Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

amarena
19. nov 2010

@katkaajurko, ved ja viem, ze ty si nasa sikula. 😉 A mas nejake mena, ktore sa ti pacia? Viem, ze je este skoro, ale vies ako to myslim. 😀

katkaajurko
19. nov 2010

@amarena este je fakt skoro-spytaj sa ma o pat mesiacov 🙂

ninan2
19. nov 2010

@katkaajurko k Janekovi sa teda chystas? K nemu sa treba objednat aj 3 tyzdne dopredu. Teraz sa prave prestahoval, do Digital parku II v Petrzalke oproti Auparku. Vsetky info najdes tu: www.gyncentrum.sk

katkaajurko
19. nov 2010

@ninan2 uz som objednana na pondelok 😉 kamoska necakala vraj nikdy tri tyzdne....

ninan2
19. nov 2010

@katkaajurko aha super. Tak mozno tehotne maju prednost, ja som len na preventivky chodila 🙂. A si objednana urcite k Janekovi? Pretoze on ordinuje iba od stredy do piatku, zvysok casu tam su ini lekari. Povedala si ze chces ist konkretne k nemu?

katkaajurko
19. nov 2010

@ninan2 povedala som ze vyslovene k nemu... 😨

a co keby si mala mykozu a potrebujes surne lieky-sak to ked zena ma - neda sa vydrzat a toboz tri tyzdne ??? :-O

mili78
19. nov 2010

@amarena .... Ami ani nie ☹ stale mam v hlave zmatok, neviem sa na nic sustredit 😒

govinda
19. nov 2010

ahojte kočky 🙂 . Neviem, či ide o implantačný pokles a špinenie, lebo trochu špiním aj teraz 😒

ninan2
19. nov 2010

@katkaajurko to netusim, ale raz som to mala a v lekarni mi dali lieky bez receptu, takze aj nabuduce to tak spravim, je to jednoduchsie 😀 Ale inak ak je to urgentny pripad tak to je nieco ine, asi by ma zobral bez cakania. Akurat teda ze ordinuje len 3 dni zo 7. Ale zvysok casu tam su ini doktori a funguje aj pohotovost. A da sa mu samozrejme hocikedy zavolat a konzultovat to aj tymto sposobom. Mozes zistit ked u neho budes a daj potom vediet 🙂
Hmm tak to je divne s tym pondelkom, ja som u neho vzdy bola len koncom tyzdna, a ma to tak uvedene aj na stranke.

ninan2
19. nov 2010

@govinda Ahoj, no teda, dnesna teplota je super. To fakt vyzera na nidaciu vcera. Spinenie obcas byva no... Skus mozno co najskor spravit test a ak bude pozitivny, dat si hned predpisat Utros.

hiva
autor
19. nov 2010

@govinda ....spinenie nevadi....pokial sa nejedna o krv, tak je to dobre.....spinenie moze byt, ze ti presakuje z tej prekvenej sliznice maternice 😉....ale tak tiez to nemusi byt 😒 ....no ved uvidime o par dni, nie? 😅 😵

govinda
19. nov 2010

@hiva
no neviem, nie je tam krv, len také slabohnedé špinenie 😒

govinda
19. nov 2010

@hiva len keby tých pár dní prebehlo čím skôr 😠 😀

hiva
autor
19. nov 2010

@govinda no tak o tom cakani mi nieco hovor 😒 😀 😀 😀 u mna este 5 dni a uvidme 😅 🙂

govinda
19. nov 2010

@hiva ktorý deň si po?

hiva
autor
19. nov 2010

@govinda dnes som 5-ty den po vklade... a 7 dni po odbere 😅 ....neviem, ako sa to v tychto pripadoch pocita 😒 😀

ale tak uz v stredu idem na krv, tak snad sa nieco pozitivne dozviem 😀 😀 😀

govinda
19. nov 2010

hivuš, držím palčeky, nech to vyjde 😉

ninan2
19. nov 2010

@hiva jasne, vsetci drzime palce 🙂

kerka13
19. nov 2010

ahojte baby, jeeej co to tu citm, nejako sa nam to tu stehotnieva 😵 😵 som tu veeelmi davno nebola, v praci som nemala cas a teraz na MD ho tiez vela nemam ale som si povedala, ze vas skocim sem pozriet a hned taketo dobre spravicky. @katkajurko katka blahozelam 😵 😵 a vytesujem sa s tebou a drzim moc silno palce a aj tebe @hiva ivka aby sa ti tvoji mali bubacikovia spravne uchytili a o par mesiacov vam s mm robili len same radosti.
@govinda ten grafik vyzera dost povzbudivo, drziiim vsetky palce, aby uz aj u teba motyka vystrelila. tusim tu je teraz take obdobie ako bolo na jar, juuj len aby som mala pravdu, vsak vonku to aj vyzera na druhu jar (teda okrem dneska)
videla som ze zuzka vam uz pisala o malej. my sme este 2v1 a zatial aj bez komplikacii. dufam, ze to uz tych par tyzdnov aj vydrzime.

chlpacik
19. nov 2010

čaute, som taká nasrdená že až 😠 😠 😠 , od 7:30 do 11tej som trčala u ženskej, milión ľudí. Nestíhala, takže sa pekne snažila každého odpálkovať 😠 ... Akurát mi urobila utz, či nie som tehotná, aj ke´d som jej vravela že to nie som. Pichla mi sestrička Agolutin a na počudovanie mi nepredpísala zatiaľ duphaston, ale predpísala mi lieky na prolaktin PARLODEL, ktorý som zháňala v 3lekárňach a nikde ho nemajú!!! 😠 ešte šťastie že sestra robí v jednej nemocnici, tam by ho snaď mohli mať, takže tak som dnes rozzurena a zla!!!

hiva
autor
19. nov 2010

podobne aj tebe Govi 😉 🙂

katkaajurko
19. nov 2010

@ninan2 tak som si tam preistotu cinkla a janek ordinuje nejake dve hodky aj v pondelok,mal plny tyzden a asi ho trebalo-tak preto ..

hiva
autor
19. nov 2010

@kerka13 nazdar kerka....ty jo....ze 37 tt......to ale leti 😅 ....uz to mas za par 😉 🙂 ....tak drzim palce, nech je porod co najlahsi a dufam ze sem potom prides ukazat fotos 😉 😀 ....drz sa mamina 😉 😵

ninan2
19. nov 2010

@katkaajurko heh, vsak ja som Ta nechcela zneistit, ale aspon budes teraz pokojnejsia no 🙂 Je asi velmi ziadany, casom tam asi uz bude aj stale 😀 Nechapem ako to moze stihat este aj s porodmi.
A preco tam vlastne ides tak skoro? Ved srdiecko uz mas potvrdene. A je skoro aj na akykolvek screening.

katkaajurko
19. nov 2010

@ninan2 lebo potrebujem dalsi paapier koli PN-ke - obvodak potrebuje vyjadrenie a to v centre nedavaju-odoslali ma ku gynekologovi. a chcem aby mi urobil test na zrazanlivost krvi 😉 preistotu 😉 kamoske ho urobil a zistil jej tu jednu mutaciu tak jej pekne hned tehotnej v 8tt nasadil specialnu kyselinu listovu....

kerka13
19. nov 2010

@hiva diky hiva ale teraz budem mysliet na vas tu baby co ste cerstve cakatelky aby sa to aj vam podarilo a hlavne u teba nech sa udrzia obaja bubacikovia, viem ako velmi by ste chceli dvojicky 😵 . od buduceho tyzdna mi zacina poradna v nemocnici, kde budem rodit a to uz idem k mamke a tam budem mat velmi zly pristup na net ale ked sa bude dat urcite sa este ozvem a potom hodim aj nejake fotky. drzte sa baby a hlavne pozitivne myslite, uz ste k tomu naozaj len krocik, tak este raz pevne drzim palce 😉

ninan2
19. nov 2010

@katkaajurko nj... a nema nieco so zrazanlivostou aj @hiva? Tusim spominala ze si bude musiet pichat stale nejake injekcie. Na to nestaci klasicka listovka? Alebo ta co je vo Femibione?

chlpacik
19. nov 2010

dievcata v akých intervaloch sa robí folikulometria?

slivocka
19. nov 2010

@chlpacik ahoj, ja idem dnes na 11DC potom 15 DC a 20 DC na foliculometriu 🙂

chlpacik
19. nov 2010

@slivocka ahooj, no tak ja mam ist ku zenskej, keď dostanem menzes po agolutine, tak neviem nerobi sa aj niekedy na zaciatku ??? ja som uz z toho na nervy, chodim ako na klavir tam a sestricka len co ma zbada, hned pripravuje agolutin al. sa pyta, ci odber HP. Takže trikrat? Joj ta moja gyndoska, be toho že jej nepoviem ake vysetrenie chcem, tak nic neurobí 😠 ...Ak sa rozhodnes ist do centra, je mozne ze sa stretneme 😉