Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

ninan2
29. nov 2010

@erickaa o motyke nic neviem, ale mam doma navyse ovulacne a tehotenske testy 😀

erickaa
29. nov 2010

@ninan2 tehotenské mám doma aj ja, ešte týždeň a použijem ich 😉 S ovulačnými ešte skúsenosti nemám..je to spoľahlivé? Vychádzalo ti to podľa nich?

ninan2
29. nov 2010

@erickaa no praveze ano, aj vdaka nim som teraz tehotna... lebo bol castejsi sex 😀 Pozri graf: http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/127...
Skusala som ich inak prvy mesiac, gynekolog poradil.

ninan2
29. nov 2010
erickaa
29. nov 2010

@ninan2 nuž, tak si možno aj ja zadovážim 🙂 A kedy ste sexikovali? To tam pekne zaznač, nech som múdrejšia 😀 😀 😀 či to sú tie krížiky?

ninan2
29. nov 2010

@erickaa jj, x 😀 vidno tam enormny narast aktivity pred ovulkou, tentokrat som to zobrala vedecky no 🙂 Ten sex v den ovulky uz bol taky ze musime, lebo je este pozitivny test, k nemu by inak urcite nedoslo 😉

erickaa
29. nov 2010

@ninan2 no tak to je super, ešteže ste sa "prinútili" 😀 😉 😉 Jaj, to budete mať krásne Vianoce 😉

ninan2
29. nov 2010

@erickaa hej, snad... 🙂 Ale ved mozno aj ty 🙂

ondre
29. nov 2010

@ninan2 aj ja ,aj ja sa chcem pridat ku gratulaciam. 😀 😀 😀 . vsetko bude dobre, bud pozitivna. to najdolezitejsie si uz prekonala,uz len tesit sa. gratulujem,gratulujem,gratulujem,........... mala zi ET,alebo KET?
😎

ondre
29. nov 2010

baby pomozte 😲 ,uz som na konci zo silami. ja uz nemozem citit ani jednu injekciu ☹ ☹ , mam toho uz plne zuby 😢 .ja to uz nezvladam,do konca tyzdna.

chlpacik
29. nov 2010

@ninan2 čooooooooo to číííítam??? gratulujeeeeeeeeeeem, jeeeeeeeeej no úplne že super!!! Tíško závidím(v dobrom) 😵 😵 😵

ninan2
29. nov 2010

@ondre dakujem 🙂 Ani jedno, nahodou to islo prirodzene, mam iba relativne mierne PCO priznaky 🙂

ninan2
29. nov 2010

@chlpacik diky!!! Neboj, aj ty sa coskoro dockas 😉

ondre
29. nov 2010

@ninan2 tak to ju super,tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa s tebou.

chlpacik
29. nov 2010

@ninan2 snad ano 😉 dufam dalej 😉

ninan2
29. nov 2010

posielam vam vela optimizmu a tehu bacilkov 😉

erickaa
30. nov 2010

Ránko, tuším idem ocikať aj ja jeden test, nech sa pokochám na dvoch čiarkach..aj keď len pregnylovských..chichichichichi 😀 😀 😀

slivocka
30. nov 2010

Ahojte dievčata , jeeeej blahoželam novej tehulke 🙂 ja som po ovu a čakam čo bude...obe flikuly praskly tak čakam na dvojičky 😀 graf to vyznačil asi 2 dni skôr ... http://www.fertilityfriend.com/home/3205b8

erickaa
30. nov 2010

@slivocka ahoj slivi, tak čakáme spolu, dúfam, že to aspoň jednej vyjde 😉 Ja som dnes 4 DPO. Stráášne to ide pomaly 😝

chlpacik
30. nov 2010

ahojte dievčence...
@erickaa tak co??? jedna palička? no hadam to tu pomaly ožíva tehulkami 😀 😵

@ninan2 platila si si DNP? Aby bol narok na matersku???

slivocka
30. nov 2010

@erickaa hovor mi , počitam minuty...tak to ide pomaly teraz ☹ ale myslim si že ja z toho nič ... je to predsa iba prvy pokus clostilom neverim žeby hned zazrak ... dufam že tebe to už na 100% vyjde, verim tomu. 🙂

ninan2
30. nov 2010

@slivocka dakujem a dufam ze Ti tie dvojicky vyjdu 😀

ninan2
30. nov 2010

@chlpacik Cauko, jasne, od polky augusta uz, z max. VZ. Ty si tiez platis, ze sa vyznas?

slivocka
30. nov 2010

@ninan2 stačilo by aj jedno , ale radšej 2 ako žiadne 😉 ale neverim tomu .... žeby ja s mojim štastím 😔 drž sa 🙂

slivocka
30. nov 2010

už ked sa bavite o tom DNP ... oplatí sa mi teraz začať platiť? keby som nahodou teraz otehotnela? zajtra som sa chystala na socialku , no neviem či to ma vyznam... 😕

ninan2
30. nov 2010

@slivocka no zalezi ci teraz pracujes alebo nie. A ako dlho (v poslednom zamestnani). A ci mas hruby plat vyssi ako cca 1200 EUR.

slivocka
30. nov 2010

@ninan2 no pracujem 4 roky v poslednom zamestnaní...ale taky plat ? nie,,, 😠 vychadza mi ,že by som doplacala nejakych 20 eur mesačne DNP. ale to neviem či by som splnila podmienku 270 dní.

ninan2
30. nov 2010

@slivocka no vsak to... musis tolko mat, aby si mala narok aj na matersku z DNP. Prakticky to treba platit aspon 2 mesiace pred otehotnenim, aby to urcite vyslo, keby bol napr. nahodou predcasny porod.

slivocka
30. nov 2010

@ninan2 tak ja radšej počkám tento mesiac ako sa to vyvinie 🙂

ninan2
30. nov 2010

@slivocka nj, ak by nahodou nevyslo, je dobre sa prihlasit a dat si pre istotu mesiac pauzu so snazenim... A potom to uz bude relativne v pohode. Je skoda nevyuzit peniaze navyse od statu, ked sa da a ma na ne clovek narok.