Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

katkaajurko
13. sep 2010

@bambi9 anooo - ale ked som pridala davku - v sobotu aj v nedelu mi bolo hrozne zle - nechutenstvo,na vracanie a migrena k tomu....a vnutorny tras alebo ako to nazvat...tak dnes mam zatial v sebe len polku jednej tabletky,druhu polku dam po obede a MOZNO tretiu vecer a to som furt len na 3/4 davke ☹ ale je to hrozne,ja som v noci myslela ze umriem 😅 a volala som do centra, ale Valky ma dovolenku,sestricka mi slubila,ze mi zavola nejaka doktorka ale jasne ze nikto nevolal.... 😒 a to som si ho prave dala na noc a o pol noci som myslela ze skapem

ale mam egg jak svina - co nie je dobre znamenie-to znamena ze mam zas vela LH

a neviem sa dopatrat aky druh jedla je pri liecbe metforminom lepsi... sacharidy,ci bielkoviny?? nepovedali mi

bambi9
13. sep 2010

katka, tak to mi je luto....mne nic nebolo, alebo len malinkaty naznak nevolnosti..... mozno som odolnejsia, lebo ani v tehu neviem co je to nevolnost....

a po akom case si zvysila davku?? mne dr. hned hovoril ze sa mam pripravit na nevolnosti lebo mu volaju vystrasene pacientky co sa deje, ale ze to treba len pretrpiet par tyzdnov a bude to uz OK.... skus vydrzat, papat lahku stravu...hlavne ho nejedz nalacno...
o druhu stravy som nepocula nic.... vydrz moja, prinesie ti uspech 😵

tatranka111
13. sep 2010

@katkaajurko uuuuf nezávidím ti ja som si s metforminom užila svoje..... 🙄

katkaajurko
13. sep 2010

ja ked mi yacne byt zle-tak sa aj vzdy prelaknem,ze mam tu acidozu z neho... alebo hypoglykemiu 😕 😅 😨

tatranka uz ho neberies?

katkaajurko
13. sep 2010

mne asi zacne byt najviac zle-ked ma ta hlava z toho rozboli.... 😒

tatranka111
13. sep 2010

katkaajurko nie ja ho už neberiem mne bolo z neho zle mohla som brat iba pol tabletky denne ked som zvýšila dávku tak mi bolo strááášne zle a tie krče v bruchu čo som mala tak to bol otras som sa bala vobec niekam chodit aby ma to nepopadlo a natahovalo ma z neho na zvracanie

mili78
14. sep 2010

Dobre ranko....tak vcera som bola na tom cviceni....no poviem vam, je to riadna makacka, cely clovek ma boli....inak velmi prijemne prostredie, aj cvicitelka....ale ta Mojzisova mohla aj jednoduchsie cviky vymysliet 😀

katkaajurko
14. sep 2010

@tatranka111 a jedla si ho po jedle? ja krce vobec nemam a dokonca ma ani neprehana...len to nechutenstov-co v podstate nie je na skodu 🙂 ale vcera mi klop klop klop nic nebolo....tri polky a v pohode...cize som na 750mg a uz len jednu polku musim pridat za par dni... to asi az po vylete - nech neskuvinam na dovolenke.... mne najviac zle bolo z tej hlavy-a migreny.... brutal

@mili78 - takze sa ti tam pacilo a budes tam chodit? skoda ze nemaju viac volnych miest tam na tej feriencikovej...

katkaajurko
14. sep 2010

oooo tak mne prisla sms-ka ze buduci tyzden zacina kurz na znievskej a na feriencikovej zacne od 24.9 -takze ja sa nahlasim tam 😉 🙂

katkaajurko
14. sep 2010

tak ja uz som sa nahlasila - tak teta povedala,ze mi to este definitivne potvrdia - ale ze na 90% zacne - a potom zaplatim.... inak ten bude v piatky o 16,30 co mne celkom fajn vyhovuje....

hiva
autor
14. sep 2010

aj mne dosla SMSka 😉.... ale ja asi zase do Petrzky, lebo na Feriencikovuz o 16:30 nestiham ☹

katkaajurko
14. sep 2010

hivus ani piatky? to je skoda kazda budeme inde ☹

mili78
14. sep 2010

@katkaajurko ....ano Kati pacilo sa mi - velmi...hlavne, ze je nas len 6 a moze sa kazdej venovat....uvidime, ci to bude mat nejaky osoh, alebo len dalsie zbytocne vyhodene peniaze :(

katkaajurko
14. sep 2010

uvidime veru no....

mili78
14. sep 2010

@katkaajurko ...Kati ale cvicitelka nam povedala, ze pocas tohto cvicenia, co je cca 2 mesiace sa mame prestat snazit otehotniet....lebo, ze ako rychlo by sme k tomu prisli, tak rychlo by sme o to aj mohli prist, nakolko sa tam pracuje s tou panvou a vsetkymi svalmi v jej okoli....tak nas to zase asi zabrzdi nachvilu

katkaajurko
14. sep 2010

ja sa snazit neprestanem-to nejde..ale aj tak najblizsie dva mesiace mi to nehrozi 😉 neverim tomu ze by motyka vystrelila..a keby hej-ja to rychlo zistim a cvicit by som prestala...

hiva
autor
14. sep 2010

ja este stale rozmyslam 😀 ...nie som zatial na 100 percent odhodlana.....skor to vidim tak, ze sa na to vyprdnem 😀 😀 😀 ....este si to musim premysliet 😀 😀 😀

erickaa
14. sep 2010

Ahojte... včera mi začalo špinenie, dnes mi vyšiel negatívny test, v Iscare nedvíhajú, keď sa chce človek objednať.. no jedným slovom paráda! 😝 😝 😝

katkaajurko
14. sep 2010

Hivuuus nebud lemra 🙂

hiva
autor
14. sep 2010

som.... a strasnaaaaa 😀 😀 😀 ...ksusala som im tam teraz volat, ze beriem tu Petrzku, ale nedvihali telefon 😠 ....tak ak sa mi bude chciet, skusim zavolat neskor 😀 ...si neviem predstavit, ze uz zajtra by som musela ist cvicit 😖 😀 😀 😀

katkaajurko
14. sep 2010

si ta skontrolujem nemboj! treba to vyskusat 😉

katkaajurko
14. sep 2010

budeme si aspon hlasit stav svalovice 😀 i ked vy budete teraz popredu 😀

katkaajurko
14. sep 2010

baby ta moja kolegyna je fakt blba jak tago... boli na obede aj so sefkou a nejako si zvykli si nosit aj kolace a sefka kupila aj mne - a ja hovorim,ze ja fakt nebudem,ze nemozem,ze nemam chut,tak mi to tu henta nutila-tak vravim,ze nech mi to sem nedava,lebo ked to zjem budem vracat...a ona ze "si tehotna" a "je to tu"... a krutim hlavou ze jej sibe ale ona si fakt mysli,ze som tehotna... no co mam akoze na toto uz povedat...

katkaajurko
14. sep 2010

a to sa ma to pytala asi tyzden do zadu-ako som vam pisala a som jej povedala ,ze niesom-sak tak rychlo ani jeden cyklus neprejde, aku ma ona frekvenciu otazok.... svinucha- urcite sa vytesuje-ze sa ma zbavi - no taku radost jej zatial neurobim 😀 😀 😀

mili78
14. sep 2010

Hivus+Katka...ja mam svalovicu, vsetko ma boli....len neviem ci som dobre cvicila, lebo cvicitelka nam vravela, ze ak cvicime dobre, budeme mat zajtra svalovku....ale zase kamoska co chodi cvicit pilates vravi, ze im cvicitelka povedala, ze ak je na druhy den svalovka, znamena to, ze si cvicila zle 😝 .....ale inak baby poviem vam, zda sa to byt take cvicenie pre lenive, vacsinou len lezite na chrbte, ale opak je pravdou....ja som bola mokra ako mys po tej hodine a pol 🙂

katkaajurko
14. sep 2010

ja myslim,ze svalovica nezavisi od toho ci cvicis dobra alebo zle a urcite neplati-ze ked mas svalovicu cvicila si zle-to je pekna hlupost teda 😀

mili78
14. sep 2010

@katkaajurko ...no ved aj ja som to nikdy nepocula, zeby bola svalovka od toho,ze si zle cvicila...az vcera ked mi to kamoska tvrdila 😀 ....a inak vezmi si nieco na pisanie, aby si si mohla zapisovat jednotlive cviky a potom to budes doma cvicit kazdy den...no som zvedava ci sa ja prinutim kazdy den to cvicit 😅

katkaajurko
14. sep 2010

joooooj kazdy den? noo to neviem neviem - uvidim,ale dik-vezmem si - teda ak ten moj kurz nakoniec aj otvoria 😅

hiva
autor
14. sep 2010

uz ma seru v tom Miracle studiu....sa tam snazim dovolat a najprv ma nedvihali a teraz ma uz 3-krat po sebe zrusili 😠 😠 😠 ...nechapem, o co im ide.....myslite si, ze ma rusia lebo volam z rakuskeho cisla? ....Vam sa tam podarilo dovolat na prvu supu?

hiva
autor
14. sep 2010

ma nastvali....tak som im poslala e-mail....ak sa ozvu, pojdem cvicit, ak nie...kaslem na nich....budem si pekne doma lemraviet 😅 😀 😀 😀