Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

tatranka111
22. mar 2010

dakujem 😀 😀 😀
mm dnes nebol v práci tak mi taký fajnový obedík navaril mnam mnam mnam 😀 idem trošku poupratovat

baby aj u Vás je tak teplúčko?

tatranka111
22. mar 2010

jeeee a ešte som zabudla je to taký 4 kilový valibuk 😀 😀 a tie malé ručičky a pršteky 😀 😀 😀

katkaajurko
22. mar 2010

pekny valibuk veru 🙂

aj u nas je krasne teplo ...len ja mam mooooooore roboty fnuk 😢 😅

sarafortuna
22. mar 2010

fakt samé dobré správy....
to nemám veľmi rada, lebo život je sínusoida.... 🙂 🙂 🙂

dievky, tak spravíme štatistiku, že či toto funguje... idem porozmýšľať o kámoškách, čo už majú detúrence 😀 😀 😀
http://www.nasarodina.sk/tehotensky-kalendar/ka...

sarafortuna
22. mar 2010

tak veru, čo ja počítam, tak to funguje naopak... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

shaarka
22. mar 2010

veru naopak 😎
kto by veril takym chobotinam 😀

tatranka111
22. mar 2010

shaarka ty ešte niesi na materskej?

shaarka
22. mar 2010

od dnes. preco? 🙂

yvetta
22. mar 2010

ahoj holky no ja odpadnem, ked je Zuzu tehotna...prave som dnes na nu myslela, ze urcite bude skor tehu ako ja 😅
dnes som si robila ovu test a ukazala sa mi slaba druha ciarka...takze predpokladam, ze to je bliziaca sa ovu... 😀 robite si ovu testy v rovnakom case kazdy den???

zuzu1111
22. mar 2010

Ahojte baby. Som doma, som rada, že sa tešíte so mnou. Len ja tomu ešte nejako neverím. 😅
Testovala som Mamatestom, lebo viem, že je dobrý. Ak chcete, skúsim odfotiť a dať ho sem, len je to už vyschnuté, po celom dni. ďalší už doma nemám - len také objednané z anglických stránok, tak neviem nakoľko sú spoľahlivé, ani citlivosť tam neviem nájsť. Môžem testnúť aj teraz alebo počkať na ráno? A Duphaston nasadiť už večer jednu tabletku? Som dnes podľa grafu na FF 13DPO
Shaari o ten Euthyrox skúsim zavolať Semanovej. Nevieš ako robí v utorky?
Som fakt zvedavá, čo z toho bude.

Mireag a ty si už bola u doktora?

Yvett tá slabá čiarka nemusí byť ešte predzvesť blížiacej sa ovu, niekeré baby majú takú hladinu LH hormónu, že im ukáže slabú druhú čiarku stále - ja som raz testovala od 10DC, stále som mala slabú čiarku a ovu bola až na nejaký 19 DC. Testovala som každý deň približne v rovnakú hodinu, cez víkendy trocha skôr. Najlepšie by bolo spojiť to aj s UTZ nech pozrie, ako to vyzerá s folíkmi. A BT už meriaš? To je zas dobrá pomoc, ktorá ti potvrdí ovu.

Katkajurko - my sme pred blížiacou sa ovu sexíkovali každý druhý deň a tie posledné dni už každý 😀 😀 .. Manžel bol už z toho hotový ....raz sme sa trápili tak dlho... 😀 😀 😀 Máš super folík, tak verím, že z toho niečo bude. 😵

govinda
22. mar 2010

zuz, testni až zajtra ráno, nech sú čiaročky tučnučké 😀 . A ak odfotíš dnešný test, tak hoď do albumiku 😉

zuzu1111
22. mar 2010

Testík je v albume na mojom fotoblogu - tak kuk kto chce 😉

govinda
22. mar 2010

zuzka, veď to nie je tienik, ale krásne paličky 😵 😵 😵 😵 😵 . Gratulujem 😵

zuzu1111
22. mar 2010

Jani keď tak teraz na to pozerám, tak ozaj...čím to viacej vyschýnalo, tým to bolo viditeľnejšie. Ja som prvýkrát pozerala po tých 3min ako kážu. Cítim dnes ale nejako intenzívnejšie bolesti v podbrušku. Baby-tehuľky mali ste to tiež? Nemôže to byť niečo zlé? Kedy sa dá zistiť či je bábo v maternici a nejde o mimomaternicové tehu?

yvetta
22. mar 2010

Zuzi vsak ty si podla mna urco tehulka ved to krasne vidno 😀 ja som dnes prave cestou z mesta myslela na teba a mi tak v hlave prebehlo,ze ked sa nabuduce stretneme urcite budes tehu 😅

govinda
22. mar 2010

zuz, len nezačni stresovať hneď, jasné? Ty aj fazuľka potrebujete hlavne kľud a nie panikárčenie. Myslím, že to všetko sa dá zistiť až pri usg 😒

zuzu1111
22. mar 2010

Yvi - som rada, že na mňa myslíš...a ja verím, že keĎ sa nabudúce stretneme, budeme tehuľky obe 😉
Jani som zatiaľ v pohodičke....A nevieš kedy sa robí taky UTZ na vylúčenie mimomaternicového? A vlastne kedy by som mala ísť k doktorke? Aby sa na mňa nepozerala divne, že ledva mám dátum MS a už k nej leziem, že som možno tehu...Bea, Sara, Jancos - vy ste ktorý DPO boli?

yvetta
22. mar 2010

zuz drzim palce aby to nebolo nic zle treba mysliet pozivitne...uz idem prec ideme na vlak do Prahy tak papa precitam zajtra co a ako 😉

shaarka
22. mar 2010

jeeeeeeeeej zuzi 😀 no krasa, palice ako hrom!!! 😵
ja som bola na USG na 18.DPO (po osmych dnoch testovania) a dutinka uz bola 🙂

ordinacne hodiny teda neviem :( ale ak chces, tu je cislo na vratnicu, prepoja ta k nej. a volaj rano sestricke. v priebehu dna si urcite budes moct vyzdvihnut tabletky. 055/6824204 a 055/6824111
co sa tyka dupahstonu, tak z jednej tabletky sa nestriela, tak si kludne daj dnes jednu alebo aj dve, a zajtra normalne pokracuj. ja som bastila 3x denne.

zuzu1111
22. mar 2010

Ja asi pôjdem k doktorke až budúci pondelok, lebo teraz je ešte skoro a potom od štvrtka do nedele som mimo KE. Máme s miláčikom od stredy dovolenku a vo štvrtok cestujeme k rodičom, užiť si trocha čerstvého vidieckeho vzduchu 😀
Už som si dala jedne Duph. Ja som brala stále 2x1tabl.? Tak myslíš, že stačí alebo mám zvýšiť na 3x1?

shaarka
22. mar 2010

jooooj zuzu, to ti neviem povedat, ako ty chces.
isto nic nepokazis ani ked budes brat dve, ani tri.
do kontroly stacia podla mna dve a potom ako ti povie Dr. 😉

zuzu1111
22. mar 2010

vďaka za radu....duphik je teda poriešený do návštevy doktorky...a zajtra dúfam vyriešim Euthyrox...
....pekná fotka v profile 😉

jancos
22. mar 2010

ahojte, zuzu, tesim sa, super to vyzera, len klud, ja som mala bolesti dost, ako na ms, teraz to uz preslo. drzim palce🙂 ja som bola u dr asi na 16.dpo, lebo som nevedela, ci mam brat cipky alebo nie, ale on ze mam ist dalsi den na krv, tak som isla, aj ked som to nemala moc v plane. na utz som bola 19.dpo, bolo tam nieco, ale nic moc, no zodpovedalo to tomu tyzdnu. ide o to, ako rychlo ti stupa hcg. mimomaternicove sa prejavi tak, ze nestupa ako ma. a preco mas poct, ze by to mohlo byt mimomat? kvoli bolestiam? tie by si kvoli tomu este necitila, to by prislo az neskor.

govinda
22. mar 2010

jancos, a ty čo ešte nespíš ? 😀

sarafortuna
23. mar 2010

babi vy čo vyvádzate o polnoci na PC? 😀 😀
Zuzu, ta to je palica a nie duch 🙂 🙂 ducha som mala asi iba ja... 🙂 🙂
bolesti su normálne - neboj... báť sa treba iba prípadnej menštruácie...
neboj, bude to OK... ja som ešte do dnes riadne vyplašená, ale to kvôli tomu môjmu dr. V pondelok sa budem riadne báť isť na kontrolu, ani nebudem pozerať asi na monitor... velmi sa bojím... 😔 😔

beatab369
23. mar 2010

zuzu...len klidek...ja som mala bolesti tyzden pred ocakavanou mrchou aj spinenie cely tyzden...bolesti boli velmi silne...citila som ako ma boli cela maternica a bola tiez take napuchnuta, citila som to z vonku...no bolesti som mala do minuleho tyzdna t.j. do polovice 9 tt., sice uz neboli take silne a intenzivne ale kazdy den ma bolelo podbrusko a tiez okolo praveho vajecnika taka pichava bolest....
aj ja som stresovala, ze mimomaternicove, lebo mne brali krv este 4 dni pred ocakavanou a hcg bolo 90! aj ked podla tabulky som bola v norme...nervy to boli neskutocne....ale od vtedy mi viac krv na hcg nebrala, lebo asi tak 25 DPO uz som mala dutinku a o 10 dni neskor bolo vidno aj mimco
😀

neboj sa vsetko bude fajn....ja teraz lutujem, ze som tak stresovala na zaciatku, ale bohuzial to som ja 😉
drzim ti palceky....

govinda
23. mar 2010

ahojte babenky 🙂
zuzi, no čo, ocikávala si testík dnes ráno? 😕

sarafortuna
23. mar 2010

govi, pozri zuzke do albumu... je tam ten včerajší... 😉 jasná tehulka...

sarafortuna
23. mar 2010

dievky, ale 5 tehul za 5 týždňov.... 😀 😀 😀 😀
ale možno je to tým, že sa tu dosť nedarilo posledné mesiace... tak to už raz muselo spadnúť... no aj tak nechápem 😵 😵

govinda
23. mar 2010

sara, ja som tieto včerajšie testíky videla ... ona tu píše, že videla ducha na teste a to pritom krásne tučnučké paličky 😀 😀 😀 . Ale viem, že chcela testovať aj dnes ráno a to vieš, že sa rada popozerám na dvoj-paličkový testík 😀

a ozaj, dobré štatistiky, že 5 tehuliek za 5 týždňov. O tebe a Zuz viem a ktoré kočky sú ďalšie? To vieš, dlho som tu nebola 😒