• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Syndróm P(re)CO? II

25. septembra 2017 
@erickaa o motyke nic neviem, ale mam doma navyse ovulacne a tehotenske testy :grinning:
29. nov 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninan2 tehotenské mám doma aj ja, ešte týždeň a použijem ich :wink: S ovulačnými ešte skúsenosti nemám..je to spoľahlivé? Vychádzalo ti to podľa nich?
29. nov 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erickaa no praveze ano, aj vdaka nim som teraz tehotna... lebo bol castejsi sex :grinning: Pozri graf: http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/127279.htm
Skusala som ich inak prvy mesiac, gynekolog poradil.
29. nov 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. nov 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninan2 nuž, tak si možno aj ja zadovážim :slight_smile: A kedy ste sexikovali? To tam pekne zaznač, nech som múdrejšia :grinning: :grinning: :grinning: či to sú tie krížiky?
29. nov 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erickaa jj, x :grinning: vidno tam enormny narast aktivity pred ovulkou, tentokrat som to zobrala vedecky no :slight_smile: Ten sex v den ovulky uz bol taky ze musime, lebo je este pozitivny test, k nemu by inak urcite nedoslo :wink:
29. nov 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninan2 no tak to je super, ešteže ste sa "prinútili" :grinning: :wink: :wink: Jaj, to budete mať krásne Vianoce :wink:
29. nov 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erickaa hej, snad... :slight_smile: Ale ved mozno aj ty :slight_smile:
29. nov 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninan2 aj ja ,aj ja sa chcem pridat ku gratulaciam. :grinning: :grinning: :grinning: . vsetko bude dobre, bud pozitivna. to najdolezitejsie si uz prekonala,uz len tesit sa. gratulujem,gratulujem,gratulujem,........... mala zi ET,alebo KET?
:sunglasses:
29. nov 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pomozte :astonished: ,uz som na konci zo silami. ja uz nemozem citit ani jednu injekciu :frowning2: :frowning2: , mam toho uz plne zuby :cry: .ja to uz nezvladam,do konca tyzdna.
29. nov 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninan2 čooooooooo to číííítam??? gratulujeeeeeeeeeeem, jeeeeeeeeej no úplne že super!!! Tíško závidím(v dobrom) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. nov 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ondre dakujem :slight_smile: Ani jedno, nahodou to islo prirodzene, mam iba relativne mierne PCO priznaky :slight_smile:
29. nov 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chlpacik diky!!! Neboj, aj ty sa coskoro dockas :wink:
29. nov 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninan2 tak to ju super,tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa s tebou.
29. nov 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninan2 snad ano :wink: dufam dalej :wink:
29. nov 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posielam vam vela optimizmu a tehu bacilkov :wink:
29. nov 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko, tuším idem ocikať aj ja jeden test, nech sa pokochám na dvoch čiarkach..aj keď len pregnylovských..chichichichichi :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčata , jeeeej blahoželam novej tehulke :slight_smile: ja som po ovu a čakam čo bude...obe flikuly praskly tak čakam na dvojičky :grinning: graf to vyznačil asi 2 dni skôr ... http://www.fertilityfriend.com/home/3205b8
30. nov 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slivocka ahoj slivi, tak čakáme spolu, dúfam, že to aspoň jednej vyjde :wink: Ja som dnes 4 DPO. Stráášne to ide pomaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence...
@erickaa tak co??? jedna palička? no hadam to tu pomaly ožíva tehulkami :grinning: :dizzy_face:

@ninan2 platila si si DNP? Aby bol narok na matersku???
30. nov 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erickaa hovor mi , počitam minuty...tak to ide pomaly teraz :frowning2: ale myslim si že ja z toho nič ... je to predsa iba prvy pokus clostilom neverim žeby hned zazrak ... dufam že tebe to už na 100% vyjde, verim tomu. :slight_smile:
30. nov 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slivocka dakujem a dufam ze Ti tie dvojicky vyjdu :grinning:
30. nov 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chlpacik Cauko, jasne, od polky augusta uz, z max. VZ. Ty si tiez platis, ze sa vyznas?
30. nov 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninan2 stačilo by aj jedno , ale radšej 2 ako žiadne :wink: ale neverim tomu .... žeby ja s mojim štastím :pensive: drž sa :slight_smile:
30. nov 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už ked sa bavite o tom DNP ... oplatí sa mi teraz začať platiť? keby som nahodou teraz otehotnela? zajtra som sa chystala na socialku , no neviem či to ma vyznam... :confused:
30. nov 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slivocka no zalezi ci teraz pracujes alebo nie. A ako dlho (v poslednom zamestnani). A ci mas hruby plat vyssi ako cca 1200 EUR.
30. nov 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninan2 no pracujem 4 roky v poslednom zamestnaní...ale taky plat ? nie,,, :angry: vychadza mi ,že by som doplacala nejakych 20 eur mesačne DNP. ale to neviem či by som splnila podmienku 270 dní.
30. nov 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slivocka no vsak to... musis tolko mat, aby si mala narok aj na matersku z DNP. Prakticky to treba platit aspon 2 mesiace pred otehotnenim, aby to urcite vyslo, keby bol napr. nahodou predcasny porod.
30. nov 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninan2 tak ja radšej počkám tento mesiac ako sa to vyvinie :slight_smile:
30. nov 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slivocka nj, ak by nahodou nevyslo, je dobre sa prihlasit a dat si pre istotu mesiac pauzu so snazenim... A potom to uz bude relativne v pohode. Je skoda nevyuzit peniaze navyse od statu, ked sa da a ma na ne clovek narok.
30. nov 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok