Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

katkaajurko
8. okt 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/278331

podla mna nepraskol este - lebo obvykle mam ovulaciu na druhy/treti den hlienu - nie hned prvy den hlienu..

nepovedala o foliku ani slovo-tak som z toho jelen

mireag
8. okt 2009

Skoda, ze ti nepovedala. Praska tak pri 2 - 2,3cm. 😉 Uvidis, co ukaze teplota. Pre istotu sa posnazte. 😉

irsina83
8. okt 2009

prave som si nasla // na teste a som v soku...

mireag
8. okt 2009

😀 😀 😀
Mala som praaaavduuuuuu!!!!!

irsina83
8. okt 2009

no len musim este si spravit dalsie aby sa to potvrdilo lebo pred tyzdnom nebolo nic...

mireag
8. okt 2009

Tak ti gratulujeeeem. Len nech pekne silneju!!!! 😀

irsina83
8. okt 2009

dakujem, neviem tomu uverit... uvidime co povie lekar...

katkaajurko
8. okt 2009

jej irisina - to je krasne 😵

irsina83
8. okt 2009

dakujem, uvidime aky bude test zajtra rano...

mireag
8. okt 2009

irsina, su tam a to je najdolezitejsie. 😉 Hod testiky potom do albumu. 🙂

irsina83
8. okt 2009

ok vsak dam vediet co a ako. musim volat doktorovi co a ako lebo mam obavy keby to nahodou bolo co s tou mojou sliznicou ked ju mam uzku...

jancos
8. okt 2009

caute baby, ja len tak na skok, irsi, to je super, daj vediet, ci sa to potvrdilo. som zvedava🙂 papa

irsina83
8. okt 2009

ahoj jani, urcite dam vediet, na buduci tyzden idem k doktorovi,uz som mu volala...

shaarka
8. okt 2009

irsi 😀 to je neskutocneeeeeee 😵 😵 😵 gratulujem 😵

irsina83
8. okt 2009

shari tak to veru je...vobec nechapem ...uz som volala doktorovi tak tam hned pojdem ale este chcem pockat na zajtrajsi test..

sarafortuna
8. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Držím palce! hurá hurá hurá!!!! teším sa s tebou....

irsina83
8. okt 2009

sari dakujem a potom dam vediet ci je to pravda.

zuzu1111
8. okt 2009

Irsina tiež tomu nemôžem uveriť. 😉 To je úžasné....verím, že ďalší testík ukáže to isté a doktor to len potvrdí.
Držím prsty a zajtra čakáme správy (na SS som ti nestihla ešte odpísať,ale napravím to v blízkej dobe 😉 )

irsina83
9. okt 2009

Dobre ranko kocky,

moj mm nejak nevedel pochopit ten test tak som si druhy spracila asi o 20.15 vecer a boli tam tiez // a rano som si spravila tiez ale nebol to teen ,,kvalitny" ranny moc lebo od tretej rana som ani spat nemohla a furt som lietala na zachod ale i napriek tomu boli tam //. vsetky testy su od jedneho vyrobcu, dva su identicke a ten treti je iny.... no uz len navstivit dr. a uvidime...

hiva
autor
9. okt 2009

irsina....gratulujeeeem 😉 😵 😵 😵

hiva
autor
9. okt 2009

shaarka....gratulujem k tehu knizke 😵 😵 😵 ....ale to rychlo leti, co?

mireag
9. okt 2009

Dobre ranko, zienky, tak pocasie sa nam na vikend moc neumudrilo... 😠 Strasneeee, co je vonku.... 🙄
Samozrejme, ze nemam dazdnik...

Tak sa nam tu stehotnieva. Je to faaaakt supeeeer. 😀 Som zvedava, ktora bude dalsia. 🙂 Ja som dnes 11dc a idem k dokimu pomerat folik - ak nejaky bude. 😅
No a treba sa samozrejme zacat "pravidelne udrziavat..." 😀 Neviem, ci nebudem buduci tyzden chodit do roboty az na deviatu... 😀 😀 😀
Vcera som si citala clanky na nete a zistila som , ze minulu ovulku sme presvihli... Sekla som sa o jeden den... Aka som mudra, ze? 😀 Prave vtedy sme sedeli cely den vo vlaku a netusili, ze dnu caka vajko na chvostiky... Aj to potesi... 😠

irsina83
9. okt 2009

mireag,

to je v pohode, mne ked prvy krat dr. povedala ze si mam ratat plodne dni tak som ich ratala odo dna skoncenej ms...no co ti poviem,debil...nemala som ani potuchy ze sa to rata od prveho dna ms.. a potom ta sprava ze ovu ani nemam tak uz som neratala vobec nic...
drzim palce u dokiho a daj vediet ako si dopadla... keby nebolo teba tak si ten test ani len nekupim...dala si mi chrobaka do hlavy. 😅

mireag
9. okt 2009

irsina,
ja som si najprv myslela, ze si robis srandu, ked si to napisala - meska mi, bolia ma krize, teplota nad 37... 😀 Myslela som, ze uz to vieeeees... 😀 Ale takto by to malo byt! Ostat tehu ani nevies ako. 😉
Nie ja, co meriam, testujem a chodim este aj na UTZ... Uz sa z toho stalo normalne hobby. 😀

irsina83
9. okt 2009

nie to bola nahoda. ja sa nevyznam v BT grafoch len nahodou den predtym som citala ze ked ma prist ms tak teplota klesne a v ten tyzden som si merala 2x, 2.okt a 8 okt a bola nad 37 obe dokonca vcera 37.3 tak mi to bolo divne pri tych bolestiach lebo ked mam ms mavam dost silne krce vo vajecnikoch a bolest v krizoch aj 2 tyzdne pred...len ta bt sa mi zdala divna a merala som vcera aby som zistila ci mi nekleslaa na ms pri tych bolesitiach...meska mi to 10 dni co u mna byva normalne hlavne od svadby...

mireag
9. okt 2009

Mna krize pri ms nikdy nebolia, tak ja to uz beriem ako tehu-znak. 😉 Uz ani prsia, len klasika brucho... 😖
Irisi, hlavne je, ze su //. 🙂 A co nato manzel..? Uz si to niekomu povedala? 🙂

irsina83
9. okt 2009

vie to mamina, ocino a svokra a moja naj kamoska. mm to berie tak triezvo zatial aj ja tiez lebo este nieje nic potvedene... po babatku tuzime uz dlho...dam vediet ako som dopadla.

mireag
9. okt 2009

Urcite daj vediet. Som zvedava. 😉

baba2288
9. okt 2009

ahojte!zavitala som sem kuknut,ako sa Vam dari.no pozrime sa, irsina //. Blahozelam! 😵 a vsetkym prajem, aby to prebehlo u nich podobne. hivus, buduci mesiac ovulka a potom uz len trafit! 😉 sice sa to lahko hovori, ale vidite, ze niekedy sa to aj lahko urobi! drzim palceky

irsina83
9. okt 2009

caute,

no dievcence takze tesit sa este nebudem lebo dr. mi povedal, ze 15% je to mimomaternicove a na 85% normalne tehu. tehotna som, bola som na krvi a hodnotu HCG mam 260,60. Na kontrolu o tyzden. drobca nebolo vidiet vobec lebo je to este skoto.