• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Syndróm P(re)CO? II

25. septembra 2017 
autor
shaarka...ved kasli na nich a kludne pokracuj...cochvila aj tak odchadzas na matersku, nie? :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaciatko a co si tu studovala?

Shaarka nevadi aj ja zabudam, asi to bude PCO :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari aj nam sa tym vyhrazali v robote a nakoniec to prehrmelo a zas sem chodim :sweat_smile:
3. jún 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vidím, že ste vytvorili novú tému a začiatok bol v celku poetický :grinning:
3. jún 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali, si v statnej sprave?
3. jún 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dnes som obliekla rifle a mala som ich na pol zadku :fearful: , skočila som na váhu a 1,5kg je dole, ani neviem kedy,asi to bude tým , že som začala brať tento cyklus parlodelt na zníženie hladiny prolaktínu :grinning: , aj ma to teší lebo ideme čochvíla na dovolenku, ale radšej by som bola keby sa mi bruško zaokrúhlovalo :unamused:
3. jún 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharka ahoj.A tiež všetky ostatné ahojte. :grinning:
3. jún 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj simib, vidím, že mas jedno dieta, aspon tu niesom sama :wink:
3. jún 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte maminy....ako sa dari???
3. jún 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noe, architekturu
3. jún 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No oliadi ja nemám PCO,ale Sharku nájdem len tu.Tak som prišla všetky pozdraviť.
3. jún 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari v samosprave
3. jún 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj hiva spica názov témy :wink:
3. jún 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dik...mali sme tu par dni dozadu (este v starej teme) trosku poeticke okienko :slight_smile:
3. jún 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Oli...aj ty mas PCO? ...ako sa Vam podarilo prve babeno? prirodzene? :sweat_smile:
3. jún 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hiva, vtedy som PCO nemala a bolo to sup sup za 3 mesiace :grinning: , a teraz je to už 10 mesiacov :cry:
3. jún 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oli...tak to je blbe :frowning2: ...a aj sa nieco beries? clostyl, alebo metformin?
3. jún 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli a nepovedal ti lekar preco ti to PCO vzniklo ked si ho predtym nemala?
3. jún 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nezabudajte na mna! Aj ja patrim k vam :slight_smile:
3. jún 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som vas vymakla! dufam, ze ste tu!
a neviem, co vam nove poviem, ked som nekonikovala ani nie dve hodiny :grinning:
3. jún 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko:grinning:
vau,vy ste toho popisali,nestiham citat.v poslednej dobe akosi v robotke nie je casu na konika :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale bude lepsie verim.
no babeny ja som dnes 40 den cyklu a menzes nikde,tiez este nic neberiem a hp mam naplanovany az na september,uz som sa s tym aj zmierila,ze vydrzim do septembra a potom hura na to,ideme trosku doma prerabat... tak reku aj tak to vyjde,ale ved nemozem cakat na menzes do septembra ? aj tak nedojde,si myslim :confused: este asi pockam tyzden a zavolam dr.hm?

moja svagrina je tehu,moj drahy videl v poslednej dobe vsade bociana a on zaletel "vedla".je to divne.oni sa ani nepokusali ani to nechceli a // su na svete a my nic.priznam sa,ze mi to bolo luto a aj slzy boli,ale ved ja im to prajem,aj tak je to divne :pensive:
4. jún 2009 o 06:58  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dindula, hlavu hore.....netreba si vsimat okolie....na kazdeho pride s babetkom rad....len treba vydrzat :wink:
4. jún 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte,kocky.mne sa inak z prace normalne tazko odchadza,kedze doma nemam net.
nepozerali ste vcera Modre z neba? ten chalan s tou distrofiou,hned som zabudla na problemy.
4. jún 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som nekukala...mna take nebavi....my kukame iba JOJ-ku - Panelak a kriminalky :wink:
4. jún 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mna to nebavi,ale zaujalo ma to. :slight_smile: mna ani kriminalky moc nebavia. niekedy,ked skoncim s pracou skoro,tak si zapnem tie popoludnajsie. neviem,preco ich markiza nedava vecer namiesto kadejakych chujovin.
4. jún 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako tak citam dozadu,to tu shaarka skutocne uz nebude posobit pocas pracovnej doby? :fearful:
4. jún 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vyzera to tak, ze hej :unamused: Inak dnes ani ja nemam cas....mam rokovanie cely den....ale pokusim sa sem tam nakuknut :wink:
4. jún 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co sa tyka telky....my vylucne pozerame iba JOJ-ku....od 18:00 az do noci....program nam uplne sedi :slight_smile: Sudna sien - Kriminoviny - Spravy - Panelak - Kriminalka CSI a podobne....na apondelkovy program je super...akurat ze Kutil s.r.o. nemusime vobec, ale nejak to pretrpime kym zacnu Profesionali a Webmaster :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,hej,s tou telkou suhlasim.aj s tou pracou,ze daco by sa veru aj mne tuto naslo.ale nechce sa mi vazne.
4. jún 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby :slight_smile:
tak som doma. bola som na tom OGTT teste. nic hrozne, aj to mnozstvo sa dalo vydrzat, ale potom mi bolo na zvracanie a grgala som jak keby som vypila sytenu mineralku.
a - nic mi nie je! teda len som si skopirovala vysledok (secko NEG) a isla som domov. takze metformin sa nekona... skoda. :unamused:
bol niekto z vas na tom teste? a ak ano, tak s akymi vysledkami?

o 12 zavolam kolegyni, ci sa nieco v robote deje a ak nie, uz ostanem doma. s vami. :wink:
:grinning:
4. jún 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok