Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

sofia2008
2. aug 2009

cauko baby, nejako je tu mrtvo..asi sa kazda z vas opaluje 😎
tak vas pozdravujem 😎
inac shaarka, moj krasny folikul ostal uvazneny v sprostom hnusnom vajecniku, dnes je 15.den a ovulka ani nahodou...az ma z toho vcera chytila poriadna depka 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔
no ale co narobim...tak papa 🙂

shaarka
2. aug 2009

uz si olutovala, ze si nechcela ten pregnyl, co? 😀

sofia2008
2. aug 2009

tajne som dufala, ze mozno...ale nic ☹

shaarka
2. aug 2009

sofi, tak nesmut, aspon vies, ze bez pregnylu nic.
ja len dufam, ze ked bude prilezitost zase, tak pregnyl pomoze a nebudes po mne opakovat 😉

sofia2008
3. aug 2009

🙂

sofia2008
3. aug 2009

cauko, dnes uz smutna nie som, dufam, ze na dalsi tyzden sa uz pojdem objednat na laparku o KE... 🙂

shaarka
3. aug 2009

sofi a kde chces ist? ja pojdem do starej a o pol hodinku budem vediet aj den D...
september 9th idem na cyto, tak dufam, ze sa mi stav nezhorsil ☹

baba2288
3. aug 2009

tak tak,sofi,hlavu hore!

sofia2008
3. aug 2009

baba..dakujem...aspon vam sa mozem vyzalovat, lebo moj MM to je teda 😠 ziadna diskusia 😠
shaarka, ja nie som z KE, ale je to na Rastislavovej ul., aspon myslim, najprv musime cez znamu vybavit konzultaciu u primara...

baba2288
3. aug 2009

tes sa,ze aspon mas MM. 😀
ja som len taka pasivna prispievatelka. 😀
ozaj a hlasim,ze som zacala opat fajcit. 😀

shaarka
3. aug 2009

sofi, tak to je "stara nemocnica" 😉
baby, mna porazi. som volala kvoli tomu terminu a sestricka mi povedala, ze Dr. to ma niekde v taske napisane, ze mam zavolat zajtra, ale ze niekedy v septembri!
a to som jej povedala, ze v septembri nemozem byt PN, ze len v oktobri medzi, ale 9. a 23.10 mam zubara 😢 jezis, ja sa picnem. 😠 😠 😠

baba2288
3. aug 2009

no pekne,shaari.tak snad Ta posunu do toho oktobra.to su este take akoze problemy "na just"
🙄

sofia2008
3. aug 2009

ja fajcim stale, sice balik na mesiac..nemienim sa toho vzdat, ved nepijem kvoli metforminu a stale pocuvam, ze som v tom, tak aspon fajcim...uz sa citim dost blbo, ze beriem tolko liekov,tak musim mat nejaky zlozvyk 😀
joj shaarka, tak jej budes musiet zavolat, aby ta preobjednala...ti lekari nas vobec nepocuvaju 😠

shaarka
3. aug 2009

🙄 ale to je take komplikovane? nemam to dost komplikovane? treba mi este aj toto?
tak nech bude v novebmri, kludne. mne to uz je jedno. 😒

sofia2008
3. aug 2009

shaarka mozno aj mna objedna neskor, to len ja si fandim, ze to bude uz teraz v auguste 😀

hiva
autor
4. aug 2009

nazdarte babule....tak uz som spat....z dovolenky som si priniesla specialny darcek 😵 😵 😵 ...ale nie je to mimino, ale akutny zapal stredneho ucha.....takze teraz som na antibiotikach a o mimine ani len snivat nemusim 😒

shaarka
4. aug 2009

hivaaaaaaaa caaaaaaaaaau

hiva
autor
4. aug 2009

cau shaarka.....tak som konecne docitala, co ste popisali....takze pre nas obe dalsi krok laparka....super....tesiiim sa 😵 😵 😵

pralinka25
4. aug 2009

ahojte. Dlho predlho som tu nebola.

Ako sa mate? Vidim ze vas caka laparka. Kedy?

Shaari tebe clostil nezaberal?
Ja som zacala s jeho uzivanim tento mesiac. Ale dal mi len jednu tabletku a ja si myslim ze je to slabe a nic z toho nebude.
Na folikulometriu pojdem v stvrtok alebo v piatok

hiva
autor
4. aug 2009

ahoj pralinka.....drzim palce, aby clostyl zabral....ja idem na laparku 2. septembra....to uz aby som pomaly zacala s predoperacnymi vysetreniami 😅

baba2288
4. aug 2009

ahoj,hivuuus!
som rada,ze si stihla prist,kym idem do tej Lubochne zajtra.bola som bohovsky zvedava,ako sa Ti darilo.
tusim by som mala krotit svoju zvedavost,lebo furt ked tu som na niekoho zvedava,tak nic z toho nieje.a bum,este aj zapal ucha. 😔
ale zato dobre bolo?oddychli ste si poriadne?

hiva
autor
4. aug 2009

nazdar baba....tak oddych to bol riadny....i ked vdaka niektorym vyletom sme boli dost zniceny, ale na psychiku to bolo labuuuuzo 😵 😵 😵 ....aj ty si to uzi v Lubochni.....uz teraz som zvedava, co ti tam povedia 😉

pralinka25
4. aug 2009

hiva a kde ste boli?

A ty si uz uzivala aj clostil? Alebo ako si sa vlastne dostala k tej laparke?

baba2288
4. aug 2009

no teda,ze uzit si to v Lubochni.vobec som tam nechcela ist,vsak naco uz teraz.uplne som rezignovala od vsetkeho.jediny dovod,preco tam idem je ten,ze tam ostanem,aby som nemusela ist tuto na jednu blbu svadbu. 🙄
ale aspon by mi mohli zodpovedat na tu magicku otazku,ze preco by som mala zrat minervu,ked mam tst normalny.tak snad povedia,ze nemusim.a ked aj povedia,ze musim,aj tak nebudem.takze je to v podstate tiez fuk. 😀

hiva
autor
4. aug 2009

prali....ja som clostyl nebrala....ja som brala 3 mesiace HAK DIane na znizenie TST, teraz mame 2 cykly prestavku a potom laparka....moj doktor je toho nazoru, ze radsej laparku co najskor, aby sa fyzicky opravilo vsetko, co by mohlo byt pokazene a potom sa uvidi....ja sa tomu nebranim....mne to vyhovuje 😵

baba...hlavu hore.....uvidis, ako si to uzijes 😉 😀 😀 😀

baba2288
4. aug 2009

no ked uz,tak si to iste neuzijem v tej Lubochni,ale az po vysetreniach,ked zdrhnem do Jasnej. 😵 ale dost pochybujem,lebo teraz nemam naladu.
no tak tuto sa chysta kazdy na laparku priblizne v rovnakom case!ja keby som mohla zvolit postup hivinho lekara sa mi paci najviac.a nie cpat hormony a skusat.aj tak som vacsinu citala,co to aj tak skoncilo laparkou a vtedy sa vydarilo.

hiva
autor
4. aug 2009

sorry baba....nemylselal som uzit si v Lubochni, ale jasne ze v Jasnej....ja som len dala vseobecny nazov celemu tvojmu vyletu Lubochna 🙂 😀 😀 😀

baba2288
4. aug 2009

ach taaak. 😵
v kazdom pripade sem aspon donesem nejake info,ktore mozno bude tuto pre niekoho prospesne.hm,sice pochybujem,ze snazilky chodia do Lubochne. 😀

jancos
4. aug 2009

caute baby, hiva, vitam ta spat na slovensku, aj s tvojim zapalom🙂, snad sa rozhodne, ze pri mori je mu lepsie a odide. jak to leti, uz ides na laparku, baba zajtra do lubochne a shaarka potom tiez laparka. kazdy daco robi, len ja tu vysedavam a neviem, co so sebou. vcera som mala dostat ms, a nic, napriek duphastonu. to sa este nestalo. robila som si aj test, aj ked som vedela, ze zbytocne, jasne ze negat, tak asi zavolam dr., ze co teraz robime. posledny tyzden sa mi dieta vymkla z ruk, tak myslite , ze to ma suvis? az som si z toho nasadila met, dufajuc ze mi znizi pazravost, ale nic. az vcera, ked som si rano zacvicila, pazravost odisla. ja musim strasne vela cvicit, aby moje chute ostali na uzde. len com nedavno spadla na korculiach, tak som sii dala chvilu prestavku a dieta si ju dala so mnou ☹ snad uz to bude ok, aj ked koleno este trochu boli.

hiva
autor
4. aug 2009

tiez pozeram, ze sa to tu nejak rozbieha 😅 😵 😵 😵