Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

mireag
28. aug 2009

jancos, dobre vediet. 🙂 Ano, presne toto mi povedal. Ze ked do polroka nic, tak CAR. Neviem, ale herman je v splne alebo gyncare? Lebo obaja su na H. Ale tak dufam, ze to v nasom pripade nebude potrebne. 😉

shaarka
28. aug 2009

kto ti pomaha pisat??? 😅
paulinkaaaaaaa 😀 musim to segre povedat, lebo ona sa s pauli este nestretla 😉

mireag, tak ked neovulujes, tak by som odporucala, aby si sa vyhla chybe, ktoru som robila ja - brala som duphaston aj ked som nemala ovu. a tym padom som mala cyklus, ale anovulacny.
takze aj ked budes papat clostil (a pichne alebo nepichen ti pregnyl), tak s duphastonom by som pockala... a dost dlho. spytaj sa Dr., ci by sa takto nedalo. ta moja 38.DC ovu by sa neudiala, keby som si na 15.DC dala duphaston... 😉

mireag
28. aug 2009

shaarka, opytam sa ho nato. Ale tiez sa mi nezda rozumne brat ho od 11DC... 😖 Ako myslis pockala... 😅 Vobec nebrat duph, alebo zacat brat neskor...?

shaarka
28. aug 2009

ak ho nasadis pred ovu, tak to mas jedno, ci pred ovu na 15.DC alebo pred ovu na 20.DC.
dolezite je, aby ovu prebehla. to zistis najspolahlivejsie meranim bazalnej teploty. len dolezite je zacat merat cim skor, aby si si spoznala predovulacne teploty... 😉 a spolahlivo vedela rozoznat poovulacne.
ale neviem, ci s takymto experimentovanim bude Dr suhlasit... 😒

mireag
28. aug 2009

No prave... 😒 No nic, zacnem asi s tou BT a uvidime. MM pojde este na spermiogram, lebo ten este nemame spraveny. Nech vieme na com sme. Tvoj M bol u ktoreho dr.? Vies mi odporucit?

shaarka
28. aug 2009

mire, chodievam k mikulovej na panelovu ul. oproti starej nemocnici. tu mi odporucala vavenka a Dr je mila, sikovna. ja mam k nej doveru.
no a ona aj poslala MM na spg - do starej nemocnice, vlastne ako keby do statneho CARu za dr. toporcerovou - tam maju labak. (Dr mne dala vymenny listocek, ze prosi o spg shaarkinho manzela 😀 )

mireag
28. aug 2009

shaarka, diky. 🙂 Vypytam si od dr. listocek... Inak maju na tej rastislavke nejake privetive podmienky na "odber?" 😅 Dufam, ze neposlu MM do nejakeho wecka na chodbe... 😨 Ja tu nemocnicu fakt nemusim...

hiva
autor
28. aug 2009

caute...dosla som Vas na skok kuknut 😉

inak som zase zacala merat BT....slak ma trafi, ak to co vidim vo svojom grafe bude ovulka 😠 😠 😠
http://www.fertilityfriend.com/home/226b42

shaarka
28. aug 2009

cau hivus, super, ze merias. a okrem toho skoku si mala aj hlien alebo daco?

mireag, ja mam staru nemocku rada, je tam pekny areal, take mile prostredie. a dobri odbornici. no a CAR je v novej budove, takze to sa ti bude pacit. na odber maju jednu miestnost, vyzera ako nepouzivana ordinacia, je tam kreslo, telka, trosku haraburd a tak. akoze nic moc, bola som sklamana. ale isla som s MM a to stacilo 🙂

mireag
28. aug 2009

Tiez planujem, ze pojdeme spolu... 😀 Nech to nie je pre neho az take stresujuce...a rychlo... 😎 😀

hiva
autor
28. aug 2009

shaarka...hej...aj hlien a neskutocnu bolest vcera a aj dnes v pravom vajecniku 😠

shaarka
28. aug 2009

tak zapis, nie? nech to lepsie vyzera. a sex bol? 😉

hiva
autor
28. aug 2009

nebudem pisat....aj tak nesmieme tentokrat snazit....prisny zakaz od doktora ☹

jancos
28. aug 2009

no to je sila, ak to je ovulka, tak ta laparka fakt funguje🙂 este pred samotnym vykonom 🙂
mire, herman je myslim v gyncare, ale na to este teraz fakt nemusime mysliet.
vy ste inak ake mile manzelky. ja som s mm nebola na spermiograme, vsak ani on so mnou nechodi na gyn ☹
bol u dr.hrivnaka niekde na furci, ale uz moc nepamatam a len po vysledky sme isli spolu🙂 dr. bol mily a popytal sa aj na mna, taky sympatak🙂 inak myslim robi v saci, len ma asi aj sukr.ambulanciu.

hiva
autor
28. aug 2009

no akurat mne je takato ovulka naprd 😠 ...ak mi chodi iba raz za rok, tak toto je krasne premarnena sanca....zbytocna ovulka 😠

jancos
28. aug 2009

ale ved po laparke, by mala ovu naskocit, nie?
no asi si nemala merat, by tza to teraz nemrzelo, ale to ti uz moc nepomoze, co? tak neviem ☹

hiva
autor
28. aug 2009

ale chcela som merat....a mozno to ani neni ovulka....zmeram zajtra a uvidim....no ale sak tiez dobre, ze ovulka prisla len tak...po laparke to budu urcite tie dvojick 😀 ....

hiva
autor
28. aug 2009

prejme Vam pekny vikend...ked sem pridem o 2 tyzdne uvidim, co ste popisali....dufam ze na nas shaarka nezanevrie a bude sem chodit nadalej 😉 ...je sice aj tema Tehotne s PCO, ale nie je moc aktivna....tak snad tu zostane s nami 😀 😀 😀

shaarka
28. aug 2009

hivus, drz sa! budeme na teba mysliet!!! 😵

jancos
28. aug 2009

aj ja drzim palce, hiva 🙂

pralinka25
28. aug 2009

hivus drzim palce nech vsetko dobre dopadne. Drz sa 🙂

mireag
28. aug 2009

jancos, hrivnakovi som sa nevedela vobec dovolat. Daco strasne. Mne sa zda, ze na tahanovciach, nie? Potom som to nechala tak. Bolo to uz davnejsie, ani som nevedela, ze mam PCO... Ale teraz to uz musime absolvovat, nech vieme, ci je vsetko ok.
Bol sam? Tak to je super. 😉 Ja pojdem asi s nim... a ked sa nebude dat, tak zial pojde tiez sam. 🙂

hiva, drzim palce! 🙂

jancos
28. aug 2009

mozno tahanovce, fakt nepamatam, bolo to asi pred sto rokmi / pred 2 a pol rokmi🙂, aby som bola presnejsia/
treba to co najskor vyriesit, nech viete na com ste. tak skus ten car, co pisala shaarka.

mireag
28. aug 2009

jancos, buduci tyzden si od dr. vypytam listok a hned MM objednam. Tvoj M mal aky spg.?

jancos
28. aug 2009

nastastie dobry. no musim ho pochvalit, dokonca nadpriemerny🙂 ale uz som bola tehu, ked tam isiel, len sme to nevedeli🙂)
kazdopadne, aj ked spg nie je idealny, da sa s tym nieco robit, aspon myslim.

jancos
28. aug 2009

ako sa prosim vas pridavaju fotky do albumu? som asi debil, co? poradte

mireag
28. aug 2009

viem , je tu vela takych pripadov. Kazdopadne MM berie ecko, probiotika a nechodi v tesnych veciach. Vitaminy nie su naskodu nikdy, tak uvidime, co ukaze spg. Dufam, ze bude ako vas. 😀

jancos
28. aug 2009

uz som bola sa aj dostala na albumy a pridala tam fotky, ale asi su velke, nepridalo mi ich. no asi ma musi zachranit mm ☹ ked pride domov

jancos
28. aug 2009

urcite bude 😀 mozno aj lepsi 😀 ten spg.

mireag
28. aug 2009

tiez som chcela pridat neterinu fotku, no je prilis velka. Tie fotky, co mam v mojom albume su upravene este svadobnym fotografom.
Inak dost blbe, ked este nemam deti... Co si tam mam dat... 😖 Trochu diskriminacia... Mozem sem akurat supnut kocik, co mame kupeny... 😉 Tak nech ti mm upravi fotecky a prihod nieco. 🙂

Tak dufam, ze bude dobry pri tolkom treningu... 😀 😎