Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

zufka10
29. júl 2014

@piussi supeeer, mne v lekárni bez odporúčania nechceli dať, ale možno som mala šťastie len na nejakú čudnú lekárničku 🙂 v dvoch to vôbec vtedy nemali, tak som si to vyriešila cez internet. Poradil mi to gynekológ, nebála by som sa, že si s tým niečo rozhádžeš. Ale opatrne, ak už niečo iné berieš, to zasa neviem posúdiť s čím a ako to bude reagovať.

zufka10
29. júl 2014

@piussi suuuper. Možno ja som natrafila len na čudnú lekárničku vtedy a v dvoch ďalších lekárňach to nemali, tak som to vyriešila cez internet. Nerozhádžeš si tým podľa mňa nič. Odporúčal mi to aj gynekológ a jedna baba tu na modromkoníkovi to tiež brala spolu s Nosifolom a má bábätko. Ty niečo berieš?

zufka10
29. júl 2014

@piussi prepáč, za dve odpovede, ale tú prvú mi nechcelo prv uložiť a keď som napísala druhú, už tam zrazu bola aj prvá :D

piussi
29. júl 2014

@zufka10 v poho, je to dvojita pravda 😀 ja som bola v tom ze isto to budem musiet cez net zhanat a bola som v lekarni po duphaston a vedla pokladne mali mastodynon, reku to musi byt znamenie, tak som hned kupila...pytala som sa dr na to a povedal ze v poho, ze neuskodi nijako..ze vacsinou sa to odporuca kv prsnikom, ale ze skusit mozem...Tak skusim.. Inak este sa ta opytam: a ty si vysadila duphaston a uzivala len toto? ci popri?

zufka10
29. júl 2014

@piussi ja som najprv brala Duphaston+Mastodynon+Inofolic (alebo Nosifol)...žiadna zmena nenastala. Tak som to riskla a vysadila Duphaston. Po vybratí druhého balenia Mastodynonu (ten Inofolic som tiež neprestala brať) som otehotnela.

piussi
29. júl 2014

@zufka10 beriem rovnaku kombinaciu plus este bylinky... tak idem skusi teda po tvojom vzore 😉 a ten duphik skusim vynechat

zufka10
29. júl 2014

@piussi držím prsty 🙂 mne inak nenapadlo robiť si tehotenský test hneď pri meškaní, ale až neskôr :D už mi bolo zle, nevoľno a čudne som sa cítila...test som si spravila v druhom mesiaci tehotenstva 🙂 až mi to bolo smiešne :D také rýchle. Prajem Ti ten pocit 🙂

piussi
29. júl 2014

@zufka10 cooo? to si vydrzala cakat dva mesiace: odpadnem.. to by som nevydrzala 😀

zufka10
29. júl 2014

@piussi no ja už som bola nastavená na to, že kašlem na to, čo možno nikdy nebude...resp. som si chcela užiť život 🙂 a pekne som si užívala manžela, cyklistiku, psa, výlety... V takej pohode som bola po dlhom čase. Asi aj to k môjmu tehotenstvu prispelo.

serenna30
30. júl 2014

@stellamaris dnes 10 DPO a bílo, teplota vyskočila nahoru.... 😠 😎

stellamaris
30. júl 2014

@serenna30 ??? 😕 co to bude,az to bude? mrcha?

serenna30
31. júl 2014

@stellamaris @evkag baby, dnes jsem si dělala test a je tam malej duch! Mrcha meska 2-3. Den, bolesti mám jak na mrchu, břicho a záda pěkné pnou...tak uvidíme co z toho bude, snad se udrži 😉

serenna30
31. júl 2014

@stellamaris muzu dal papat ten metformin kocko?

stellamaris
31. júl 2014

@serenna30 super,takze dusik! 🙂 metformin mozes brat dalej,v pohode 😉

serenna30
31. júl 2014

@stellamaris uvidíme co dál, jestli mrcha nezasáhne, ale snad ne a dušík bude sílit. Zejtra budu zase testit, tak jsem zvědavá a napjatá. 😀 ty máš už po ovu?

stellamaris
31. júl 2014

@serenna30 no mam po ovu,tak mozem po 5.8.testnut,ak mrcha nepride 😉

serenna30
31. júl 2014

@stellamaris takže taky testování, tož by nám to mohlo vyjít oběma 😀 já si spočítala, že kdyby to vyšlo tak porod 13.4. 2015 😎 už mi z toho šibe 😠

serenna30
1. aug 2014

@stellamaris takže hlásím 12 DPO, dušík je stejnej myslím, ale teplota šla trochu dolů ☹ mrkni, přikládám fotky

stellamaris
1. aug 2014

@serenna30 dusika tam mas,pockaj este 😉 ono by ta teplota mala byt zvysena niekolko dni pri tehu,myslim......otestuj este o dva dni,mal by byt silnejsi 😉 drzim silno palce!

serenna30
3. aug 2014

@stellamaris ahojky, tak u me blby. Dusík slábne, takze asi biochemické tehu:-/ teplota padla a dnes boli podbrisek úplně jako na mrchu, takze zítra je tady v plné parádě:-/ takze vzhůru do dalšího kola, bohuzel ☹

stellamaris
3. aug 2014

@serenna30 to je mi luto ☹ toto som mala minuly mesiac 😖 hlavu hore a hura do dalsieho kola,podari sa to,neboj a budu poriadne kolajnice 😉

serenna30
3. aug 2014

@stellamaris jsem z toho zdrblá, ale co uz... Jedeme dal! Nasadim fytosoju a snad se podaři priste

serenna30
4. aug 2014

@stellamaris tak mrcha přišla dneska, aspoň jsem na ní nemusela čekat, takže dnes 1 DC. ty kdy budeš testovat? 😀

stellamaris
4. aug 2014

@serenna30 no ja budem testovat snad po 5.8.,u mna to zatial na mrchu nevyzera.Bolia ma prsia a zase je mi zle z kavy,tak uvidim,kam to povedie. 😖

eri1212
4. aug 2014

Ahojte baby. Aj mne diagnostikovali PCO. Asi mesiac uzivam Inofolic. Mala by mi prist Ms,ale samozrejme meska ako vzdy 🙄 . Mozete mi prosim poradit? Vcera sme mali so snubencom tutu mutu 😀 a strasne ma boleli vajecniky a podbrusko. Uz ma par dni boleli,ale od vcera este viac . Priznaky mam ako pred Ms. Pri PCO je to moze byt,ze tak boli? Ma to aj niektora z vas? Bola by som veeelmi rada keby to boli priznaky tehotenstva 😀

serenna30
4. aug 2014

@stellamaris heeeej tak držim palce at jsou zejtra nebo pozitři pořadne // !!!! A dej zpravu, budu drzet palečky

majusiffy33
6. aug 2014

Ahojte snazilky...tu je moja skusenost a "vyliecenie" PCO. Bola som na gynde s tym ze minuly cyklus som tyzden spinila namiesto krvacania a lekar mi zvysil davku sioforu z povodnych 2x500 na 3x850.to som vsak nejak crevne nezvladala tak som brala 2x850 a na 26.DC som prvy raz v zivote dostala sama menzes.bez hormonov.siofor na mna zabral a mam vysoku nadej na dieta.dufam ze cyklus mi uz zostane pravidelny.nebojte sa tohk lieku ak mate prejavy hyperandrogenyzmu ako ja. Som stihla ale mam akne mastnu plet aj vlasy si umyvat kazdy druhy den a trochu tmavsie ochlpenie. Sladkosti uz nechcem ani vidiet! Tak vela stastia!

serenna30
7. aug 2014

@stellamaris čauec, tak jak, nenapínej mě!!! je 7.8. 😀 😀

stellamaris
7. aug 2014

@serenna30 este som netestovala,pockaj si 😀 😀

serenna30
7. aug 2014

@stellamaris jaj tak ses dobra ze se držíš! Kolikaty jsi DPO?