Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

katka.gzd
15. mar 2011

@natyi25 chudatko, tak aj ty mas stastie na doktorov tusim... ☹
@chlpacik moj doki dneska dostal posledny klinec do rakvy.....vcera som pisala sestricke mail (esteze ma to napadlo) ze som 17DC a ze kedy planujeme ten druhy odber na HP....dneska rano 7:35 mi pise ze "dojdite dnes" tak som tam letela, ona mi povedala ze sme to mali robit uz na 15ty a ze posledny spravime buduci tyzden.....hlavne ze som tam vcera bola.....ale nikto si na toto ani nespomenul.....proste u mojho dokiho co si sama nevypytam, nepripomeniem, nenavrhnem, na com netrvam, to nemam.....nehol pre mna este ani prstom, nieto ze by sa este zamyslel nado mnou....hrozneeeeee
@mili78 drzime paste

amarena
15. mar 2011

Ahojte,
na dnesnej kontrole dr znova nic nevidel, tak mi este raz brali krv. Podla mna to, ale vobec nevyzera dobre. Vysledok ma byt cca o 2 hodiny. 😔 😔 😔

hiva
autor
15. mar 2011

@amarena ....juj, moja.... drzim moc palce 😉 ....kolky den si uz od ovulacie?... resp. kedy ti vysiel pozitivny tehu test?

leeena_4
15. mar 2011

@katka.gzd čtu, že jsi sebrala odvahu a zavolala pořádnému doktorovi, to mám radost, uvidíš, že teď už to půjde jako po másle 😉
@natyi25 to je neuvěřitelné, jací doktoři můžou vůbec být. Sebrala bych jim diplom 😠
@chlpacik taky šílená doktorka? to je děs :-/ Jako by nestačilo, že má člověk PCO, jestě musí mít neprofesionálního doktora 😠

amarena
15. mar 2011

@hiva, ovu bola okolo 15-16 februara a prvy test som si robila asi 12 dni na to. 😖

hiva
autor
15. mar 2011

@amarena fuuha..... takze to uz je cca 27 DPO ☹ ... no neviem....fakt to nevyzera moc dobre.....ale tak moze byt, ze ma doktor iba zly UTZV a preto nic nevidel 😉.... treba dufat 😉....uvidis, ako dopadne krvicka 😉

leeena_4
15. mar 2011

@amarena jejda, a má dobré přístroje? testík je pořád pozitivní?

chlpacik
15. mar 2011

@leeena_4 no ja by som ich poslala aj na skolenie typu: Zaklady slusneho správania 🙂

leeena_4
15. mar 2011

@chlpacik jojo, to by tedy potřebovali, aby se nechovali jako hulváti. Já když vás čtu, tak jsem šťastná za svého gynekologa, který mi už po 6 snaženích nasadil clostík a dělal utz. Fakt jako by nestačily naše problémy, ještě řešit, že gynekolog nám háže klacky pod nohy

chlpacik
15. mar 2011

@amarena treba vydrzat na krvne vysledky

amarena
15. mar 2011

@hiva
@leeena_4 , nemyslim si, ze by mal zly UTZV, ale je pravda, ze sa do nich moc nevyznam. Teraz vsetko zalezi na tom ako dopadne krv. Som z toho strasne nervozna. ☹

leeena_4
15. mar 2011

@amarena já se i nedivím. Je fakt, že pokud jsi 27DPO tak by už měl něco vidět :-/. Držím palečky, ať to dopadne, jak nejlíp může 😉

hiva
autor
15. mar 2011

@amarena ...no tak to ti verim 😖 ..... neboj.... nejako to uz len dopadne....drzim palce, nech je krvicka ukazkova 😉....drz sa 😉

katka.gzd
15. mar 2011

@amarena vsetky na teba myslime....moc si prajem aby sme za dve hodky mali co oslavovat...drz sa....

amarena
15. mar 2011

@leeena_4
@hiva, dakujem, ale ruzovo to fakt nevidim, lebo min. stvrtok bolo hcg 580, tzn., ze dnes na utzv uz malo byt nieco vidiet. Som v robote a neviem sa na nic sustredit, este tu za mnou chodia ludia s problemami, ktore mam riesit, ale ja na to nemam nervy....

chlpacik
15. mar 2011

@katka.gzd to som mala aj ja u svojej starej gyndosky, som jej musela povedat, co chcem, inak nic by neurobila 😠 ...napr. ziadala som folikulometriu, lebo sama by mi ani neurobila, a ked som jej tvrdila, ze priznaky ukazuju na PCOS, tak jej odpoved to urcite nie je moj pripad, co bol klinec a bod zlomu zmenit ju!!! Lebo ak u mna to nebolo jednoznacne PCOS, tak potom u nikoho uz... v centre pozrel raz cez sondu doky a povedal ze ukazkovy PCOS.
@amarena drzíme palceky....

leeena_4
15. mar 2011

@amarena rádi bysme ti nějak pomohly, ale bohužel na takové věci je ve výsledku člověk vždycky sám. Taky bych z toho byla nervozní, zkus ty dvě hodinky nějak přežít a pak už bude líp. Budeš znát výsledek a můžeš se k tomu nějak postavit. Jsme tu s tebou 🙂

amarena
15. mar 2011

@leeena_4, ano viem a dakujem. nic ine mi nezostava ako cakat, najhorsie na tom je, ze to vobec neovplyvnim.

leeena_4
15. mar 2011

@amarena já vím, ta bezmoc je na prd :-/. Ale hlavu vzhůru, i kdyby to teď nedopadlo, tak je dobré znamení, že vajíčko a spermie se našli a dali to dohromady 😉 Vím, že ti to teď jako dobrá zpráva nestačí, ale je to dobrá zpráva 😉

amarena
15. mar 2011

Tak uz mam vysledok. HCG 1260. To mi volala zatial len sestricka, poobede budem asi volat s dr.

natyi25
15. mar 2011

@amarena 🙂 len tak ďalej 🙂 s tými pozitívnymi inf. 🙂

amarena
15. mar 2011

@natyi25, diky, ale este sa netesim. Divne je aj to, ze pokial je hcg cez 1000, tak na utzv by uz naozaj malo byt nieco vidno.

slivocka
15. mar 2011

@amarena mne doky povedal ze vidi az ked je HCG cca 1600 takze vôbec nestresuj...ked si mala vo štvrtok 580 tak ti to ukažkovo stuplo a nieje dôvod na obavy, skôr sa teš a nabuduce tam uvidite urcite machulku 🙂

natyi25
15. mar 2011

@amarena aha...no tak to je ozaj divné...ked máš také inf. a na uzv. zatial nič nebolo 😒

amarena
15. mar 2011

@slivocka, aha az 1600? ja om niekde citala, ze od 1000. Asi naozaj zalezi na tom aky ma dr utzv. Vies, ked mne sa aj tych 1260 zda byt nejako malo....ja viem, stresujem, ale neviem si pomoct. A ty sa ako mas?

@natyi25, to su nervy, to ti poviem

slivocka
15. mar 2011

@amarena ja som mala cca HCG 800 a doktor mi povedal že mam prisť za 2-3 dni ked bude aspon 1600 takze vôbec sa neboj 😉 mne sa to tiez zo zaciatku zdalo malo , 390 potom 800 ... ale vidiš nakoniec tam boli 2... Dakujem ja sa mam v celku dobre, bruško rastie takze to už neutajíme , ved uvidiš čoskoro aj ty 😉 pokial nekrvacaš a nemaš bolesti alebo krče v bruchu tak nieje dôvod na obavy 😉

leeena_4
15. mar 2011

@amarena tak to jsou dobré zprávy, ale palečky ještě nepouštím 😉 http://www.naseporodnice.cz/hladina-hcg-v-krvi-... tady jsem našla tabulku a podle té jsi v normě 😉

amarena
15. mar 2011

@slivocka, ok, tak ja som zvedava co mi na to povie dr. Inac nekrvacam ani nemam bolesti. Tak 14tt pri 2 uz asi veru neutajis. 😉 A si na rizikovom, alebo chodis normalne do prace?

@leeena_4, ja som uz videla tolko tabuliek, ze mi z nich sibe. Inac vobec nie su az tak jednotne. Rozne tabulky, rozne hodnoty.

leeena_4
15. mar 2011

@amarena a různé ženy, různé hodnoty. Počkej na mudra, zavolej mu, nabo se tam znova vnuť za pár dní a uvidíš 😉

slivocka
15. mar 2011

@amarena Chodim do prace zatial, tu sedim cely den v klude ... takze pokial vladzem budem robiť ale počitam ešte max 2 mesiace a budem oddychovať 🙂