Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

shaarka
11. aug 2009

😕 a to preco?

sofia2008
11. aug 2009

lebo nechcem 😠 furt na nu cakam a nic 😠 tak nech ani nechodi 😠 😀

shaarka
11. aug 2009

jaaaaaaaaaj 😀

sofia2008
11. aug 2009

pozajtraaa priiiide mrchaaaaaaa 😀
no idem radsej upratovat 😀

hiva
autor
12. aug 2009

ahojte.....takze ja som v pohode.....laparka na 24 DC ziadny problem, ale tento mesiac mame prisne zakazane snazenie 😅 ....MM nebol nadseny ze sa budeme musiet zase vratit k starej metode 😀 😀 😀

shaarka
12. aug 2009

hiva, to je aka? 😅

hiva
autor
12. aug 2009

prerusovany sex....i ked v nasom pripade verim, ze aj keby isiel naplno, nic sa nestane, kedze nemam ovulku 😀 😀 😀 ....ale istota je gulomet....ved co ak nahodou motyka vystreli v tom najnevhodnejsom case 😅 ... a radsej ani merat nebudem....ak by prisla nahodou ovulka, asi by ma j...o 😅

shaarka
12. aug 2009

heheeeeeeeee
tak potom by sa vam zadarilo, nie? 😀 a 24.DC by si si musela pre istotu urobit test.

a inak vies, ze aj z kvapocky sa da? 😅 😉 😝 😀

hiva
autor
12. aug 2009

jasne ze sa da aj z kvapocky....ale neverim, ze by to bol nas pripad 😀 😀 😀 ....a test na 24 DC by mi asi prd ukazal 😅 ....ale sak mesiac nejak prezijeme 😀 😀 😀

teraz uz len pobehat vsetky vysetrenia a ide sa pod noze 😀 😀 😀

shaarka
12. aug 2009

huraaaaa pod nozeeeeee
🙄

hiva
autor
12. aug 2009

shaaarka...hlavu hore....ja sa na to hrozne tesiiim....toto je to jedine a prave co nam pomoze 😉 😵 😵 😵

hiva
autor
12. aug 2009

sice moja sestra pri laparke skoro zomrela, ale ja sa nebojim.....pravdepodobnost toho, co sa stalo segre je velmi nizka a este nizsia pravdepodobnost je, ze sa to stane obidvom sestram....za nasu rodinu si to uz odtrpela segra, takze mne to vyjde bez problemov 😉 😀 😀 😀

shaarka
12. aug 2009

fasa. akoze fakt dik! 😠

hiva
autor
12. aug 2009

ale neboj....aj pravdepodobnost toho, ze sa to stane 2 ludom, ktorych poznam je velmi mala 😉 😀 😀 😀

segra bola uplne vynimocny pripad 😉 ... keby to bolo take velke riziko, urcite nejdem ani ja na laparku 😉

shaarka
12. aug 2009

chapem.
a co sa jej "postastilo"?

hiva
autor
12. aug 2009

postastilo sa lekarovi pretat jej hlavnu stehennu tepnu pri zavadzani pristrojov 😲 ....nastastie ju hned rozrezal a nasiel oba konce a zosil ich dokopy 😅 😵

shaarka
12. aug 2009

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

pralinka25
12. aug 2009

hiva to je silaaaaa 😲 😲 😲 😲

babule cely den sa chystam ze vam napisem. Tak som rozmyslala ze ked mi ten moj gyndos nechce dat 2 clostilove tabletky a jedna mi vobec nezabera, ze si dam sama dve. Co si vy o tom myslite? Myslite ze to je velky risk.
Ja poznam vela bab co uzivaju clostil a nikto neuziva 1 tabletku ale vsetky uzivaju po 2 aj ked nemaju problemy s ovulkou.

shaarka
12. aug 2009

prali, aj ja som to urobila. a nic sa mi nestalo, aj som sa s tym Dr priznala a nic. a pojdes aj na UZV, nie?

pralinka25
12. aug 2009

ja sa s tym nechystam priznat. Jasne mam ist na 11 den na folikulometriu

shaarka
12. aug 2009

tak potom by som to skusila.
aku aktivitu si mala s jednou denne? (ja jeden jediny folikul, potom s dvoma tabl. som uz mala "peknu aktivitu")

pralinka25
12. aug 2009

no neviem asi ziadnu. Nic mi nepovedal. Ked som tam bola na 11 den tak povedal ze nic vyraznejsie tam nevidel, na 15 den tak povedal ze nieco tam je ale nic dozrete. Nepovedal ani kolko ani aku velkost maju ani nic, pritom som sa ho pytala.
Ale meriam si teplotu a zatial mam stale nizku, tak tajne dufam ze by mozno este mohol dorast

shaarka
12. aug 2009

tak potom si daj dva, v pohode.
ja uz som to skusila. aj pregnyl som dostala a nic.
preto kocky s PCO tlacim, nech necakaju, nech vyskusaju, co sa da. lebo kebyze naaaahodou budes na tom tak ako ja (to neprajem nikomu), tak sup na laparku cim skor. 😉

pralinka25
12. aug 2009

no s tym pregnylom to nevidim ruzovo. To mi urco nepichne

shaarka
12. aug 2009

tak ked budes mat folik aspon 19 mm, tak ti ho pichne nejaka kamoska sestricka, kamos doktor, zubar, ktokolvek. 😉

pralinka25
12. aug 2009

a to mi predaju len tak niekde? Uz s tymto clostilom som mala problem bez receptu

shaarka
12. aug 2009

asi nie, zozen si to cez konika - Mam / nemam lieky... tam sa ozvi do IP nejakej kocke, co ponuka pregnyl 😉

pralinka25
12. aug 2009

bez pregnylu to same nepraskne?

shaarka
12. aug 2009

prali, neviem. vacsine zien ano. pokial mas dost LH a nemas vajecniky ako ja.
ale ked mas problemy s hormonmi, alebo chces mat istotu, tak si das pichnut pregnyl.

ale nieze na mna bude nietko nadavat, ze ta nahovaram na zle veci! 😠

hiva
autor
12. aug 2009

prali....mozno praskne mozno nie 😒