdobie ako bolo koncom zimy, začiatkom jari, keď nás tu otehotnelo asi 5 naraz? 😉
Dnes som na zoznam.sk (ktorý mám ako úvodnú stránku) natrafila na takýto článok http://www.topky.sk/cl/15/798964/Cat-Girl-Dubaj... čítajte....mňa až zdvíhalo zo sedačky z vety, ktorú tam "milí" redaktori použili, že lekári jej diagnostikovali syndróm PCO, čo v preklade znamená, že je neplodná....vrrrrrrrrr...toľko ľudí nemá ani potuchy o tej diagnóze.
Tak vám želám pekný dníček....A dúfam, že sa ozvú aj ostatné baby tehuľky, ak čítajú 😎

hiva
autor
16. sep 2010

@zuzu1111 ...cau zuzu....boze, jak to leti.....ved ty uz za chvilu rodiiis 😵 😵 😵 ...no veru, minuly rok bol koncom roka dost pestry....aj ja som vtedy otehu.....tak snad sa to aj tento rok zopakuje 😅 😀

katkaajurko
16. sep 2010

caute 🙂

ja som to citala a mna tam dvihalo zo stolicky viac veci.... za a neverim liecitelom 😒 za b - ta neplodnost....ved kolko zien s PCO otehotnie aj prirodzene...? a nepisu co jej ten uuuuzasny liecitel teda odporucil...... 😖

zuzu1111
16. sep 2010

@hiva - nestraš, že zachvíľu - ja sa utešujem, že ešte mám 2 mesiace aj niečo čas 😀 -...ja sa bojím pôrodu
Kati - no ja by som tiež rada vedela, čo jej ten úžasný liečiteľ dal

amarena
16. sep 2010

Ahojte, tak aj ja som citala ten clanok o tej Dubajovej...vraj odmietla hormonalnu liecbu, co je sice ok, ale to mala potom len min.sancu otehotniet, mala stastie a podarilo sa, ale podla mna ziadny liecitel na tom zasluhu nema.

amarena
16. sep 2010

jaaj a este som chcela napisat, co sa tyka tych cviceni, ze mne ponukli Feriencikovu, ale kurz sa ma zacinat uz od 16:30. To akoze sa najde niekto kto to stiha? 😕