Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

hiva
autor
28. okt 2010

@chlpacik ...no zda sa, ze sa mu to casom zapaci 😉 😀 ....teraz si to moc neuzil....strasne bol vyklepany..... az tak, ze si potom musel dat rovno 2 cigy a jedneho panaka 😀 😀 😀

chlpacik
28. okt 2010

@hiva ešte trikrát a pôjde mu to lepšie ako nejakému zravotnému bratovi 😀

@katkaajurko želám Vám pekný večer, ja sa idem odlíčiť a potom už panelákujem, takže nerušiť 😀

hiva
autor
28. okt 2010

tiez idem panelakovat.... a hned potom aj do basy 😉 ....ja tam totiz robim bacharku 😀 😀 😀

katkaajurko
28. okt 2010

tak pekne pozerajte aj ja idem ale nieco ine 😉

erickaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkaajurko
28. okt 2010

@erickaa mas recht,vyzera to tak.....

papa zajtra

chlpacik
29. okt 2010

dobré ránko. Ma tá mrcha kapanek štve, lebo nechodí, stále nechodí 😨

dnes príde neter, tak dúfam, že si prinesie notebook, aby mi veľa neušlo, lebo keď sa tu zapisujú štyri strany, tak to nejako už nestíham 😅

kaciatko81
29. okt 2010

dobre rano 🙂 pozeram, ze dobre, ze som tu vcera nebola akurat by mi pekne stupol adrenalin 😀
@hiva super, ze ste to zvladli 😉

mili78
29. okt 2010

ahojte babulky 🙂 no teda tu je ale rusno....ja len jednu vec k tomu ak smiem: ja som tiez veriaca, verim v Boha, chodim do kostola....ale ak sa to nepodari inak, tak nato ivf pojdem!! povedala som si, nech ma raz Pan Boh zato odsudi...beriem vsetku vinu na seba....tak! a hotovo! 😝

chlpacik
29. okt 2010

@mili78 ahooooooooj, tešíme sa s Tebou že si veriaca, veď tu šlo len o to, že sa zásadne prezentoval postoj, že IVF nikdy. Čiže akýkoľvek veriaci názor, že ak príroda zlyhá, tak sa ide na IVF je tu vítaný. Však čo nám iné ostáva. Sme potrestané diagnózou PCO(ochlpenie,atd.)no nech mi Boh opustí, ale nemienim sa zmieriť s tým, že by som mala byť bezdetná len preto, že je to proti prírode.

katkaajurko
29. okt 2010

dobre ranko vam prajem, tak ja uz mam po odbere, duuuuuufam,ze konecne zaznamenaju ten prolaktin-nech sa s tym nieco robi 😅
@mili78 nooo ty toho mas narovasi viac 😉 pozri,kazdy nech si veri comu chce, kedze ale ja sem nechodim nutit svoje nazory ohladom tohoto druhym , tak dufam,ze druhi sem nebudu chodit kazat mne. vid katarina104 . Mne toto vadi na ludoch, ja sa nevyjadrujem k postojom druhych ale prave ti "druhi " maju tendencie mi vnucovat svoje nazory a ja som na to alergicka...mam velmi padne dovody preco apriori neuznavam ludsky vytvorene pravidla zitia (nabozenstva akehokolvek druhu,vratane siekt,lebo je tam len maly rozdiel) mam o danych veciach nastudovane. a videla som na vlastne oci v priamom prenose co dokaze z clovekom urobit slepa viera. dakujem neprosim. kazdy musi pouzivat svoje srdce a rozum na to aby robil dobre skutky,aby neublizoval svojmu okoliu ani sebe a robil svet lepsim. a ten SVOJ ROZUM chcem vyzdvihnut. nie naucene a precitane co druhi nakazal/ zakazal... kto je slabsi a potrebuje sa nechat viest - prosim ,ak ho to urobi lepsim. A inteligentny jedinec nepotrebuje svoje presvedcenie nutit dalej, ak sa tym aj sam nepresvedcuje 😉 🙂 takze nech si veri kazdy v co chce, hlavne ze sme neni na seba zle . ale o politike a nabozenstve sa nebavme 🙂 😉

katkaajurko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mili78
29. okt 2010

@katkaajurko
@chlpacik .... veru baby, ja mam toho na rovasi ovela ovela viac...mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa ☹ .... 😝

mili78
29. okt 2010

...no ved mnohym to ivf ani nevyslo ked sme uz pri tom....tak ale snad to nebude nas pripad 😖

katkaajurko
29. okt 2010

@mili78 ale on je dobrotivy a odpusti ti 😉

mili78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hiva
autor
29. okt 2010

caute.... a zase sme pri citlivej teme?.... nechajme to tak.....tato tema o tom nie je a hoci mame viacere rovnake nazory, toto nie je forum o tom, aby sme ich tu pisali 😉....ja som tiez veriaca ale mam svoj vlastny postoj ako zit a cim sa riadit.....ale je to jedno.....sem to nepatri 😉

islo tu o to, ze niektore sem ucelne vtrhli do tejto temy, nie aby sa spytali alebo pokecali o PCO, ale aby tu prisli prezentovat svoje nazory absolutne nesuvisiace s PCO a navyse ybtostne sa dotykajuce niektorych z nas....co osobne povazujem za provokaciu a preto takyto ludia tu nemaju co robit a riesime to cez adminky 😉 🙂

kazda je vitana v tejto teme, pokial sa jedna o PCO a otazky s tym spojene 😉 ....na vyjadrenie svojich postojov k IVF, k viere, k duphastonu a hocicomu inemu su tu ine fora 😉

katkaajurko
29. okt 2010

@mili78 tak si adoptujeme dietatko - ja sa aj na toto psychicky pripravujem a pripravujem aj manzela... aspon urobim dobry skutok...ale ak to zdravie a penazenka dovoli pojdem na tolko ivf kolko bude treba...maternicu mam,vajka sa mi tvoria,medicina je daleko ...raz to pride!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

katkaajurko
29. okt 2010

🤐

hviezdnyprach
29. okt 2010

@katkaajurko ja som nechcela utocit na vase presvedcenie. tak sa ospravedlnujem, naprik tomu trvam na svojom. mam otazku ako zistim ci ovulujem? a nie som katarina.
@hiva
@chlpacik zacala som s tebou, lebo si sa mi zdala strasne fajn, mrzi ma ta IP, ale nejako som to uz nezvladla, ak by sa to dalo odcinit, tak by som bola rada. lebo by som nerada bola zla v ociach zeny ako si ty

hiva
autor
29. okt 2010

@hviezdnyprach ...na zistenie ovulacie je vhodne merat bazalnu teplotu 😉....ak chces, je tu o tom cela tema:

https://www.modrykonik.sk/forum/tema/grafy-bt-s... .... ak budes mat nejake problemy s meranim, urcite ti tam radi a podrobne poradia 😉

samozrejme aj my ti poradime....ale toto je tema o polycystickych vajecnikoch, ako o specialnej diagnoze 😉 ...samozrejme ak mas otazky ohladom toho, kludne sa pytaj a radi poradime 😉 ...ak si sem prisla len preto, ze by si si chcela pokecat s chlpacikom, kludne jej napis IP 😉 ... a nastuduj si pravidla fora skor, ako zacnes niekde prispievat.... vyhnes sa potom zbytocnym nedorozumeniam 😉 🙂

hviezdnyprach
29. okt 2010

@hiva dik,dik... prestudujem si to. Kedy by som mala zacat merat BT? neviem ci sa jedna o PCO, ako to zistim? lekar mi nenasiel ziadne cysty,ale nemam menstruaciu a som aj mierne chlpata.
nemam potrebu si tu nasilu s niekym pisat len som z prispevkov zistila ze hiva a chlpacik sa mi pacia nazormi, aj ked to ivf je odlisne.

mili78
29. okt 2010

fnug...ony mi zmazali prispevok...ze neprovokuj...a koho? 😕

hiva
autor
29. okt 2010

@mili78 ....nabozenske diskusie do tejto temy nepatria 😉 .... asi to bolo brane ako provokacia 😉

@hviezdnyprach ... o merani sa vsetko dozvies tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html ....treba si to najskor nastudovat 😉

ci mas PCO sama nezistis....je to diagnoza stanovena lekarom 😉.....ten to stanovuje na zaklade Ultrazvuku a zaroven sa robi aj hormonalny profil....vysetrenie hormonov z krvi..... aplus je tam kopu dalsich milion moznych pricin a nasledkov.....staci si trosku preluskat tuto temu 😉

v kazdom pripade musis priciny toho, preco nemas MS riesit s lekarom 😉 .... akurat co mozes sama pre seba urobit je zacat merat tu BT 😉

katkaajurko
29. okt 2010

@mili78 aj vcera nas pomazali - kuk strana dozadu 🙂

hviezdnyprach
29. okt 2010

@hiva dakujem, drzim palce na babo 🙂
off

mili78
29. okt 2010

@hiva ...... jáááj no dobre, uz budem dobrá a uz len o PCO budem pisat 😉
@katkaajurko ..... jeeeej vazne, vidim...to je ina haluz 😀

hiva
autor
29. okt 2010

@mili78 mne osobne to nevadi 😉 ...ale kedze mame temu pod dohladom adminiek, aj my samy by sme sa mali drzat pravidiel 😉 ...osobne nemam problem o tom diskutovat 😉 🙂

chlpacik
29. okt 2010

to aj mňa zmazali??? no hrôza, človek ani nemôže napísať, že do utorka tu mám otravu, že nete 😀 😀 😀
.
.no hotovo, už nie som jediná, už aj hiva je fajn. A ja že ostanem sama 😀 😝

chlpacik
29. okt 2010

no dievčence, asi ten menzes nedostanem metforminom, alebo som tehu? 😀 😀 😀 , o dva tyzdne si idem po vysledok HP z 26DC, takže už to vidím pixne agolutin, o tyzden dojde menzes a jak debil tam zase pridem len aby mi dala duphaston na menzes. Už jej asi rovno poviem, nech mi ho predpise, lebo na totok už nemám nervy...