Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

kaciatko81
3. jún 2009

shaari, hej. jedna zlata teta lekarnicka mi ho zohnala... ale priznam sa, ze to meranie flakam 😅

baba2288
3. jún 2009

kaci,vsak jasne,ze nemozes citat.v skratke po 9 mesiacoch este nemam ani HP a to ze mam PCO som sa dozvedela pred nejakym necelym mesiacom.vlastne odvtedy som tu.vlastne prisla som sem uz par dni predtym a k lekarke som uz isla na tutofku,ze to mam. 😀

hiva
autor
3. jún 2009

ja som meriavala ortutovym....teraz nemeriam, ale po HAK zacnem....len si musim zohnat novy teplomer, lebo ten moj stary mi moj velky sikula rozbil ☹ 😀

baba2288
3. jún 2009

poklady budem koncit,este musim stihnut uctovnicku.zajtra som tu jak na koni,dufam,ze aj Vy. pa pa!

pralinka25
3. jún 2009

no ved aj ja som henten nasla na nete. BOla som sa opytat aj v lekarnach aj v zdravotnickych potrebach a samozrejme nikde to nemaju ani nemali ani mat neplanuju. Moc sa mi to z netu objednavat nechce a platit zas aj za donasku. Ma to nasralo ze nikde nemozu mat jeden dvojdesatinny teplomer 😠

noe
3. jún 2009

Ahojte babule, tak nova tema 😉

Som vas hladala a vy ste sa takto vynovili 😀

Co sa tyka CAR, tak ja mam dobre skusenosti s HELIOS v Matrine a AZ Jan Palfijn v Gent (je to trosku odruky, ale su najlepsi v Belgicku 🙂

Kocky aku to mate pracu, ze mozte veselo konikovat??? Ja ked som robila este na Slovensku, tak si to neviem predstavit. Sice to bola detska ambulancia ale nestihala som pacientov nie to este net 😀 😀 😀

shaarka
3. jún 2009

kaci, ved nemusis kazdy den, ja to tiez flakam - ked nemam ovu, naco mi je vediet kazdodennu teplotu? a vobec ani keby som ovu mala, tak to netreba.
no a teplomer na 2 desatinne miesta? ani to podla mna netreba... len pisali (ako pri jedinom z mnohych), ze je na bazalku, tak preto... inak sa mi zda, ze dost kratko meria 😒
co ked nameral malo?

shaarka
3. jún 2009

noe, ja pisem listy a tak si to pomedzi to mozem dovolit. nieked toho mam vela, inokedy ani nie... vela hladam na nete a tak stale zapadnem na koniku. okrem toho mam otvorene okno, refreshujem, ked mam sekundu. urcite o obera o cas, ale v teme P(re)CO nie je casto tak vela ludi a tak veselo ako dnes.
tak som si pracu presunula na zajtra a mam vycitky 😀

noe
3. jún 2009

Aha to su teda novinky.... tak len verit, ze tu nebruzda aj sef 😀

shaarka
3. jún 2009

prave sme dostali papier o opravnenosti vyuzivat internet len v suvislosti s plnenim prac. uloh 😀 a ze sa navstivene stranky budu monitorovat a ze zavazne porusenie prac. discipliny a vyvodene dosledky a tak. ach jaj
tak caute - pre dnesok staci 😉

hiva
autor
3. jún 2009

ja mam tiez kancelarsku robotu a stale pri compe a na nete....v jednom okre praca, v druhom konik a v tratom facebook 😀 😀 😀 ...a dnes sme bez sefa, takze lazo plazo 😎 😎 😎

shaarka
3. jún 2009

mam pocit, ze keby nebolo konika, tak verim, ze deti nosi bocian.

apropo, dnes som jedneho letiaceho videla. ale nesiel mojim smerom 😒

noe
3. jún 2009

Shaarka vseetci moji znami posielaju svojich bocianov, ktory im dorucili "zasielku" k nam, ale nejako cestou vzdy zmenia smer a pridu k susedom 😠

shaarka
3. jún 2009

kosicki maju zas vacsinou pobabrany kurz a letia smerom na Lunik IX 😀

shaarka
3. jún 2009

no.
takze som sa pytala a to fakt - budu monitorovat... to je skodaaaa a MM ma zabije, ze pridem domov a sedim za kompom 😀 takze sa uvidime asi len k rannej kavicke, na obed a niekedy aj vecer. 😉

kaciatko81
3. jún 2009

baba a to si tych 9m u jednej a tej istej dr?
noe, gent beriem 🙂 milujem to mesto 😵

noe
3. jún 2009

Tych by som moc neriesila, ich "zasielky" by som nehcela, to by som ostala bez manzela, kedze ma svetlu pokozku a modre oci 😎

hiva
autor
3. jún 2009

gent je fakt uzasny 😵 😵 😵 ...shaarka, skoda...to si uz asi moc nepokecame ☹ ...ja som na compe praveze iba pocas roboty 😀 😀 😀 ..doma mam lepsie veci na robote 😵 😵 😵

noe
3. jún 2009

To vazne???? som sa pokusala zalozit temu, ze BLEGICKO, ale nikto sa nepridal 😒

Ako keby som tu bola sama na konovi. Ale zato na zivo poznam velku komunitu cechov a slovakov 🙂

noe
3. jún 2009

Teda aj ty hiva??? 😵 tolko faniniek Gentu 😵

shaarka
3. jún 2009

noe, ty si PCO?

hiva
autor
3. jún 2009

noe....bola som tam parkrat na rokovani 😉

shaarka
3. jún 2009

ja nepoznam gent, idem googlit

noe
3. jún 2009

shaarka, ty si ma nepamatas.... uz sme spolu debatovali 😉 aj ja mam goralky 😠 a anovuaciu a hrozne akne, a priznaky endomtriozy a este prekancerozu a manzel blby SPG 😕

shaarka
3. jún 2009

noe, nepamatam, ja mam k PCO aj stratu pamati 😒
😀 prepaaaaaaaac

hiva
autor
3. jún 2009

shaarka a s platnostou odkedy zacinaju s tym monitorovanim???? 😅 😅 😅

kaciatko81
3. jún 2009

ja som tam rok studovala... a do temy belgicko som kedysi daaaavno aj pisala...

shaarka
3. jún 2009

hiva, od dnes 😀
zistujem, ze mam abstak a MUSIM citat, co pisete!

shaarka
3. jún 2009

neeeeeeeeeee!
od 1.6. cize uz tri dni. a shit!
caute 😖